За отслабване най-вярно направление ще ви покаже Дюкан без съмнение - 149

  • 31 155
  • 495
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 126
Аз ползвам подсладител течен Хуксол,става за термична обработка.
Нискомаслено мляко с кафе не пречи да си пийваш,аз също го правя.
А за какъв плик става дума,нещо не те разбрах добре за рибата newsm78

# 481
Плик за печене, само забравих марката но те всичките са едни  и същи

# 482
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Привет

Моите адмирации за лелята на Съни и София - изглеждат невероятно променени и разхубавени!!!

Риен хайде бе мацка, че почти те настигнах по кила  Mr. Green А последния път, когато пишеше редовно тук аз бях 100 и кусур килограмово 'новичко'  Crazy

Тази риба със странното име - пангасиус (така ли беше  newsm78) аз също я докарах до подметково състояние и не можах да я изям  Sick И тя като акулата отиде в коша

привет малък гаден инфантил  .....а ти спазваш ли режима ?

 Joy Не само малък, не само гаден, а и мълчалив  Mr. Green

Тумбе ся с това пиуе със зеуе как ме подкокороса..ще го сънувам нощес  Crazy

цунки  Hug

# 483
  • Мнения: 2 126
Защото съм чувала и за хартиени и едни наелонови има.Тоя Минтай не го знам.Аз предимно по белите риби съм,но скумрията а и всяка друга мисля би станала добре в плик.

# 484
  • Мнения: 84
Момичета, четох, но никъде не видях някой дали е комбинирал режима с някои от продуктите на Аквасорс? Знам, че се препоръчва да се пият витамини, а аз други освен тези никога не съм приемала- дори през бремеността.Преди време пиех чистите водораси АФА: http://anhira.com/superhrani/AFAbg.php, но незнам сега ако ги започна как ще се отрази.
Лека и отслабваща нощ Hug

# 485
  • Мнения: 170
Някой може ли да ми каже какво филе от риба си печете в плик,защото днес си взех някаква Минтай 8+ Китай, и даже не сложих вода в плика,а филето стана прекалено воднисто даже не може да се яде.
Също искам да питам какъв заместил на захарта може да се употребява - на прах или на хапчета?И каква марка?
И може ли да се пие пред ударната фаза 2 в 1 (мляко с кафе)?

Аз още не съм пекла риба в плик, защото не обичам риба, но в пликовете за печене вода не се слага, само подправки, зеленчуци, завързваш и печеш(задължително на 200градуса и по продължително време), наистина има опасност понякога да стане по сочно, ама зависи от продукта, който печеш, ако е замразен първо размразяваш и така.
Аз ползвам течен подсладител "Суитли", устройва ме като цена и е термоустойчив, няма вкус и мирис, нито остатъчен послевкус.
2 в 1 готови пакетчета - не, не може. Слагай си обезмаслено прясно мляко 0.1% в кафето и си добавяй подсладител за сладост. Приготвено така можеш да си го пиеш и в ударната и в смесената и във всички фази Wink!

ПП Ванесса йо Laughing  chef Hug !!!

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 23:27 от Tumba_lumba

# 486
  • Мнения: 97
Само да Ви поздравя и да Ви пожелая лека и отслабваща нощ.

# 487
  • София
  • Мнения: 336
Аз днес вечерях пилешко месо с яйца(месото останало от обяд и яйцата в микровълнова, без подправки).
Исках  само да ви се оплача от една позната, която много ме натъжи днес. Тя е много слаба(неспортува и не пази диета,просто е такава). И днес ми каза, че по принцип хапвала, колкото да не умре Shocked (а тя закусва тестена закуска и айрян, обядва хот дог или бургер или принцеса, не съм сигурна за вечерята, но не мисля че се ограничава, като през останалото време си хапва шоколадче или плодове, солетки)  #Crazy и ми стана тъжно, защото аз дори и когато не съм на диета, не ям толкова много и пак или пълнея или седя на едно място Tired не знам дали ще ме разберете, не и завиждам, просто ... де да знам. стана много дълго, извинявайте за което Sad

# 488
  • Мнения: 52
........и ми стана тъжно, защото аз дори и когато не съм на диета, не ям толкова много и пак или пълнея или седя на едно място Tired не знам дали ще ме разберете, не и завиждам, просто ... де да знам. стана много дълго, извинявайте за което Sad
happysmile прегръдка spoko и огромна  love001, след време когато  постигнеш целта си, няма да е така!
чудесни снимки в тази приключваща тема  bouquet
за протокола въртя се около едни кг, но падат сантиметри, което ме успокоява.
лека и отслабваща smile3521

# 489
  • Мнения: 97
А, и едно въпросче... Как се отървавате от запека? От 4 дни съм на режима и .... нищо....  Embarassed  Rolling Eyes

# 490
  • Мнения: 279
hotday спокойно си пий водораслите и аз съм ги пила преди време, те са си чист треволяк  Laughing няма страшно Hug

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 236
Привет! Hug
Четох по диагонал,видях супер снимки-Тонито,мацка си,много ме кефи и сина и пухкавото сладурче!
И страшен резултат на лелята на Съни!
Здрасти на оздравялата Риен!
Киара,каква е тази нова цел,да зачезнеш ли искаш?
dark_aurora,погледни тук:http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/%D1%87%D0%B5%D1%81 … 0%B8-faq/page/18/
Лека!

# 492
  • варна/виена
  • Мнения: 40
Добра вечер момичета и момче,
Да започна с протокола ,на 26.06.08 си промених начина на хранене,като кантара ми отчети невиждани висоти от 168.8 Embarassed.Бях се превърнала в слоница,всеки божи ден пиех обезболяващи,за да изкарам 12 часовия си работен ден.За другите неволи няма да споменавам.Казах си < даа  изяде вече храната на света,а поспри се за малко> и се почна.
Около 20 дена изключих всички въглехидрати,а после започнах истинския Дюкан,с 10 дена /1 фаза,и досега в схемата 5/5,като за по лесно си ги смятам така,от 1во до5то число протеини,от 5 до 10 зеленчуци и т.н.Схемата ми допадна и кг взеха да летят надолу,е понякога има и задържания .на който се радвам,защото дава време на тялото ми да свикне с промяната.
В темата не съм нова,отначало се разписвах,започнах ме почти заедно с Тонито27,баба ЯГА и други момичета ,който ми даваха стимул и кураж,благодаря ви smile3525,но просто работя по много и нямам  време за писане.
Днес пътувайки за работа ,моята племенница ми се обади и каза<пуснах ти снимките във форума>
Не ми се искаше да е така,но като се върнах и прочетох вашите отзиви,не можех да не ви отговаря
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА newsm03
ПС Имам още мноооого кг за сваляне, а и борбата за задържането им ще бъде безмилостна,но пък с вас е весело и много ми помагатe.
http://www.snimka.bg/my_albums.php

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 02:36 от nikolincheto

# 493
# 494
Zraveite,az ve4e 2 meseca sum na rejima, i ob6to vzeto sum dovolna ot rezultatite.No se zanimavam i s fitnes uprajneniq i se 4uvsvtvam otli4no kombiniraiki i dvete! Lo6oto e 4e 4eteiki po forumi razbiram 4e si pozvolqvam nqkoi ne6ta kato prqsnoto mlqko do 250ml na den,nz mn mi e trudno da go otkaja Rolling Eyes kakto i kato si pravq supi4ka s pile6ko slagam po polovinka zelen4ukov bulion,a to mai ne trqbva... Pojelavam na vsi4ki uspeh i pove4e minusi na kantara. Nz az se kompleksiram ot nego i ne se merq sudq po drehite Wink
[/color]

Общи условия

Активация на акаунт