МАЛЪК СЕЧКО се задава и по 2 ЧЕРТИЧКИ ще ни подарява!/26.01.-01.02.'09/

  • 8 233
  • 167
  •   1
Отговори
# 120
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Миле,Гея,Мамче spoko
За съжаление нищо друго не ми идва на главата да напиша....
Хубава вечер ви желая!Аз май ще купонясвам мъничко  Blush
п.п.
Силна,Пази се!Стискам палчета!

# 121
  • Мнения: 4 700
Гея, как е малката? Вчера си мислих zа теб, че не си се вясвала скоро. Не се губи, липсваШ ни.

# 122
  • Мнения: 3 246
Миле spoko стискам палци следващото инсе да е последното и да завърши с една страхотна новна Hug
Гея, бързичко да се оправяш Hug
Мамче гушкам те
Свраченца да купонясваш и заради мен тази вечер Hug

# 123
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 784
Силна,тихичко честито  Hug Praynig
Миле,Гея  Hug

# 124
  • Мнения: 2 422
- помислих, че съм се натровила с алкохол или храна, а то от новите дънки  Joy Joy Joy

А аз помислих, че са ми се спукали вените по краката от много взимане на кръв  Joy #Crazyот къде ми дойде тва наум незнам амаааа така се шашнах hahaha

Минди стискам палци мила Praynig Praynig Praynig
Милеееее що бе душицо Sad Confused
Геичка как е беба Hug а ти бързо да се оправяш
Силна Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
 

# 125
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 833
Миленце Hug Не искам да се губя, но не ми остава много време. Тичам между болницата и в къщи, не мога много да стоя на компа, междувременно цедя и това ми е единственото свободно време, в което мога да седна да ви видя как сте. Беба е добре, махнаха й маркучите, диша сама, наддава, само че миналия ден е направила някакъв спазъм, та малко е притеснила лекарите. Надявам се да не е нещо сериозно и да не се повтаря пак. Много ми липсвате, много ви мисля, дано скоро се похвали някой от вас Praynig Прегръщам ви Hug

# 126
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Момичетааааа, ..... много съм щастлива в този момент ...! 7 дни сърчицето ми се беше свило от страх и затова ви помолих за вашите вълшебни палци! И те помогнахааааааааааа ...! Чак днес ми излязоха резултатите от изследването, за което толкова се страхувах и са отрицателни, т.е. всичко е наред. Ох, поне за сега ми се отпусна душичката ...
Благодаря на всички ви, които ми пожелахте късмет и ми стискахте палци! Гушкам ви ...  Hug Hug Hug

Шайни, радвам се че и при теб нещата са наред! Само така!
Минди, с теб съм и аз и чакам добри новини, но такива ще са, сигурна съм!   bouquet
Гея, нацелувай малката сладурана от нас, ако можеш, ако не й кажи че й пращаме хиляди целувки!  newsm51

Пожелавам лека и приятна вечер на всички!   bouquet

# 127
  • Мнения: 2 422
Хариела Hug браво на теб радвам се за резултатите Hug

Нещо ми е едно такова пивко Blush наздравеее аз си сипах 50гр. и количка запалих си свеши и се кротнах на диванчето с вас


който иска да си сипва Wink наздравееее

# 128
  • Мнения: 334
Наздраве Майче! Добре, че от време на време влизам във форума та да си пиина и да си хопна на воля! Тук веселбата си е винаги / е почти винаги / на ниво!

Хариела - радвам се, че си добре и изследванията ти са добре!

Гея - скоро да се оправяш! Цунки на беба Hug

Маринекс - дано тези премеждия да са за последно. Дано да ти потръгне във всичко! Имаш мойте добри помисли и пожелания! Hug

Додичка - и аз влизам рядко пиле, ама ти май съвсем се изгуби? Heart Eyes

Цецинка - как си душко?

Шайн - и теб се радвам , че те виждам. Аз като не пиша това не значи, че не ви хвърлям по едно оче от време на време.
Много нови момичета виждам - дано да сте за кратко тук!

Сврачко - а ти какво правиш?

Миле - успех в следващото инсе! Praynig

МиндиPraynig Praynig Praynig

Силна - радвам се за теб, нищо че не се познаваме! Praynig Hug

Момичета - а мамчетата дето родиха пишат ли? ooooh! Как са - Самурайка, Галисис, Гризката? Аз като хвърлям око нещо не ги мяркам - и Цветунчо и Лали нещо не ги виждам?

При мен стимулацията върви добре - пу пу.. Praynig

# 129
  • Мнения: 281
Ейййййййййййййй, че хубаво!!!!! Не само на мен ни е пиянско тази вечер Hug Hug Hug
Наздраве и от мен! Радвам се че моето добро настроение е помогнало на някой.
Весела вечер на всички Joy Joy Joy Joy Joy

# 130
  • Мнения: 1 768
Хайде едно наздраве и от мен  Laughing Стискам палци за всички които имат нужда  Praynig Hug

# 131
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Хариелка,браво,отдъхни сега! Hug
Минди, Praynig Praynig Praynig
Силна,тихичко честито и се надявам всичко отсега нататък да бъде на 6!  Hug
Надежда винаги има,дано скоро ни зарадваш и ти! Praynig
Майче,тенкю,възползвам се,че от други ден никакъв алкохол не ми се разрешава  Laughing/ставам много палава!
Маринекс,как си?До кога трябва да носиш шината?
Мамче,Гея,Миле и аз ви гушкам силно!За съжаление  и аз съм в едно мрачно настроение от дни и много много не ми се пишеше та да не ви заразявам и вас... Tired
Имам нужда да променя нещо,ИСКАМ да променя нещо–да се пострижа късо или боядисам,да сменя работата,да се омъжа,да ида на почивка дори за малко... Rolling Eyes
За сега реших да почна на първо време диета и да вляза във форма,че след празниците не се понасям ooooh!,тежи ми като клекна,като ходя си търкам баджаците дебели,ужас!Корема ми почна да ходи на 5 минути преди мен Joy,а на работата на два пъти ме питаха да не съм бременна ooooh!.

Стискам палци на нуждаещите се и ви желая само хубави неща!

# 132
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,поспалани!

# 133
  • Мнения: 965
Добро утро и от мен  Hug
dorа благодаря за кафенцето ,ние май сме най-ранобудните ,пуу да не повярваш,аз днес почивам,ама нещо се събудих много рано и не можах да заспя повече  #Cussing out
Стискам палчета за всички момичета  Praynig Praynig Praynig
Лек ден на всички  Hug

# 134
  • Мнения: 1 247


[/quote]
Момичета искам да ви почерпя днес със една годинка остарявам Blush

Общи условия

Активация на акаунт