искам да се омъжа и да имам деца

  • 8 769
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
ми то след тези съвети, човек не да се уплаши , ами не знам. Naughty
по темата - поговорете си сериозно и ако е готов на такава крачка действайте. няма рано, нма млади - всике слуша сърцето си. късмет.

# 16
  • Мнения: 4 292


Далеч , далеч от класата на Меа.  hahaha Тя поне се появяваше и на всеки пост поясняваше подробно и питаше нов въпрос , а на всеки трети по три букета.  Joy

Права си! Еееех, спомени. Отдавна не съм попадала на такъв образ.  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 6 713

Откога на 32г. е рано?? Thinking За мъж си е точно навреме, за жена - 22г. според едни е рано, според други не е. Аз искам същото от 20 годишна, но с тази разлика че моя мъж е 1 година по-голям от мен и сме заедно от 19 годишни и чак когато ТОЙ  стана на 25-26г. се почувства готов за брак и деца. Не съм родила кой знае колко по-късно от 22г., на 26г. бях, но ако бях с мъж 10 години по-голям от мен, да щях да родя и на 21.

Когато има теми - кога родихте, всички се изтрепват да пишат колко е по-добре по-рано, когато има тема: Кога да родя - всички дават акъл на 40 едва ли не????? #Crazy #Crazy

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 2 840

Откога на 32г. е рано?? Thinking За мъж си е точно навреме...
Да, бе!
Направо си е юноша бУеден.
Аз ли не знам, нали имам син???!!! Crazy

# 20
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441

Откога на 32г. е рано?? Thinking За мъж си е точно навреме...
Да, бе!
Направо си е юноша бУеден.
Аз ли не знам, нали имам син???!!! Crazy
А някоя да сподели кога мъжлетата им са казали -готов съм ,давай да правим деца  newsm78  bouquet

# 21
  • Мнения: 6 713
А някоя да сподели кога мъжлетата им са казали -готов съм ,давай да правим деца  newsm78  bouquet

Писах и по-горе - като стана почти на 26г. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 062
Ако се пазите с презервативи, спукай няколко. Когато забременееш, той няма къде да иде.
Ако трябва сериозно да отговоря, ти не си готова, а той не е сигурен какво иска от живота. Така смятам аз,  като те чета.

# 23
  • Мнения: 1 878
Ако се пазите с презервативи, спукай няколко. Когато забременееш, той няма къде да иде.
Ако трябва сериозно да отговоря, ти не си готова, а той не е сигурен какво иска от живота. Така смятам аз,  като те чета.

Ай сти'а бе! Така ли се зачевали децата в наше време  Mr. Green

Меа беше яка мацка Peace Ще остане завинаги в нашите  форОмски спомени Mr. Green

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
...А някоя да сподели кога мъжлетата им са казали -готов съм ,давай да правим деца  newsm78  bouquet
Ами моят мъж го каза, след като навърши 40 Mr. Green Crazy

# 25
  • Мнения: 1 844
хаха,рано му било..мен ако питаш,даже му е минало времето Laughing Laughing Laughingедин мъж ако е "годен"за семейство си проличава доооста по-рано,тия дето по на 35 се чудят..от умрял писмо да чакаш. Laughing
айде стига съм се бъзикала,на момичето не му е до смях.
мислила ли си,че е с тебе,защото си млада и му поддържаш мъжкото его?кое въобще те кара да мислиш,че той някога ще поиска брак и деца от теб?давал ли е основание?ама не от рода на това,че много те обичка..нещо по-съществено,не само милички думи?!
колкото до възрастта-какво им е на 22-годишните?някои са зрели за брак,други,както виждаме,и на 35 не са.
аз се омъжих на 23 и съм най-щастливата семейна жена. Laughingи бебета искаме,но всичко с времето си.

# 26
  • Мнения: 4 068
До човек си е. На твоя явно още не му се иска да се обвързва със сериозни ангажименти. Моя мъж беше на 20 когато се оженихме, а аз на 21. Може и рано да ни е било за някои, но ....ей го на вече 9 години и едно дете по-късно все още си ни е добре.

# 27
  • Мнения: 1 447
До сега не съм чула някой мъж да каже,че е готов за брак.Говоря за мъже които познавам,а не за всички като цяло.
Повечето мъже думата брак ги плаши.

# 28
  • Мнения: 4 292
До сега не съм чула някой мъж да каже,че е готов за брак.Говоря за мъже които познавам,а не за всички като цяло.
Повечето мъже думата брак ги плаши.
Моят три години ме моли да се женим, аз не щях.  Laughing

# 29
  • Мнения: 6
До сега не съм чула някой мъж да каже,че е готов за брак.Говоря за мъже които познавам,а не за всички като цяло.
Повечето мъже думата брак ги плаши.


 Моя пък ме натиска да се жениме  Close Аз се дърпам....засега успешно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт