Отчет на набор 2003 - 42!

  • 14 777
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 23 271
Засега отставаме на преучилищна в градината,но ни чака преместване,неясно кога и ще стане голяма каша.Училище още не съм избрала,голям проблем се оказва.

# 241
  • Мнения: 3 042
И моят син ще кара предучилищна в градината си. Май случихме на читави учителки и леля.
Да ви споделя голям е фен на "Форт Бояр" (така ли се пише newsm78). Като стане 8 ч вечерта се паркира пред телевизора да гледа. Голяма еуфория е всеки път когато някой отбор спечели ключ.  Joy

# 242
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет, дами  Hug
Подкрепям Лого5ка изцяло  Peace Тя е продуктивна личност  Laughing Послушайте я...

Не знам колко кг. ми е детето. Няма 20кг. със сигурност. Не знам и колко е висок  Blush Знам, че почна да се храни много зле... Почти не хапва  ooooh! И естествено слабее...  Tired

Предучилищна ще е в ДГ.
Няма разумни доводи, които да ме накарат да го запиша предучилищна в самото школо  Naughty

Това е от мен. Кратко, стегнато телеграфно и по същество   bouquet

# 243
  • Мнения: 530
Аз отсега да си кажа, че съм за кратки, без картинки или подобни красоти поздрави. Един поздрав, с едно изречение, едва ли  толкова ще  натовари темата.  newsm78
Подкрепям.
Габи ще кара предучилищна в градината.За 1ви клас трябва да я запиша до септември .За да може да е в кварталното училище .В нашия град закриха много училища направо не знам къде ще поберат децата като за нбор 2003 нямаше места по градините.

# 244
  • Мнения: 5 539
И аз съм ЗА идеята на Лого5ка Peace

# 245
  • Мнения: 23 271
Слушайте моето дете какъв е спортист.Идва и ми казва:
- Мамо,гледай как тренирам Ще ти направя РИЦАВИ опори и коремни ПРЕЗИ.
Попиках се от смях днес  с него.Не е на градина по негова молба и сме си у дома.

# 246
  • Мнения: 26
И аз съм съгласна с лого5ка  Peace

За предучилищната си оставаме в детската градина, а за първи клас още се лутам за избора!

# 247
  • Мнения: 3 211
Подкрепям напълно Лого5ка. И на мен ми  е приятно да чета поздрави, но много се разводнява така темата. Най-добре въобще да няма поздрави. Ако някой чувства някой друг за близък, да му честити на лични.
Габи ще бъде предучилищна в градината, като очакваме до септември да завърши ремонта на старата им градина и да се върне при приятелите си. Този месец ходихме на 2 РД на другарчета от старата градина и като видях как се прегръщат и си се радват си промених мнението и реших да я върна за 4 група в старата градина, а пък тя ще стане и много хубава след ремонта.

# 248
  • Мнения: 1 437
И ние си оставаме в детската градина .
След злополуката синът ми е станал ужасно капризен по отношение на храната ooooh! Научи се , че може да му се угажда и сега заявява менюто за следващия ден ooooh!
Като се върне в градината нещата ще си влязат в пътя

# 249
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Памполина, и Алекс е голям фен на "Форт-а". Само за него питам и все обяснява какво се случва.
 Вчера са им сложили камери в ДГ.  newsm78 Незнам дали са имали сериозна причина или са ги сложили за да е по-сигурно.

Продължават проблемите с плуването. Не иска да ходи вече  и това е. Вчера влязъл в басейна и се разревал. Естествено господинът веднага го изпратил да си ходи  Crossing Arms Сега пак ще се разправям с госпожата. Не може детето ми да е чак толкова лошо. Вече си мисля че е нарочен и само него плюят #Cussing out. В къщи се държи прилично. Нормално е от време навреме да се ралигави, но веднага го прекъсвам. За три години в градината госпожите не рабраха ли как да се оправят с него  newsm78.
Там ще си остане за предучилищна, макар че..... вече незнам как ще я караме   newsm78 Sad

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 16:09 от eli_dechkin

# 250
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 eli_dechkin и моите деца се оказва,че само създават проблеми,те ли са най-палавите-едва ли,но явно учителите не могат да се справят.
Да си похваля гарджетата,въведох системата с черни точки за наказания  и казах на децата,че ще питам госпожата как са се държали,за да знам имат ли зелена точка или да пиша черна.Тъкмо да си тръгваме и Влади ми напомни да попитам госпожата как се е държал.За първи път получих похвала от тази госпожа за децата,а тя е вече трета година,просто не мога да повярвам.
 И ние сме почитатели на Форта Wink

# 251
  • Мнения: 4 970
Росита, приеми моите извинения! Къде ми беше главата! Embarassed
Заповядай в анкетата, оправих я и вече можеш да гласуваш!

Косето тази година е предучилищна в детската. Септември ще е ученик, вече съм споделяла. Избрах вече и училището, в района, за мое удобство. Исках да е в София, ама... Ние живеем извън града. Иначе се справя с материала, поне що се отнася до това не се оплакват. Embarassed

И един бисер от Косето - куклен "вятър"! Joy

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 18:19 от Betty L.

# 252
  • Мнения: 1 142
Здравейте,момичета.
Подкрепям,Лого5ка.Хубаво е да поздравяваме децата за рождените дни,но явно трябва да намерим друг начин.
Ние ще оставим Марти в ДГ,да кара предучилищната.Аз съм доволна,така беше брат му,така ще бъде и той.За училището ще бъде нашето квартално.Важното е учителя,който ще ги поеме да е добър и да ги научи.С баткото имахме отличен преподавател от 1-4клас,сега също се виждат резултатите.Надявам се и с Марти да е така.

# 253
  • Мнения: 1 102
И аз подкрепям Лого5ка.  Peace
Аз мисля пролетта да посетя едно две училища които съм си набелязала и да питам за предучилищна... Peace

# 254
  • София
  • Мнения: 7 673
След злополуката синът ми ....
Деси, сега върнах постовете ти назад, за да видя какво се е случило. Тук не беше споделяла. Горкото детенце мамино какво е преживяло.  Cry Нали е по-добре?  Heart Eyes Прегръдка и на двама ви!

Общи условия

Активация на акаунт