Лесен сладкиш без яйца

  • 329 193
  • 703
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 711
Сладкиша стана страхотен. Щях да го снимам, но вече свърши  Laughing Утре пак ще го направя и то двойна доза. Много благодаря за рецептата   bouquet Hug

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 21:33 от teddy_

# 76
  • София
  • Мнения: 1 341





Не знам какво ще се получи след 40 мин. термична обработка с меда.....
Ако искаш пробвай......Може да пробваш на половин доза!
Теди, радвам се че ти е харесал сладкиша!

# 77
  • Мнения: 6 243
Аз правя един подобен сладкиш, който се залива с мед след изпичането. Пробвай така!

# 78
  • Мнения: 1 176
sladka hapka, ще напишеш ли рецептата и за твоя сладкиш, ако рени55 не възразява, разбира се.   bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 1 341





Естествено, че не възразявам! Женско любопитство - и аз ще чакам рецептата!

# 80
  • Мнения: 202
Рецептата е супер! За съжаление не направих снимка.

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Направих го с една чашка бяла захар  и една кафява , вкусен сладкиш се получи. Благодаря за рецептата   bouquet

# 82
  • Мнения: 6 243
sladka hapka, ще напишеш ли рецептата и за твоя сладкиш, ако рени55 не възразява, разбира се.   bouquet
За да не пиша, пускам направо линк към рецептата: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,868.msg34057.html#msg34057


Снимката е много стара и не е нищо особено, но иначе сладкишът е вкусен.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 341





Сладка хапка, разликата е минимална....
Меда не се пече, а се намазва след печенето.
Ще пробвам и твоя вариант! Мерси!

# 84
  • Мнения: 22 867
О, вкъщи имаше период, когато се бяхме пристрастили към тоя сладкиш на сладка хапка. И, понеже все разправях, как го е представила, ми се казваше:"Айде, трюфел няма да искаме, ама я забъркай едно сладкишче като за свекър"  Grinning. Много лесен, бърз и приятен сладкиш.   bouquet

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
И аз се записвам да пробвам сладкиша, много лесен и вкусен изглежда. Peace

# 86
  • Мнения: 6 243
Рени, пробвай за разнообразие моя вариант.
Моите деца станаха големи фенове на твоя ладкиш - снощи пекох пак, двойна доза и сутринта синковеца се разсърди, че вече няма  Laughing
Следобед мисля да им врътна пак една дозичка а закуска. Досега пробвах с течен шоколад, със сладко от боровинки... сега се колебая между пресни черешки или ядки  newsm78

# 87
  • Мнения: 7 420
   Сложих го да се пече(този на Рени).Малко се притеснявам за размера на тавичката,да не би да е много голяма за това количество тесто...24 см даметър..... newsm78

# 88
  • Мнения: 7 420
  Сладка Хапка и записвам си и твоята рецепта. Simple Smile Според мен доста се различава от Лесния Сладкиш Без Яйца.И също изглежда много добре! thumbsup

# 89
  • Мнения: 6 243
Селма, приличат си по това, че са много лесни и бързи. И че имат захар и брашно в тях. Иначе на вкус не си приличат. Ама като работеща майка на 3 деца, на мен лесни рецепти ми трябват  Wink

Общи условия

Активация на акаунт