Отчет на набор 2003 - 42!

  • 14 796
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 367
Няма място за убеждение,просто трябва!Аз ги държа ,а таткото страда и се обръща с гръб. LaughingИ да им обяснявам ,че не боли,не е точно така,така че предпочитам да ги позадържа за малко и да изтрием сълзите после! Peace

# 61
  • Мнения: 530
Сега видях че имаме рожденничка.
Честит Рожден Ден на Росита77!Много здраве и приятни емоции. newsm51 nbirthday
Мими данода ви се размине Praynig
Няма място за убеждение,просто трябва!Аз ги държа ,а таткото страда и се обръща с гръб. LaughingИ да им обяснявам ,че не боли,не е точно така,така че предпочитам да ги позадържа за малко и да изтрием сълзите после! Peace
Същата картинка.

# 62
  • Мнения: 1 693
Ние лятото бихме ваксина на Вики. Казах й , че ще я боли малко. Не обичам да я лъжа. Но доктора си имаше подход. Накара ме да я гушна с лице към мен и се правеше на клоун. Прави й по гърба как минава мравка, лисица, слон и в цялата игра й сложи ваксината. Но тя беше отзад ниско на гръбчето. Не ми е плакала до сега от ваксини. Дано и за напред да е така  Praynig Предпочитам всички изследвания и ваксини които са нужни да ги има. Не че не се притеснявам но мисля че е по малкото зло. Тази нощ падна от леглото. И сутринта ми казва: -Нали е много лошо да паднеш. Sad
picaso  явно джуджетата ще й дойдат в повече. Затова предпочита принца.  Joy  hahaha

Честит Рожден Ден на Росита77!Много здраве и приятни емоции. newsm51 nbirthday

# 63
  • Мнения: 367
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОСИТА77! newsm51
Браво на вашия чичко доктор smile3501,нашите ваксинки ни ги бият в ръчичката

# 64
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден,Росита77!


Няма място за убеждение,просто трябва!Аз ги държа
Peace само дето таткото не се обръща с гръб.

# 65
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 644
Честит рожден ден,Росита77!



Иринка, много неприятности са ти се събрали. За очилата, неприятно е, но децата са толкова чаровни с очилца! Simple Smile Не го мисли.  Стискам палци бебо бързо да се оправи. Ужас! Откъде го е прихванал?  А къде се е появило по лицето или тялото? Миличкото! Hug

Вики-Хриса, голяма хитруша е малката, ама си е права! Joy

Бързо оздравяване на болните дечица! Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 4 398
За малко да изпусна и тази тема  Embarassed

murvet     Да ти е жива и здрава малката принцеса  Heart Eyes

Росита, Честит рожден ден   bouquet

Гледам говорите за столчета за кола ние сме с такова
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2896

доволна съм, като сме на дълъг път и заспят им слагам по една от тези полукръглите възглавнички   Peace
Децата и двете от новородени са по кошници и столчета и няма такива, разкопчаване на колани ставане и не искане да се седне в столчето и подобни , или ако имат нещо против да вървят пеша  Mr. Green  / не сме стигали до там /

# 67
  • Мнения: 1 102
Росита77,  nbirthday nbirthday nbirthday
Мими72-Кимба77, благодаря за пожаланията... Hug Арда означава царска принадлежност и човек начало в обществото; Ада означава остров.
Вики, голяма умница е твоята пинцеска, направо ме уби... Joy
Ирина, то сега наистина е на мода да си с очила, сигурно много ще му отиват.
За ваксина, аз първо му обяснявам че е голям мъж като татко, ала бала, и той няма как да плаче след толкова думи... Wink

# 68
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Хайде и аз да се разпиша..
Росита,честито ти порастване!  bouquet Хубав и весел празник желая!
Ирина,съжалявам,че имате неприятности..Особено това с бебчето.Моля се всичко бързо да се стабилизира и оправи Praynig
Катринка,и при нас въпросът със здравната култура е май последна глуха..Инъче има диплянки боднати по таблАта-що е туй грип и как децата трябва да си мият ръцете..Миналата година най-малко месец и половина само в нашата група се ширеше шарка!Питала съм поне 4-5 пъти защо няма бележка за карантина..Така и никой не ми отговори.Сложиха такава в края ,когато вече всички дечица бяха се разболели...
Благодаря ви,че подхванахте темата за ваксините,че нинджата другия месец ще се големее и е хубаво да съм подготвена с информация!Нинджа,нинджа,ама да видите какви завои и осморки прави като надуши,че ще има инжекции Joy Естеееееествено,че лошата ще съм аз!Татко ни чака в колата  Mr. Green
За яденето-никога не съм имала проблеми като беше малък!Сега вече започва да си проявява явно вкуса (и характера)и ми се глезондри нещо!Обожава плодове и зеленчуци,дори лимоните си ги яде ей така-срязани на половинка!Но редовен номер му стана, щом вече си е измил зъбите,прочели сме книжките и сме си казали "Лека нощ",да ме погледне дълбоко и полугладно да ми каже"Е,аз съм малко гладен,ама..." Joy Случва ми се и в устата да му давам,(точно по време на някой"екшън"-разбирай-филмче.)А на вас???

# 69
  • София
  • Мнения: 4 398
Иринка Бъзро да се възтановявате и ние берем проблеми с Митко заради очите и светлата коса.
Засега положението се е закротило, надявам се на пролет да не почне пак  Praynig

# 70
  • София
  • Мнения: 3 421
 За инжекциите - няма убеждаване, държим го с баща му и така.
 Бързо оздравяване на всички болни!
Аз ги тъпча упорито с плодове и се надявам да ни се размине.
Обаче утре сме на гърлен секрет, че на каката в класа има скарлатина(и в други класове има).
Мъжът ми е супер възмутен, че никъде в училището няма съобщение.

# 71
  • Мнения: 367
Момичета,да ви ви покажа ,това са мойте съкровища! WinkГолямата кака е наборчето,надолу по подразбиране,номер две и номер три/която на 21.01 направи 1 годинка/ Peace
http://www.album.bg/michevi/images/10861303/

# 72
  • Мнения: 1 143
Рикасо,прекрасни са принцесите.Да са ви живи и здрави,само радост да ви носят.Но виждам,че по хубост на мама са се метнали.

# 73
  • Мнения: 7 201
Рикасо,прекрасни са принцесите.Да са ви живи и здрави,само радост да ви носят.Но виждам,че по хубост на мама са се метнали.
Peace Мими ме изпревари.Нямам думи просто от възхищение! Heart Eyes Heart Eyes Пу-пу
Свраче-не ми се е случвало да храня в устата по никое време.Като/ако огладнее,сам си взима нещо. Peace

# 74
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Picaso, големи сладурани. Да са ти живи и здрави! Heart Eyes
Росита, Честит рожден ден! Здраве, късмет и много любов!
Ирина, бързо оздравяване на бебчо и дано вече да ви подминават гадните болести  Praynig

В градината на Алекс пак има варицела. Дано да е вярно че вече не е опасна за бебето  Praynig Говорих и с госпожата днес че ако започнат масаво да се разболяват деца в групата, да се обади и ще спра Алекс от градина. Тази седмица ми е последната на работа, но имаме вече 5 колежки с грип и само се вясвам за час-два  и изчезвам. Днес падна още едно зъбче, т.е. аз го дръпнах. То не му и трябваше много. Сега усмивката му е доста кофти  Sad
Относно ваксините засега сме нямали проблеми, но толкова инжекции са му слагани че вече е претръпнал. Другата седмица ще го водя на профилактичен при личната и на очен. Досега не съм го водила  Embarassed. Както и на зъболекар. Затвърждавам здравната му култура  Peace

Общи условия

Активация на акаунт