Кога се прибират мъжете ви?

  • 8 362
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Моя не закъсняваше никога, обаче така ме изненада ......  ooooh! . Може да прочете в съседната тема

# 106
  • Мнения: 27
И моят не закъснява. И сега  и тогава, все без закъснение. Затова хората са казали, че ако иска, ще намери начин и през работно време (ако натам клони идеята на темата).

# 107
Докато работеше тук се прибираше веднага след работа. Случвало му се е и да закъснява, но винаги се е обаждал. Докато изляза в болнични, когато забременях си ходехме на работа и се прибирахме заедно, защото работехме на едно и също място. Сега си идва на 2 месеца веднъж.  Wink

# 108
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Веднага след работа. Иначе - бой!

# 109
  • Мнения: 1 559
Прибира се веднага след работа.

# 110
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 523
Към 19 часа, и не мисля, че прибирането има общо с "извънкласните" занимания, ще съм доволна само ако е дискретен и не ощетява семейството като време и внимание.

# 111
  • Мнения: 3
Рядко закъснява след работа,винаги ще звънне ако закъснее,но винаги се прибира навреме

# 112
  • Мнения: 92
Прибира се веднага след работа.

  и моя Peace

# 113
  • София
  • Мнения: 2 271
Не знам, кога се прибира, защото аз се прибирам след него. Винаги, като се прибера си е в къщи.

# 114
  • Мнения: 212
При нас всеки ден е различно.Понякога аз закъснявам, когато излизам с приятелки след работа.Понякога той закъснява.Понякога се прибираме заедно.Важното е да си вечеряме заедно,поне аз на това държа много  Sunglasses

# 115
  • вкъщи
  • Мнения: 704
след работа веднага вкъщи ако има нещо ще се обади но то е много рядко

# 116
  • Мнения: 4 965
Обикновено е прибира (доста) преди мен или се прибираме заедно (чакаме се по пътя).
Ако ходи на "по питие", което е много рядко, не си идва по-късно от 22:00-22:30 ч.

# 117
  • Мнения: 194
Не закъснява.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 246
Кога се връща ли? В сто часа Laughing Непрекъсното закъснява, ама вече съм му свикнала, и все пак понякога и аз си искам своето.

# 119
  • Мнения: 97
Прибира се след работа, ако ще закъснява се обажда да ме предупреди. Също както някой беше писал по напред, прибира се вечеряме и излизаме двамата или сега и с дъщеричката, на кафенце или по магазините.

Общи условия

Активация на акаунт