MTHFR

  • 2 106
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Разлика между обикновения Неофолик и неофолик Мета е че : Неофилик Мета съдържа в състава си "L-метилофат" а обикновенната фолиева Не и докато се превърне в организма до "L-метилофат" процеса е дълъг и обикновенната фолиева вече не е активна общо взето няма биологично действие. При повечето жени с открит генетичен ензимен дефект MTHFR обикновенната фолиева е безполезна.
Пиите Неофолик мета Peace

# 16
  • Някъде в България
  • Мнения: 1 036
Maghalena, изследването ми е правено в Плевен(2006). Тогава д-р Ковачева каза, че нямам проблем, чак сега ми откриха, че все пак има - НК клетки, повишени нива на тромбоцитно-левкоцитни агрегати (PLA),4G/5G, затова попитах тук, за да съм сигурна в това, което тогава са ми казали. Миле , благодаря ти!  bouquet

# 17
  • Мнения: 401
Мацки, да споделя: моят резултат е: MTHFR- хетерозиготен носител С/Т. Консултирах се с проф. Кременски във форума на dir.bg и той отговори, че в моя случай е достатъчно 3 х 1 таблетки фолиева к-на. Също така професорът поясни, че ФК не можела да се предозира в организма. Т.е. правя си изводите, че дори и да пия по повече, няма да ми навреди.

Общи условия

Активация на акаунт