Заведения, в които НЕ се пуши

  • 41 705
  • 230
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 317
Доколкото знам и във втория Старбъкс до НДК (София) не се пуши.
Ако се приема заведение с отделна зала за непушачи, добавям още един Дон Домат (зад ЦУМ).

# 31
  • Мнения: 3 993
Извинявай, от кога има отделна зала за непушачи в Дон Домат? И къде е тази зала?  newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 1 056
ra4e , подписах Peace

Ето и моя принос в темата:

"Mr. PIZZA " на "Черни връх"(срещу пазара).
Третия етаж(или четвъртия newsm78забравих Embarassed) е само за непушачи.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 317
Извинявай, от кога има отделна зала за непушачи в Дон Домат? И къде е тази зала?  newsm78

Ами поне от 2 години (аз преди това не го знаех това заведение - зад ЦУМ! - за други Дон Домат-и нямам представа): намира се на първия етаж, до тоалетната  Peace Не е много голяма, но е леко надигната спрямо етажа (2-3 стъпала) и се усеща, че не се пуши  Peace
Тоалетната е "скрита" зад нещо като арка - портал (уф, как го обясних...) и не прави грозно впечатление.

# 34
  • Мнения: 3 993
Аз много добре познавам това заведение, понеже живея до него.  Simple Smile
Знам разположението вътре, но като те прочетох, помислих, че са направили някакво разместване, защото "залата" за непушачи всъщност не е отделно помещение. Цялото заведение е едно голямо общо помещение, не са отделени, дори вторият етаж е част от цялото. Та затова се учудих, че казваш, че има отделна зала. Според мен цигарения дим се усеща в цялото заведение навсякъде и не бих казала, че има отделно такова за непушачи.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 317

Ами напоследък там ходим често една купчинка бременни след лекциите на сп. 9 месеца, пък никой не се е оплакал...
Но, разбира се, ако не се счита за целите на темата, няма проблем  Peace

В интерес на истината, ако в темата се брои само съвсем отделна "стая" (с врата и т.н.) за непушачи, сещам се само за О!Шипка на ул. Шипка, но залата е на втория етаж и местата за сядане са адски неудобни...

# 36
  • Мнения: 459
Ето и моя принос в темата:
"Mr. PIZZA " на "Черни връх"(срещу пазара).
Третия етаж(или четвъртия newsm78забравих Embarassed) е само за непушачи.
Това не го знаех. Благодаря.

# 37
  • Мнения: 1 167
Ето и моя принос в темата:
"Mr. PIZZA " на "Черни връх"(срещу пазара).
Третия етаж(или четвъртия newsm78забравих Embarassed) е само за непушачи.
Това не го знаех. Благодаря.


Третия етаж, точно до ВИП салона е за непушачи  Peace

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В пицария О'Шипка-Люлин има зала за непушачи.

# 39
  • Мнения: 96
Хелънче, поздравления за темата smile3501 Много е полезна. Лошото е, че нямаме много материал, за да я запълним Crossing Arms

Добавям
- Оливс на БСФС (този на Графа сте го споменали)
- р-т Щастливеца - то е тип механа, вкусно е и има отделно помещение за непушачи. Но е неудобно за количка, защото има стръмни стълби. Не знам точен адрес, но се намира до Испанската гимназия, на Оборище - между канала и ул. Мърфи
- Coffee Heaven на Шишман
- всички Угота имат зала за нешушачи, но там почти във всяко заведение го има проблемът със стълбите
- р-т Табиет (скъп) - до Кемпински и БЧК

Доколкото знам и във втория Старбъкс до НДК (София) не се пуши.
Има второ??? Къде точно?

Засега толкова от мен Wink

# 40
  • Мнения: 3 695
Благодаря за темата!   bouquet  Много е полезна и вече се възползвах от инфото в нея!
Ще следя за още такива заведения, дай Боже да се все повече!  Peace

# 41
Ще следя темата с интерес, тъй като цигарения дим винаги ми е действал много кофти на аурата  Crazy  Wink
За това посещавам кажи-речи само едно заведение  ooooh! - Fox and Hound на ул. Ангел Кънчев 34. Има отделна зала за непушачи; има 2-3 стъпала, но пък е малко и тясно.
Преди съм ходила и в Toscana и имаше също зала за непушачи, но на 2-я етаж. Поне е по-просторно.
За ресторант - "Под липите", непушачи на втория етаж - чувстваш се малко извън събитията Simple Smile.

За сега толкова  Tired

# 42
  • София
  • Мнения: 5 317
Цитат на: vercho

Цитат на: зелено човече
Доколкото знам и във втория Старбъкс до НДК (София) не се пуши.
Има второ??? Къде точно?

До НДК, в началото на Левски - пресечката с Фр. Нансен, точно там, където автобус 94 завива по посока Попа. Преди беше някакво заведение-пицария май...

# 43
  • Мнения: 96
До НДК, в началото на Левски - пресечката с Фр. Нансен, точно там, където автобус 94 завива по посока Попа. Преди беше някакво заведение-пицария май...
мерси Hug днес го мернах, тия дни ще взема и да се възползвам Mr. Green

# 44
Сетих се още - пица "Виктория" до Военния клуб - има отделен кът, едно-две стъпала, тесничко;
"Мото" - мислена линия разделя пушачи от непушачи  Wink, но вентилацията е добра!!! Просторно, без стъпала.

Общи условия

Активация на акаунт