Бъдещи мами - ЮЛИ 2009. Тема № 13

  • 11 728
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 232
Сега се връщам от ФМ - ще си имаме момиченце!!!!!!!
Тъкмо ме сърбяха ръцете в предната тема когато викахте, че само момчета има, да кажа, че моето ще е момиче, но викам айде да се сдържа....
Такива радостни викове нададохме двамата с таткото от кабинета на доктора, сигурно в чакалнята са ни чули  Laughing
Имам име - да. За момиче имах много имена, виж - за момче нямах  Wink
Всичко си му е наред на бебо, макар че трябваше малко по-късно да ида, за да са оформени всички органи, но вече изтрещявах и нямах никакво търпение.
Видяхме и контракцийка, та ще видим сега сигурно ще ми изпишат нещо за контракции.
Днеска ми е хубав ден  Hug

# 61
  • Мнения: 3 092
Привети !
По въпроса с имената имам само за момче , за момиче не съм измислила , но иначе нямам претенции за пола  , просто така се случи  Laughing Като видя какво ще е тогава ще решавам .
Креватче този път няма да вземам дървено , а преносимо , много по удобно ще ми е , а не като пътувам да се чудя  къде ще спи бебето .
За стаята - определено при мен си го искам .Кандидат каката се будеше по хиляда пъти на нощ , така че за нея определено нямах вариант никакъв ...даже и сега е при нас , още не спи като хората .
Мисля обаче че дори и спокойно да спеше , дори и да не искаше цица нощем пак не бих я отделила преди да стане на 2 годинки .Сега съм решила - без никакви планове - ще действам според зависи как се подредят нещата .
Само да сме живи и здрави !  Grinning
Една приятелка ми предлагаше нейната Мак Ингланд ..може и да се възползвам , макар че ми е неудобно  Embarassed Има време да го реша , просто е хубаво човек да си мисли за тези неща .
Пълнят душата с ентусиазъм  Simple Smile
Emily честита розова радост !  Hug
Днес съм доста телеграфна , но имам много работа .  Rolling Eyes
Целувки !  Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета!
Емили, честито! Много хубава новина! Ти къде ходи на ФМ? Контракции усещаш ли?

# 63
  • Мнения: 232
Usmivka123 аз съм от Пловдив, на ФМ ходих в Селена. Не знам какво са контракциите, казват, че са като менструални болки - такова нещо съм имала 1 път и то преди около месец... Иначе имам болки някъде в дъното на влагалището, според наблюдаващата ме лекарка е от това, че бебето притиска, но съм имала такива и преди да забременея, само че сега е почти всеки ден...

# 64
  • Мнения: 177
Емили, честито!  Hug Страхотно!
Но с контракциите внимавай! Ако станат болезнени като при менструация си е чисто раждане  Crazy Аз имах контракции с Яни, но чак към 7-мия месец. Изписаха ми мегнерич или нещо такова. Но можеш и да видиш в нета за храни с много магнезий. Сещам се само за сурови слънчогледови семки.  При мен контракциите бяха просто едно стягане, гипсиране в долната част на корема. Става като камък. Не съм сигурна дали в толкова ранни месеци ще се усеща толкова силно, но това е по принцип. Пази се!!! На нас ни бяха забранили и секса  Tired Tired Tired

# 65
  • Мнения: 59
Здравейте да пиша и аз, Емили честито!
Тази сутрин ми нямаше нищо, но сега от един час нещо ми е притеснено и незнам от какво е така без причина, искам да се разходя на някъде, а неможе защото съм на работа. За това реших да ви напиша за да ми мине! Приятен ден на всички!  Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 39
Емили, хей, чудесна новина!

Svetliana , не се сдухвай! Виж, навън грее слънце...

# 67
  • Мнения: 1 054
Ееее, ама аз се надявах да споделите самите именца  Mr. Green
Честито, Емили! Мале къде е "чак" 2ри февруари и на мен да кажат поне нещо за пола на беби  Grinning

# 68
  • Мнения: 0
Емили, честито! Аз също съм от Пловдив. И аз ще те посъветвам да внимаваш с контракциите, повече си почивай. На мене първия път ми бяха изписали магнерот, сега пия бусколизин.

# 69
  • Мнения: 0
За имената - Първия ми син се казва Владислав. Кръстихме го на свекър ми, макар и с малко изменение. Сега живот и здраве ще е пак момче и ще е на баща ми Георги въпреки, че все още не сме го обсъдили с таткото.

# 70
  • Мнения: 232
Ееее, ама аз се надявах да споделите самите именца  Mr. Green

Е хубуу де  Flutter   Twisted Evil - Изабела. Мислехме и за Никол, но Никол беше фаворита на таткото, пък и той кандиса на Изабела, което беше моят фаворит, за което спомогна и сестра му  Mr. Green
За почивките - едва ли има някой, който да почива повече от мен - по цял ден на компютъра...
inedica наистина ядките май са най-богати на магнезий като чета из нета, а пък чакаме и от тебе новини днеска.   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 39
BubolecheMeche, не се тюхкай аз съм чак на 12-ти 02

# 72
  • Мнения: 1 054

Е хубуу де  Flutter   Twisted Evil - Изабела. Мислехме и за Никол, но Никол беше фаворита на таткото, пък и той кандиса на Изабела, което беше моят фаворит, за което спомогна и сестра му  Mr. Green
За почивките - едва ли има някой, който да почива повече от мен - по цял ден на компютъра...
inedica наистина ядките май са най-богати на магнезий като чета из нета, а пък чакаме и от тебе новини днеска.   bouquet


Е, това се искаше!  Hug
И моля, моля за почивките... и аз съм цял ден на линия  Laughing  Hug

Уф, Сиско... ще дойде и нашия ред.. те само да са здравички пък пола ще го разберем искаме-не искаме към юли месец  Mr. Green

# 73
  • Шумен
  • Мнения: 15
Здравейте

           Вие поне си имате дати за февруари , пък аз още нямам-щото нашите нямали график и на нас не ни казват , а ние се обаждаме допълнително.
           Аз да питам като непросветена - не че не мога да прочета в нета , но тази Фетална морфология за какво е и кога се прави и поема ли се от касата или и нея ще си плащаме?
           Ние си имаме имена и за момиче и за момче- отдавна ги намислихме щото и нямаме много избор! Само да е живот и здраве!

Лек ден момичета

# 74
  • Мнения: 232
recito, феталната морфология е 4Д ехограф, понеже е доста скъп го има на малко места в Бг, да ти кажа не знам дали в Шумен има... Плаща се - не е по каса. Оптималните седмици за 2-ри триместър са 20-22. На повечето места е 80 лв.

Общи условия

Активация на акаунт