ПРЕДСТОИ МИ ИНВИТРО/ИКСИ да поговорим - 14

  • 42 597
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Запис Peace Ползотворна и успешна седмица на всички!

# 16
  • Мнения: 149
Хайде и аз да се цопна в тази тема. Успех на всички ни. Hug

# 17
  • Мнения: 616
Кюбит, нещо не се получава с копирането  newsm78 Айде хелп, ама като на УлигУфрен  Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 422
Успех на всички  Praynig Записвам се , за да следя темата.На мен за съжаление още ми е малко ранко.Съмнявам се , че в тази тема ще започна нова процедура.

Не се знае дали ще ти трябва нова процедура Blush стават чудеса Praynig

Успех и стиснати палци на всички -.....
СТАВАТ ЧУДЕСА САМО ТРЯБВА ДА ВЯРВАМЕ Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 326
Да се запиша и аз в новата темичка дано да ни е на късмет , и моето инвитро предстои и се надявам да е успешно както и на всички момичета .
Желая ви късмет  Peace Peace Peace

# 20
  • Мнения: 1 250
НВИ /Имам вяра/, използвам новата тема, да ти кажа, че много силно вярвам в успеха ти този път. Спокойствие и силна храна, дето казват. Hug
Бейби, аз си чакам чинно да ми дойде, за да направя нова цветна снимка. Някъде към средата на февруари ще е. Ипосле пак ще чакам. Междувременно лекувам АНА и НК клетки.
Тъй-като напоследък не влизам много, поизпуснах му края. Коя е на пункция, коя на трансфер, новите момичета. Пожелавам ви успушни процедури на всички!

# 21
  • Мнения: 616
Момичета, току-що ми се обадиха за трансфера - днес в 13,30 ч. За съжаление от 9-те ембриончета само 2-3 се развивали добре, другите били с фрагменти и се развивали, но различно. Незнам какво да мисля... много зле се почувствах. newsm45

# 22
  • Мнения: 1 715
Момичета, току-що ми се обадиха за трансфера - днес в 13,30 ч. За съжаление от 9-те ембриончета само 2-3 се развивали добре, другите били с фрагменти и се развивали, но различно. Незнам какво да мисля... много зле се почувствах. newsm45

Не се тревожи,защо са ти 9,важното е да са ка4ествени, дори и едно само е достатъ4но за успешен край!
Успех! Praynig
 Hug

# 23
  • Мнения: 616
Искаше ми се да има за замразяване. Не мисля, че ще издържа още една пункция. Стимулацията не е проблем, но пункцията беше .... чакай да не стряскам момичетата. Нещо упойката не ми понесе. А сега и нервичките ми са опнати до край  Shocked

# 24
  • Мнения: 190
Здравейте и аз се лепвам написах в старата тема 2 отговора докато се сетя да се прехвъля тук ако искате ги вижте.Лора33 благодаря затемата надявам се да скоро да те прехвърлим  при мамчетата.късмет на всички

# 25
  • Мнения: 52
Айде и аз да се включа в новата тема. Simple Smile

Lora33  не се притеснявай предварително най важно сега за теб е спокойствието и позитивна настройка дано мине всичко наред днес и да ни зарадваш най скоро време с добри новини.

Да попитам сега някой който е минал през процедурата вече, предстои ни ИКСИ
ако има повече яйцеклетки може ли да искаме да не се оплождат всички с ИКСИ
а само някои ,а да оставят няколко да се оплодят сами ,има ли смисъл или е най добре с ИКСИ за по сигурно. Rolling Eyes

Успех на всички в новата тема

# 26
  • Мнения: 190
Лорка не се отчайвай миличка може и да са 3 ембриончета но пък да са борци,сега не се разтройвай нямаш нужда от сълзи а от кураж ти си кораво момиче и ти стискам палци горе главата и мин си ме е страх от стимулацията и пункцията и от следващите процедури но гледам да се концентрирам върху тях а да си мисля за  как си гушкам едно или 2 красиви бебчета успех мила Praynig

# 27
  • Мнения: 178
Здравейте момичета,ето и аз се записвам,Лори не се се притеснявай знаеш че и аз не бях с много яйцеклетки,но е важно качеството и това че си стигнала до трансфер,УСПЕХ.

# 28
  • Мнения: 616
Чочка, като напишеш в информираното съгласие, че искаш икси, ембриолозите ще преценят колко да ти оставят на инвитро и колко на икси. Не се притеснявай и смело напред! Успех!
Сиана няма нищо страшно. Мен не ме слушай какви ги приказвам. Разочаровах се, очаквах друго и ми дойде в повече. Стимулацията не е болезнена, а на пункцията се спи, така че няма от какво дасе притесняваш. Успех!
Момичета аз тръгвам, отивам по-рано пък дано разбера нещо повече. Благодаря на всички за подкрепата.  Hug Ще пиша като се върна. Обичам ви  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 715
Чочка, като напишеш в информираното съгласие, че искаш икси, ембриолозите ще преценят колко да ти оставят на инвитро и колко на икси. Не се притеснявай и смело напред! Успех!
Сиана няма нищо страшно. Мен не ме слушай какви ги приказвам. Разочаровах се, очаквах друго и ми дойде в повече. Стимулацията не е болезнена, а на пункцията се спи, така че няма от какво дасе притесняваш. Успех!
Момичета аз тръгвам, отивам по-рано пък дано разбера нещо повече. Благодаря на всички за подкрепата.  Hug Ще пиша като се върна. Обичам ви  Heart Eyes


Успех! С тебб съм Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт