ФЕВРУАРСКИТЕ бременелки чакат своите пухкавелки

  • 15 536
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 95
Честито момченце на Инчето,и честито момиченце на Viev да са живи и здрави и много щастливи деца!На мамите бързо възстановяване!
 Със страхотни новини започва деня Hug
Момичета и аз не съм от суеверните,приготвила съм всичко за бебко и в стаята..само креватчето не е сглобено но нали в началото ще е в спалнята при нас в люлка..така че има време.
Ох тези свекърви #Crazy #Crazyкакво да кажа радвам се че моята е на 2000 км Embarassedне че е лоша,ама като почне да дава съвети лошо ми става.Наумила си е да ни разубеждава  за присъствието на таткото при раждането...Не може да разбере че ние така искаме и така ще стане Wink Wink
До по късно!!!!!
Larakroft честито  бебче!

# 61
  • Мнения: 276
larakroft, честито момченце! Да ви е жив и здрав малкия юнак.  Hug

Пис, добре дошла пак при нас. Когато имаш време ще се радвам да разкажеш впечатленията си от Окръжна. Кога ти дадоха бебчето, при теб ли стоя, помогнаха ли ви в началото с кърменето, как се държаха сестрите?

# 62
  • София
  • Мнения: 216
Здрасти пак от мен:)

Честит малък Венци на Инчето, да им е жив и здрав и много, много да ги радва малкия човек;)
Честито момченце и на Larakroft1, много да се шушкате и слушкате:)

Деси, Бухти, Наде, разказвайте за днес в ТК, аз преди малко се върнах, нямам патогенни бактерии, само нормална микрофлора, чакали са нещо да израсте, ама се е оказало нормално, хехе, много съм щастлива, иначе с доки не се свързах, защото й беше изключен тел, включи го като бях стигнала вече до трамвая и аз не съм се обаждала, щом ми е наред МБ-та, ще почакам до другиден, като ходя на тонове, ще й кажа и за малко по-високото кръвно вечер, та да видим какво ще правим, иначе да се оплача, много ме болят ребрата от ляво, нали все на ляво трябва да лежа и явно бебчо тежи и много гадно се чувствам, хем трябва да съм на ляво, хем пък ми е много неудобно и болезнено и не знам какво да правя, за сега се справям, дано да е още малко:)

# 63
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ СИН ВЕНЦИ НА МАМА ИНА! Да е жив и здрав! Много да слуша, да папка и да радва мама, тате и тримата батковци!


ЧЕСТИТО СИНЧЕ НА МАМА ЛАРАКРОФТ! Да е жив, здрав, щастлив и да расте добричък!


ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА ВИЕВ! Да е жива и здрава и много да слушка!


Честит племенник на Десика! Да ви е жив и здрав!

Пис, добре си ни дошла!   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 821
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАМА VIEV_3003!!!   bouquet
ЧЕСТИТ ПЛЕМЕННИК НА ДЕСИКА!!!   bouquet
ИНЧЕ, ДА ТИ Е ЧЕСТИТ МАЛКИЯ ЮНАК!!!   bouquet
ЧЕСТИТА СИНЯ РАДОСТ И НА Larakroft1!!!   bouquet
НЕКА ВСИЧКИ БЕБЧОВЦИ ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ИГРИВИ!!!  Grinning

Бързо възстановяване на майчетата и ви чакаме отново тук!!!

Пис, добре си дошла!  Hug
Дано тази прекрасна темичка се напълни само със новини за здрави и безпроблемно родили се бебчовци!

Аз все още си чакам, въпреки, че имам отвреме на време контракции, особенно вечер. Утре в 9.45 съм на запис на тонове в ТК и май ще сме пак заедно с Десика. Ако има някой друг за утре ще ми е приятно да се запознаем.  Grinning

# 65
  • Мнения: 529
Ура още едно бебе Grinning  Grinning Grinning Браво. Ларакрофт, геройски размери  bowuu Simple Smile

Аз пък не успях да се въздържа и се обадин на Котето - добре е, вече излиза от упойка, звучеше много свежа и праща на всички много поздрави и благодарности за стиснатите палци  Simple Smile

МамаZ, къде ще раждаш? Аз също съм насрочена за началото на другата седмица. Всяка болница иска различни неща за операцията. Важното е, че ще можеж да си вдигаш бебето, да правиш всичко, за да си го гледаш, само не трябва да вдигаш тежки предмети и да се натоварваш силово. Но това важи и за нормалното раждане май. Успех!

# 66
Събудена от жестоки ръгания в стомаха реших да видя дали си нямаме още някое друго бебенце и о,чудо,те били 3 Grinning
Честита малка радост  Венци на мама Ина!Да е живо и здраво и да ви радва
Честито момченце и на ЛараКрофт(о боже,като го написах се сетих за Лара Крофт от играта и много смешно ми стана Mr. Greenда слушка,да е живо и здраво и вие да го обграждате с любов
Честита принцеса на ВЮ 3003,да е жива и здрава,красива и умничка,а и да слушка
btw някой знае ли нещо за другата американска мама krassina777 че нещо от няколко дни не я виждам да е на линия или пък да е оставила коментар

# 67
  • Мнения: 46
честито бебече и на Ларакрофт

Момичета вие се оплаквате от свекървите,а моята е страхотна-мило и драго дава за мен и ме е приела като дъщеря и винаги е уважавала моето мнение.А относно бебето мисля,че ще ми е голям помощник и дано всичко върви между нас както до сега.Тя има горчив опит с нейната,защото беше психично болна и й е било доста трудно с децата и нея(още едно дете),но се е справила и е отгледала страхотни синове,които много я уважават.Но за сметка на това свекъра е бетер"свекървище"-дава акъли още от сега как щяли сме да слагаме сол във водата,да не се потяло,нямало да го държим на много топло,нищо да не купуваме предварително и т.н. #Crazy,даже го юркаме,че е бетер свекърва,макар,че знам,че не го прави с лош умисъл,но е на всяка манджа мирудия  Crazy,но след 4 годишно съжителство съм свикнала и много мило ми става като ми каже"моето момиче",макар че на последък сме на "шишко,как си?" hahaha
Аз след  малко отлитам на преглед да видим как расте юнака и после ще давам отчет

# 68
  • София
  • Мнения: 1 981
Честито бебче на Ларакрофт!Да и е живо и здраво и много да я радва!!!

Ех,момичета толкова е хубаво.Нямам търпение и аз да гушна моето бебонче.Само да издържи до секциото и да не ни изненадва...

# 69
  • Мнения: 95
Четити бебчета на щастливите мами Виев,Котето и Ларакрофт!Да са живи и здрави и много засмянки!
Ех,колко бебчета имаме днес!Остана само Ниема да се отчете как е минало всичко!Надявам се да и има и други мами!Хайде на бебета,наистина заваляха Hug

# 70
  • Мнения: 89
ЧЕСТИТИ ЮНАЦИ НА ИНЧЕТО И ЛАРАКРОФТ!!!

Момичета,вече придобивам комплекс,че изоставам....А и коремът май ми се е смъкнал,защото вече не ме боли дясното подребрие.. newsm78 Весе,давай смело напред-да ти бъда вестителка,защото както казва и Емим,мнооого е хубаво!!  bouquet А после...ще поемеш щафетата!А ако искаш максимално разтоварване преди раждането-като определите деня за секцио,предния ден се развихри из бебешките магазини! Laughing

DuBaHe,драсни някой ред... Wink

# 71
  • Мнения: 192
Чудесни новини днес наистина!!!
Да са ви живи и здрави малките съкровища - Яна на мама viev 3003   newsm51 , Венци на Инчето   smile3525 и Малкия принц на мама ЛараКрофт   smile3525 !!!
Да растат щастливи, умни и добри!!! Много радост да изпълва домовете на щастливите семейства!!!

Чакаме новини и за бебето на naiema и надявам се най-после и за ММТомова. Дано всичко при тях е минало перфектно.

# 72
  • Мнения: 5
Момичета имам удоволствието да съобщя, че днес на бял свят се е появила принцесата Белослава на мама Naiema - 2750кг 48см. Да е жива и здрава малката кукла, да расте послушно и умно дете и много да радва мама и тате!
На мама Naiema бързо възстановяване!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1
Хехе, това наистина си е предизвикателство... Simple Smile както сте разбрали аз хич не съм от разговорливите, пък и не искам никой да натоварвам с моите проблеми та затова... но пък съм от упорито четящите.
какво да кажа - всички се притеснявате как да си вдигнете хемоглобина, при мен пък е обратното, чудя се как малко да го понижа, че доки хич не е доволен че се покачва /макар и в границите на нормалното/. Продължава да ме тормози кръвното, макар че още началото на 6тия месец лежах в болница за него и оттогава съм на лекарства, ама пак се случва да се вдигне понякога. Изобщо притеснения много - от няколко дена получавам някакви спазми дето и аз не знам на какво са, ама като ме хванат направо не мога да се изправя изобщо /с повечеко ношпа и магнерот се пооправям/, но изобщо не мога да определя контракции ли са /само на едно място са/, или просто контракциите ги пропускам покрай общата болка в кръста /с дископатия съм/ та така...
Иначе от 2 дена се занимавам с пране и гладене на бебешки дрешки и вече съм почти готова за появата на бебчо. Макар че ако трябва да съм честна нямам нищо против още малко да се почака... що не бяха всички месеци като края на осмия и началото на деветия....
лелееее, май освен в счетоводен форум никога не съм писала толкова в никой форум.... как ме накарахте ?! Wink
п.с.: ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОДИЛИ !
забравих да спомена, че ще раждам в Селена при Ставрев ако е дал Господ...

# 74
  • София
  • Мнения: 23
Страхотни новини днес! Само така да продължаваме  Hug

Naiema, да ти е честита малката принцеса! Да е жива и здрава и много да ви радва
!


Larakroft, да ти е жив и здрав малкия юнак!

Тони, малкия Криско е голям сладур, пу-пу-пу  Hug

Общи условия

Активация на акаунт