29 австрийски филУлошки се лекуват с чай и нафта

  • 11 620
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 339
Долче, защо питаш за детските градини , да не би заради ония случай със #2gunfire На мен ми се изправи косата мъжа ми като почна да ми го разказва и му казах да спре, че иначе спирам Стоян от градина, въпреки че вече от такива ненормалници човек не е застрахован никъде, някой ако реши  да стреля и ключалка няма да го спре. На Стоян градината се заключва, но от миналата седмица вече не е нужно да се звъни и да чакаш някой да ти отвори а сложиха едно като звънец което направо ти отваря, та всеки може да влезе, но поне  и звъни, за да предопреди. А тези петзнаци ги бяха пуснали в една друга тема от форума преди време и имаше един коментар  "Много забавно , но какво ли е като се разреват и петте!"  hahaha
но на моя му беше много интересно и репликите бяха следните -
" много инвестици имате - значи много пари ще искате от Европейския.

Тия хора не загряха ли, че не сме колония на европейския съюз, а член на европейския съюз!!!
Май първо в България трябва да го загреят !

Усмивка, на мъжа ти май трябва да му проведеш малък курс по въвеждане в пътната обстановка в държавата България преди да го заведеш на гости, да не изпадне в шок от действителността  Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 6
Уомбат4е не запо4ваи нов сериозен диспут-даи да си лафим за мъже Laughing

# 77
  • Мнения: 413
Ro - какъв курс по въвеждане, той вече си е въведен отдаааавннааа
 Друг е въпросът, че аз не искам да го въвеждам у софийско  Joy например
айде, лек ден, че отивам на визитация  Joy

# 78
  • Мнения: 153
Фойтл е детски лекар, 4увала съм добри от3иви. При Байер много 4акам като отида с термин, ходя само 3а6тото ми е бли3о, ина4е 4ерните му нокти и вунята му на цигари леко ме препарира като го видя. Ели, 4ака ли се много, ако съм си уговорила предварително 4ас?
Усмивке, в Тунис движението  е по 3ле и от Бг, 3аведи го там на тренировка и после може и да ни похвали в бг.
В 4етвъртък в 6тадион център има Каспърл от 15 4аса, ако някой иска. На Вико миналия път много му хареса.

# 79
  • Мнения: 580
Ро, да затова питам. То е ясно, че идиотите стават все повече и повече и че не можем да се застраховаме, но това са елементарни мерки за сигурност, които сигурно не е проблем да се прилагат във всички детски градини и учебни заведения. Днес имаме родителска среща и ще се поинтересувам от мнението на другите родители.

Да ви похваля Херр Долчев, които обича България повече от мен, кара до морето, от там до Копривщица и после до София с най-голям възторг от всичко  newsm76

Я кажете, какви са родителите в детските градини и училищата (Теди), в които ходят децата ви. При мен се са навъдили едни ... биологиш аббаубар, хранят се с разни семки и зърна, носят само чист памук... Имам си и приятелки де, те са като мен - повърхностни, говорим си само за чанти и обувки, разменяме списания и пием просеко в 3 следобед преди да вземем децата от училище, но тия здравословните ме карат, да се чувствам като Умвелтзюндер

# 80
  • Мнения: 343

Я кажете, какви са родителите в детските градини и училищата (Теди), в които ходят децата ви. При мен се са навъдили едни ... биологиш аббаубар, хранят се с разни семки и зърна, носят само чист памук... Имам си и приятелки де, те са като мен - повърхностни, говорим си само за чанти и обувки, разменяме списания и пием просеко в 3 следобед преди да вземем децата от училище, но тия здравословните ме карат, да се чувствам като Умвелтзюндер

моята етърва е от тая порода, хич не е наред милата, добре че има мъж да и спонсорира хобито. и тя има 2 момчета, с по година по големи от моите, купи им кошари от натурхолц, дето са само сглобка, без пирони и лепило, по 1000 евро парчето Rolling Eyes за биобаумволето и натуркозметик да не говора, даже на мъжа си био пяна за бръснене и паста за зъби купува. горкия ми зет като дойде на гости сам, гледа да се наяде на земели с истинско масло Laughing че аман от ръжени хлебчета с бецел или каквато  да е гадост.

# 81
  • Мнения: 957
На мен от много био, чак ми се повръща  Grinning И такива натур-лелки, с небръснати мишници , кожени сандали с каишки и домашно тъкани дрехи не мога да ги гледам Sick

Ех Долче, как ще си паснем с теб за един тур по магазините и после  lalalala на кафенце да си обсъдим чантите и козметиката.... ама няма време...ех...

# 82
  • Мнения: 343
Confused
Хайде да споделя и за нашата почивка  Blush.Мислехме да ходим Февруари,когато е ваканцията на дъщеря ни,но нямаше места.От Hofer reisen единствено си намерихме,и то за януари.Бяхме на Mariazell-Steiermark.Хотела беше супер.Лифта към пистата беше на 50 метра.Просто това беше най-готината ми почивка до сега  Heart Eyes.Ние с половинка ски не караме,но пък имаше Rodelbahn...Беше страхотно преживяване.Каката записахме на ски училище,а ние с малкия голямо забавление си направихме  Simple Smile..
Ето и малко снимки,ако на някой му се разглежда http://www.vladi2006.snimka.bg/album.php?album_id=327685&view=2.

и ние ходихме също в мариацел по нова година и много ни хареса. алекс го пуснахме за 2 дена на ски училище, ама на другото, не на това дето вие.
бяхме в хотел шварцер адлер, точно срещу катедралата.
вие в кой хотел бяхте?

# 83
  • На Дунава
  • Мнения: 268
ОПЛАК ОПЛАК ОПЛАК ОПЛАК  Cry
Днес изкарах 3 часа в коридоро-чакалнята на Kaiser Franz Josef Spital сред крещящи туркини, които не ходят сами на преглед, ами с приятелка/майка/баба/свекърва или всички тях вкупом + децата. Само че противно на очакванията, че всички тези съпътстващи женоря са там, за да се грижат за децата, докато мама чака или е на преглед, те всички единодушно оставят децата да пищят и нервничат (и как да не нервничат, егати, след 2-3 часа минимум седене на едно място!!), и си говорят забързано на съответно висок глас една през друга, че да могат да се чуят през гълчавата.  Съответно чаках Organ screening Teil 2 (щото бебо така лежи, че не могат да му видят сърцето, освен че бие, анатомично как е развито), монтирана на едно дървено столче, и когато най-после ми дойде реда и се разбра, че другата седмица пак трябва да ходя, защото пак нищо не се вижда, направо ми се дорева.... Ако отново не се получи, ще разпиша някъде, че се отказвам да му гледат сърцето, щом е толкоз срамежлив. То това си е направо мъчение!!
Другото гадно в амбуланца на тази болница е, че няма монитори за майката да гледа бебето, а тези на лекарите са така обърнати, че нищо не се вижда. А и обстановката е толкова натопорчена, че лекарите и сестрите просто нямат време за емоционалности и бързат да си свършат работата... (от лекарите и сестрите съм с много приятни впечатления до момента).
Друго си е, като човек се оплаче.... Олеква му някак си.
Лека вечер и приятно гледане на CSI по ORF1, започва в 20:15! Това ми е любимата приказка за лека нощ Simple Smile

# 84
  • Виена
  • Мнения: 725
Confused
Хайде да споделя и за нашата почивка  Blush.Мислехме да ходим Февруари,когато е ваканцията на дъщеря ни,но нямаше места.От Hofer reisen единствено си намерихме,и то за януари.Бяхме на Mariazell-Steiermark.Хотела беше супер.Лифта към пистата беше на 50 метра.Просто това беше най-готината ми почивка до сега  Heart Eyes.Ние с половинка ски не караме,но пък имаше Rodelbahn...Беше страхотно преживяване.Каката записахме на ски училище,а ние с малкия голямо забавление си направихме  Simple Smile..
Ето и малко снимки,ако на някой му се разглежда http://www.vladi2006.snimka.bg/album.php?album_id=327685&view=2.

и ние ходихме също в мариацел по нова година и много ни хареса. алекс го пуснахме за 2 дена на ски училище, ама на другото, не на това дето вие.
бяхме в хотел шварцер адлер, точно срещу катедралата.
вие в кой хотел бяхте?

Амиииии ужас,в момента не мога да се сетя как се казваше  Embarassed.Но беше точно до Билата,ако си я видяла.Лифта беше на 50 метра по-надолу.50
За магазините,ако намерите време свиркайте  Blush.Между другото,ако някой го интересува...В Адидаса на центъра има -50 % на доста дрешки  Flutter.Както и в Replay малко по нагоре по улицата.Там пък са -70 %.Имаше готини дънки от по 150 евро намалени на по 40.
За родителите в училището на дъщеря ми не мога да кажа нищо.Общо взето много много не се засичам с никой.Тя ходи и се прибира сама вече.Училището и е на 5 мин.от в къщи.А и от кооперацията има няколко деца,които учат там и съм спокойна.На родителски срещи ходи баща и,че аз не съм с перфектен немски,като него   Whistling.Нямам и почти никакви контакти с немско говорящи,което е мнооого лошо.Всичките ми приятели тук са българи,и това страшно много ми пречи да се интегрирам.Толкова години съм тук,а не мога да се почувствам в "свои води"  Rolling Eyes...
LaDolce , а твоята дъщеря ходи ли на българско училище ?Ние тази година я записахме в първи клас там.И,като че ли за сега поне сме доволни.

# 85
  • Мнения: 112
Здравейте  моми4ета,
Уомбат4е,не знам от твоите лелки,но от мъжете  с жълтите дълги нокти  #Puppy dogнаправо ми дойде до гърлото 6околада,който не можах да си доям.Ами Деанка, вие как преценихте люлютата им ?То не се знае знае ли се?  oops

-Аз също оби4ам естествените материи за дрехи.А и за храната  -предпо4итам малко храна ,но да не е с консерванти и си я приготвям по възможно най- простия на4ин.Може да се каже ,4е колкото и съблазнително да изглежда нещо като знам ,4е не е здравословно ,в определени слу4аи например на гости може и да го ям,но няма да  е с наслада.

-В Детската ни градина  има едно коп4е,което е високо  и при натискане ,вратата се отклю4ва.Всъщност децата не могат да излизат ,но всеки друг мисля,4е би могъл да влезе.Бог да пази децата ни!

-Дол4е,гледа ли българката в DSDS?Аз от произведението на Черни не можах да се засрамя,4е съм българка,но от поведението на това моми4е определено се сконфузих.Мъ4но ми стана. Rolling Eyes

Жени, аз пък много се радвах на Обама ..Е,нямам сърца в о4ите и  лиги ,но много ме впе4атлява....Пожелавам ти скоро6но оздравяване!

Хайде бягам..Лека ве4ер на вси4ки!

Забравих-Тедито,добре до6ла!   Радвам се ,4е си тук.  bouquet

Яна,Нали ти писах за Götliche Heiland?Защо не отиде6 там?Имат вси4ко и е много спокойно.Желая ти спокойна бременност!  bouquet



Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 23:18 от Sarrah

# 86
  • Мнения: 343
.Ами Деанка, вие как преценихте люлютата им ?То не се знае знае ли се?


това е много вярно. ама на 150 кг колкото и да порастне, на пропорция пак ще изглежда малък. хайде да не ви разказвам подробно какви теории развихме и проблематики обсъждахме Mr. Green, че жени ще каже, само за това сме отишли. то иначе 2 дена със затворени очи ли да ходим Wink

# 87
  • Виена
  • Мнения: 91
Ro - какъв курс по въвеждане, той вече си е въведен отдаааавннааа
 Друг е въпросът, че аз не искам да го въвеждам у софийско  Joy например

Моят мъж почти отказва да кара в София откакто разбра, че мигачът е просто една светлинка, която няма особено смислено предназначение. Много съм се смяла, докато се сърдеше, че никой не го пуска, а той БИЛ ДАЛ МИГАЧ!!! hahaha Капката, която преля чашата беше кръговото на Руски паметник (за незапознатите това е единственото кръгово, където влизащите в него са с предимство). Докато успея да му обясня, една бойна перничанка ни спря във вратите  Grinning

Ани, ние бяхме със записан час. Веднага ни въведоха в една от стаите (там има поне 5-6 стаи, а може и повече да са) и докато съблечем Катерина и се огледаме лекарят дойде.

Да се похваля ... От 22.01 Кати е българче и по документи newsm44  Усмивка, ти се оказа права   bouquet

# 88
# 89
  • Vienna
  • Мнения: 261
Ани, Фоитл ми беше колега в болницата доскоро и е много компетентен.
И на нашият татко  много му хареса България, само дето нищо не разбира и българската ракия я пие като баварска бира.
От био храната определено не мога да се оплача. А от както нося удобни обувки просто съм нов човек. Много мразя да пише на нещо (дреха или чанта или очила....) марка. Да не съм им жива реклама? Като си платят тогава. Но понеже съм нестандартен човек и нестандартно се обличам. Та от време на време дори в оеко баумволе. ОБАЧЕ... нямам косми под мишниците.
Къде да ходя на море?

Общи условия

Активация на акаунт