Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Марси, при мен пари вече дойдоха..и то не от заплатата...освен всичко друго, вече очаквам и племенник да дойде..ама той стои на топло в коремчето на сестра ми и не излиза...Кафето е страхотно, но май стана време за обяд..слаба активност днес..

# 16
  • Мнения: 286
Добър ден
на линийката ти пише още 17 дни ,къде бързаш Ади,ще излезе бебето няма къде да ходи Laughing Peace

Marci ,много се страхувам че и нас може да ни е пипнал грипа,защото вчера имаше болни деца на този рожден ден и едното така се навираше в моите,че направо си очаквам,а снощи след като се навечеряха Аси повърна,и сутринта точно така му беше сухо гърлото неможеше да се изкашля да си оправи гласа нещо такова,ох дано няма,ама и  на Криската му тръгнаха леки сополки,как да го пресека този грип,за себе си знам пия няколко прахчета и оле мале закрепвам нещата ама за децата незнам какво да правя,ти как пресичаш помага Praynig #Crazy
kusmet ,родилното не е от най-страхотните места на които може да се отиде,но аз лично не гледах много обстановката все си мислех за самото раждане за близнаците и така,но сега може и ремонт да са правили то и аз вече почти 3 години не съм го посещавала Blush,определено ако имаш пари има по-луксозни частни клиники в София и на други места Peaceно ако нямаш и тук става,щом повечето сме родили тук Hug

# 17
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Дани, давам и да пие хомеовокс за гърлото и Стодал за кашлицата - и двете са хомеопатични на Боарон. Класическата хомеопатия отрича продуктите на тази фирма, защото вътре има много камбинирани съставки, ама аз и ги давам. Тъпча я с много чай, плодове и зеленчуци. Давам и още коластра, ампули витамин С,  марсианци.  #Crazy Ясно ми е че гррипа няма да ни подмине, ама поне да протече по леко. Вики няма хрема, ама по принцип, като и потече нослето и правя масажи на палците - до сега винаги е действало при нас. Комшийката над нас ме запали по су джок терапия, тя само така лекува децата си на 7и 8г. и до сега не са пили антибиотик.

# 18
  • Мнения: 6
добър ден
Ади ай` дано те чуе Господ с тия предсказания особено за неочакваните  Wink
Марси дано дано да мине лекичко и да си е добре детенцето
и аз от около месец и половина съм на вълна масажи на почките по ходилата да видим до къде ще я докараме с кашлицата (няма да казвам нищо че направо ме е страх да се похваля) близка приятелка на родителите на наско ме въведе в технологията жената така помага на много дечурлига от години
водих ани декември да се видят започна тя нещата мен ми показа какво да правя в последствие
пак ще се срещаме че да видим до къде сме я докарали а и тя да си направи няколко процедури че аз хич не се смятам за особено добра ама техниката я схванах
освен това започнах и цитросепт да давам ей голяма мъка беше докато посвикна с вкуса му
ани от днес е на градина и съм в очакване и аз за вирусите пак
дано по-леко и бързо да ги изкарват децата щот май съвсем не можем да ги опазим колкото и да ни се иска да не се разболяват  Sad
kusmet добре дошла сред нас   bouquet

# 19
  • Мнения: 61
  Мда, Юли е един прекрасен месец да се родиш. Дори бих казала, че най-готините човеци все юли са се раждали.  Wink Засъжаление аз информация за родилното в Блг не мога да дам, обаче мога да се направя на интересна, нали така.

 Да ви се похваля, след 5 дена молби към всички светци по азбутен ред да му се размине, коликите все пак почнаха. Следващият път мисля да започна направо от най-висшестоящите, може пък да хване декиш.

 Чух от едно врабче, че някой се опитвал да прави торти. Такава дейност не бива да минава без някой напълно безпристрастен, който да оценява опитите. Предлагам себе си!  Mr. Green

# 20
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Мама Цоцоланка поздравления за кулинарните произведения!
Предполагам , че нищо не е оцеляло до следващият ден.
 Laughing

Добре дошла на kusmet !

Всички болнички да оздравяват , а здравите да се пазят !
  bouquet

# 21
  • Мнения: 209
Благодаря за поздравите!
Питах за родилното в Благоевград не толкова откъм луксозна обстановка, колкото персонал, специалисти...
Знам за частните клиники, но малко трудно си представям в момента планиране на раждане на поне 100-ина км. и някое софийско задръстване... Shocked Пък и финансите не са за подценяване...
Е, имам още време Simple Smile

Какво да ви разкажа за мен - за сега май това ми е най-важното събитие, че само да е живот и здраве ще се става мама. Малко позакъснях  с това, че съм на 36 вече, но...дано пък е на късмет! Simple Smile

Приятен ден на всички!

# 22
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка поздравления за кулинарните произведения!
Предполагам , че нищо не е оцеляло до следващият ден.
 Laughing

Оцеля.....Половината още в хладилника. Теб те хванах също да четеш в тортената тема.....Не се отказвай! Рафаело тортата е много лека и вкусна!

Ох...незнам кога ще е...Ама някой път наистина трябва да се съберем у нас - или за да ви почерпя с някое мое творение(не че съм кой знае каква майсторка) или просто за да наготвим нещо и после да си го изядем........

36г. е достойна възраст за раждане! Дано случиш на доктори. Пиши тук и споделяй kusmet !

# 23
  • Мнения: 224
Здравейте!

Аз се поизгубих, но реших, че пиша само негативни неща и няма смисъл да ви занимавам с моите глупости.
Вчера разбрах, че сме спечелили едно дело, за което не възлагах особени надежди и много се радвам.

Нищо интересно не се сещам друго, Ивана и тази седмица е на домашно отглеждане при баба си. Другата ще видим дали ще тръгва на ясла.

Добре дошла на Късмет! За раждането, аз ходих в София и да ти кажа не съм се притеснявала за пътя изобщо. Тук кой ти следи бременността, аз си мисля че и в нашата болница да раждаш, ще е добре да имаш уговорка с лекар, защото знаеш какво ни е здравеопазването. Леко бременеене ти пожелавам  Simple Smile

Мамо Цоци, браво на теб за произведението, много е красиво, но да ти кажа, по-ме съблазняват тестените ти вкусотии  Crazy

Марси, Вики как е? Кави са тези масажи, дайте малко ноу-хау!

Дани, близнаците блокираха ли грипа?

# 24
  • Мнения: 19
Добър ден и от мен...снощи звездите не ми говориха, защото се събудих в 01:30 и не можах да заспя до 03ч...сега ми говори чашата с кафе..лошото е, че от сутринта започна една хрема да ме мъчи и ме боли ушето..на сист.админ пък му е говорила една друга чаша с високо градусно съдържание и сме като бити кучета днес...важното е, че и очакваните пари май ще постъпят по сметката ми Simple Smile Хубав ден на всички

# 25
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Ели поздравления за делото, продължавайте в същия дух. Как е твоята колежка, кога трябва да роди? Laughing
Когато има хрема Виктория и разтривам с леки кръгови движения възглавничките на палците на ръчичките. Научих я даже сама да си ги масажира. Правиме го когато се сетим, за по около 2-3 мин.  След около 24ч вече резултата е видим. Wink
Вики продължава да е грипозна, през деня лудее, нищо и няма освен че гласчето и е дрезгаво, но снощи пак вдигна температура-37,4. Сутрин като се събуди, около половин час кашля, докато се отхрачи и после спира. В четвъртък трябва да заминеме за Велинград, този път сме си платили даже и резервациите, дано до тогава всичко премине. Praynig

# 26
  • Благоевград
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен. Не бях влизала във форума повече от 1 година.  Много се радвам че сте се събрали тук.
Но нека да Ви се представя. Казвас се Валентина и съм от Благоевград. Завършила съм ПМГ, випуск 1998г. и след това   ЮЗУ "Н.Рилски"спец ."математика", а в момента 'счетоводство и контрол" .
На 16.05.2006г. Иво , който в моента е на ясла, а аз съответно на работа.
На бъдещата мама kusmet мога да кажа, че до 20 дни ще мога да й дам информация какво е положението в момента в родилното, тъй като моя приятелка е вече в 9-ия месец и всеки момент очакваме бебе.
Това е от мен. Пожелавам Ви приятен ден

# 27
  • Мнения: 62
Здравейте от мен,
Ние сме малко болнички, първо таткото сега и малката, но слава богу нищо сериозно. Обичайното лека кашлица със сополки. Искрено се надявам пак да е от зъбите, че да не се стига до нещо по-сериозно.

kusmet, в момента родилното е след ремонт и не мога да ти кажа в какво състояние е, но до колкото ми е известно е добре направено. Персоналът от страна на акушерките са много добри, винаги можеш да разчиташ на тях. За лекарите не мога нищо да ти кажа, тъй като аз си виках и съответно моят лекар си ми обръщаше достатъчно внимание. Има някои идиоти от лекарите само се моли да не се паднеш при тях, не че те вършат някаква работа, при нормално раждане цялата работа я вършат акушерките. Ти сама прецени къде да родиш. Аз честно казано, да не се заричам, но май няма да се върна там втори път или ако се върна пак ще си викна моят лекар, за да съм сигурна за живота на детенцето, а и на моят разбира се. Ти при кой лекар ходиш на консултация?

Мама Цоцоланке ама много хубава торта си направила, направо  Shocked.

Марси, Нинка трябва и на мен да  кажете за тази техника.

Всички болни да се оправят  Hug


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора  Mr. Green

# 28
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Валя, добре дошла!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Иво, къде ходи на ясла, а ти какво работиш? Laughing

# 29
  • Благоевград
  • Мнения: 14
Иво е в яслата точно до МГ-то, то там всъщност е ОДЗ и има само една яслена група.
А аз работя в частна фирма , като фирмата не е само една а няколко но на двама собственици , но с доста различни дейности са фирмите, така че общо взето и аз не мога да кажа точно какво работя. Имала съм работа с абсолютно всички институции, та дори и  митници до скоро.

Общи условия

Активация на акаунт