Загадка

  • 3 663
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 618
Вафлите са вредни за здравето...само това мога да ти кажа

Болна ли ме нарече?  Shocked
Много разбираш ти от вафли, знайш как се заглажда косъмът от тях?  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 018
Големия ми син, когато беше на възраст, около възрастта на твоето дете, ставаше посред нощ и после не помнеше.
Става взима си юрганчето, възглавницата и отива да спи в кухнята на едно тясно диванче или пък си постлал на земята /колкото може/ и легнал там. Една нощ и аз се събудих случайно, по това време и го питам къде отива, а той мълчи. После не помнеше, а мислеше, че аз съм го преместила. Като порасна - спря да сомнамбулства.  Laughing

Поогледай дали няма някоя и друга троха вафли в леглото му.  Wink Не знам дали може да ги изяде в будно състояние, но спящите могат да правят неподозирани и за тях неща.  Peace

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 15:26 от Бо_

# 17
  • Мнения: 7 914

Много разбираш ти от вафли, знайш как се заглажда косъмът от тях?  Laughing
за косъма не знам, ама задната тереса - определено расте пропорционално на вафлите Joy

# 18
  • Мнения: 3 782
На мен ми е смешно, но не би трябвало, знам, но къде могат да отидат тогава вафлите според теб? Имаш ли някакво логично обяснение, освен че някой от двама ви ги е изял, и не помни. Thinking

# 19
  • Мнения: 428
о!.... а поне тук таме потърси ли трохи..да знаеш доста серийки "от местопрестъплението" съм изгледала Mr. Green
[/quote]
К'ви трохи...грам троха нямаше наоколо...Нали писах по-горе.
ни по земята ,ни по масата....малко трохици в кутията на дъното....
Баси и вафлите....
Не може един човек да погълне такова количество вафли,поне не и ние... Thinking

# 20
  • Мнения: 3 405
За пръв път ли купуваш такива?
Ако не, може да попадаш на някоя по-стара, вече празна кутия, а новата да е заминала на боклука или да е някъде из шкафовете.

# 21
  • Мнения: 428
Вафли Фамилия...500гр. редовно купувам такива....
Ама напоследък не бях взимала.
ani_4ka , смей си се на воля..и на мен ми е смешно,но убий ме,нямаше да пусна тема ако имах логично обяснение.
И аз си мислих,че може някой от нас да е ставал на сън,но мислите ли,че от толкова вафли щеше да ни стане тежко.
 Оххх.Сори,че ви занимавам с моите глупусти...

# 22
  • Мнения: 7 723
А пък мойта котка страда от сомнамбулизъм
и напоследък забелязвам, че е подозрително наедраля.... Thinking

# 23
  • Мнения: 2 018
А пък мойта котка страда от сомнамбулизъм
и напоследък забелязвам, че е подозрително наедраля.... Thinking

Ако не ви изчезва храна, то причината може и да е съседския котарак.  Laughing

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Случвало ми се е, да, и тамън вече позявам да обявя, че вероятно имаме полтъргайст, и току някой си признае.

Обикновено за преместени неща става дума, за изядени - не се сещам.

Веднъж се едно боди на бебето (беше бебе тогава) свекърва ми след вереме ми сподели, че си е мислела, че индиректно я обвинявам в кражба. А то се беше завтъкнало между чекмеджета на скрина....

# 25
  • Мнения: 3 782
Вафли Фамилия...500гр. редовно купувам такива....
Ама напоследък не бях взимала.
ani_4ka , смей си се на воля..и на мен ми е смешно,но убий ме,нямаше да пусна тема ако имах логично обяснение.
И аз си мислих,че може някой от нас да е ставал на сън,но мислите ли,че от толкова вафли щеше да ни стане тежко.
 Оххх.Сори,че ви занимавам с моите глупусти...
Добре, не исках да те обидя, но наистина ми е интересно да разбера какво точно се е случило с тези вафли. Rolling Eyes

# 26
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Ами...колежки... Да вземем да си признаем вече, а? Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 2 229
Вафли Фамилия...500гр. редовно купувам такива....

Еее, сега вече си много лоша, обожавам ги тия вафлички! Crossing Arms Особено покритите с шоколад, ммм..

Според мен е детето, но сигурно и спящ човек може да ги изяде и да не помни. Thinking

# 28
  • Мнения: 7 723
Къде живееш?
В Бистрица ли?
....ако ДА- това обяснява нещата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366342.0 ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 726
Преди години така ни изчезваха кренвиршите на кучето, а то беше много злоядо. Накрая се оказа , че в съседите има плъх, минава през терасата изяжда храната на кучето и си отива. И така около 2 години.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт