Радостта ми е голяма, ще съм Септемврийска мама!

  • 13 735
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Добро утро и от мен! В петък бях при лекарката ми, която потвърди бременността ми! 22 септември термин (когато е годишнината от сватбата ни, между другото). Изобщо- много съм щастлива, направо летяяя!  Crazy
Засега нямам никакви оплаквания-никакво гадене, нито неразположение някакво- да се надявам, че ще изкарам като предната ми лека бременност.
Мечтание, според моята лекарка няма проблеми за секциото, след като има една година откакто си родила.  Peace
Аз също раждах с операция и точно откакто дъщеря ми стана на година се опитвахме за второ бебче.
Та, тъй като тази сутрин съм в страхотно настроение ви пожелавам същото и на вас и смятам да се отправям към големите магазини да умувам над това как ще обзавеждаме новата детска стая!  Crazy  Heart Eyes

# 16
  • където има любов
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен!Вчера с мъжо казахме на още едни приятели,за бебчето.Списъкът постепенно расте,но бабите още не знаят.
Валката,дъщерите ни са адашки!Хубаво си ни е името,само дето в детската градина,набързо си я прекръстиха на Сашка. NaughtyМъжът ми направо издивя.Естествено поговорихме с персонала,но все още се среща някай,който да се обърне към нея със Саше
Относно килограмите Алекс е17кг,избягвам да я вдигам ,но понякога се налага!
Слънчев и усмихнат ден на всички ви! Hug

# 17
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз също ще съм във вашият отбор живот и здраве. Все още не съм ходила на доктор, тъй като часът ми е за 30(петък). Това е втора бременност за мен. Ама тая бременност е доста неочаквана , като се има предвид ,че баткото е заченат инвитро. Като видях двете чертички щях да умра от страх и радост. От страх защото баткото е още много малък само на година и 20дни , а за радостта няма какво да говоря всяка една от Вас я е изпитала. 
 Желая ви усмихнат ден ,въпреки мрачното време навън (поне при нас е такова)  Simple Smile

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
kao welcome
Станахме вече много мами с малки дечица, но ще се справим  Wink
И аз бях изненадана от полож. тест  макар да не съм била инвитро забременях трудничко предният път и бях убедена, че и сега като реша да имам второ ще стане трудно, а то пък стана ей тъй от нищото дето се вика. Еуфория нямаше нито от моя страна, нито от страна на близките, които ме обявиха за луда и ми се накараха, но съм сигурна, че всички ще се радват в последствие на бебето.

Чифлигарова , и на моята някой като й каже Саше и направо  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 19
Добро утро момичета.
kao добре дошла сред нас   bouquet.
valkata я пусни линкчета към страничките където си гледала количките ( ако не те затруднява разбира се ).
Днес детенце ще е на гости при баба си, а аз ще работя  Tired, а няма да ви казвам как ми се спи. Днес се събуди към 5 и до 6 съм го приспивала. Добре че поне сутринта до към 9 кротуваше.
Бягам сега хубав ден на всички ви   bouquet...

# 20
  • Мнения: 343
kao много се радвам за тебе след инвитро такава голяма радост
valkata и мен ме мислят за луда, свекърва ми щеше да и стане лошо като и казах ,каза само Как ще се оправяте с две малки деца
майка ми още не знае и тя все ме съветваше да имаме второ по късно
само сестра ми се радва най-много те  вече шеста година правят опит за бебе дано тази година
имат успешно инвитро
Това е за сега че Боби мрънка никнат му зъбки и много го болят миличкия

# 21
  • Мнения: 142
Аз имам един много тъп въптос, за който моля да ме извините Wink
аз сега като съм 6та седмица.. кой месец се водя? 1ви или 2ри Wink

# 22
  • Мнения: 343
aguto   Следи си квадратчетата на лентичката Peace

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ето и сайта- има страшно разнообразие на всякакви модели
колички

Мечтание , аналогичен случай и при мен, сестра ми най-се изкефи на новината, но и благородно ми завидя, защото и те бебеправят безуспешно засега.

# 24
  • Мнения: 56
Здравейте момичете,
Понеже тук има доста, мамчета, които вече имат опит в раждането, дали ще може да разкажете как мина първия път, къде раждахте, имахте ли уговорка с лекар и екип, планирано секцио ли беше или се наложи?
Много се вълнувам защото, нито имам идея къде, нито дори си имам доктор, на който да се доверя Sad

# 25
  • Мнения: 56
Олееееее писах ,писах и хоп изчезна.
 HugСърдечно благодаря за радушното посрещане .

Мечтание дано тази година сестра ти гушне своето бебче - пожелавам и го от все сърце.
clara и моят син се буди нощем, все още иска да суче - как ще го отбивам умът ми не го побира  , а да си призная и сърцето Laughing
valkata благодаря за сайта и аз се чудя дали да не вземем такава количка . Макар че Вильо ходи доста стабилно , все още си е бебе и се измаря .

# 26
Здравейте,мили момичета Hug
 kao ,браво на теб  bouquetБебенце след ин витро е доста често срещано явление поради психологическия ефект,който се получава след едно раждане в подобна ситуация след проблемно забременяване PeaceТо е като при случаите с осиновени дечица-родителите имат проблем,решават и в крайна сметка си осиновяват детенце,а след това бум-две чертички на теста PeaceИмам познати с подобни случаи.Ти си мама-късметлийка.Радвай се на бременността и ти пожелавам да се радваш цял живот на бъдещото детенце Heart Eyes
LaDiDa ,честито и на теб за потвърдената бременност!  bouquetПрекрасно е,нали? Heart Eyes
Досега съм правила палачинки-исках да зарадвам дъщеря ми за закуска,ама самото правене на палачинките се разтегли чак до обяд-много бях направила май от тестото newsm78
Пожелавам на всички много слънчев и усмихнат ден!До скоро!

# 27
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
kao, добре дошла. Тов анаистина е прекрасна новина за бебчето
Аз незнам как ще оцелея. Малката, докато си играехме, ме изрита в корема доста силно и сега ме боли Sick Трябва да избягвам игрите с нея, а татко и не се сеща изобщо. Май ще започна да се възползвам от положението си и да му се поскарвам

# 28
  • Мнения: 314
Лелеее,колко много сте изписали,не мога да ви изчета Mr. Green
Виждам има много нови мами,добре дошли при нас и лека бременност на всички Hug
valkata78:тези първите колички,триколките,съм ги виждала из Варна и мисля,че са доста удобни.Дори ми се виждат най-добрия вариант от всички Peace
kriskata:има време да стигнем до раждането,още сме съвсем в началото.Някой път ще разкажа за моето,въпреки че няма нищо интересно.
Ние снощи казахме за бебето на свекърите и на сестра ми.Зарадваха се всички.Сега остават моите родители.
Днес Зоя беше много добро дете и спахме всички до 11:00.Така хубаво се наспах. Mr. GreenАз вече май ви казах,че е много тежка.Вчера я теглих,тежи 16,900,с дрехите минава 17кг.,всеки ден се налага да я вдигам и нося,да я качвам в колата.То сега мога още,въпреки че не е много хубаво,ама после с големия корем...Докато родя като я гледам как си хапва на последък,ще чукне сигурно20 кила Rolling EyesНе е дебела изобщо,просто е много едра и набита.Трябва да е висока вече метър,копувам и дрехи за 4-5 години.Баща и е висок,аз съм дребна,на него се е метнала явно. Mr. Green


# 29
Абе момичета,само аз ли не знам какво ми се яде? newsm78Наистина съм се гътнала нещо напоследък явно SickПо принцип си имам апетит и съм чревоугодник,готвя нон стоп разни вкусотийки....Сега обаче от няколко дни карам предимно на банани и мляко,тук-таме някоя друга салата,малко месце и много малко шоколад.Яде ми се,ама не усещам истински глад,а е по-скоро едно такова капризно състояние newsm78Ще се побъркам...Дъщеря ми пък е адски злояда,каквото и да й предложа да сготвя,нищо не иска....Направо ще се побъркам....Дайте освен да обменим малко опит и информация относно това кой какво си забърква у дома....  chef

Общи условия

Активация на акаунт