Кога се прибират мъжете ви?

  • 8 357
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Различно.Честно казано,знам само кога тръгва за работа Joy Joy

И моя така Mr. GreenНо поне звъни по 5-6 пъти на ден

# 76
  • Мнения: 2 270
Прибира се веднага след работа, но това не значи, че не закъснява, просто работното му време е нерегламентирано Peace

# 77
  • Мнения: 43
Той се прибира много по рано от мен.Но по принцип се прибира веднага след работа.Ако ходи на бера с колеги ми казва че ще закъснее и така . Peace

# 78
  • Мнения: 50
Съпруга ми свършва по рано от мен и обикновено идва да ме вземе и се прибираме заедно вкъщи.

# 79
  • Мнения: 23
Веднага след работа и зависи според задръстванията. Peace

# 80
# 81
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Винаги се прибира след мен.  Laughing

# 82
  • Русе
  • Мнения: 86
За мой късмет съпругът ми работи на смени-два дена на работа, два почива.
Свършва работа към 19.30 и веднага се прибира в къщи.
А като е почивка с него и детето сме като сиамски близнаци, винаги си намираме къде да ходим.

# 83
  • Мнения: 1 813
През седмицата около 23:00, петък и събота към 04:30 5:00.

Не ме дразни.

# 84
  • Мнения: 1 740
Прибира се когато свърши работа,няма точен час,но винаги се обажда ако ще закъснява.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 889
свършва работа преди мен и ме взима от работа (преди това взима детето от градина).
не му се налага да спазва работно време и някакви часове, независим е и това много ме радва. Peace

Последна редакция: вт, 03 мар 2009, 15:41 от Aurora

# 86
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Около 19:30-20:00 часа през седмицата.

# 87
  • Мнения: 89
Около 17,00 часа- взима  детето от градина и се прибират двамата, обикновено преди мен.

# 88
  • Мнения: 2 478
Що за въпрос?Като те дразни,че мъжа ти закъснява след работа,ами не го пускай да работи.Че той не е ли човек?Не може ли да попадне в задръстване или да срещне приятел?Не може ,нали.И аз така си мисля.
Моят мъж се прибира,когато приключи с всичките си срещи и анганжименти за деня.През летният сезон се прибира и в 2ч и в 4ч.
Не винаги ми е приятно да сме сами с детето вкъщи,но още по-неприятно ми е да поискам нещо и да чуя:няма пари.Така че въпрос на приоритети.
А да,всеки човек,който се чувства член от едно семейство е длъжен да се обади,че ще закъснее.Поне за мен е така.Обади ли ми се,че ще се забави,няма проблем.

# 89
  • Мнения: 116
как пък все сте с примерни съпрузи,........сигурно и обедната почивка си идват до вкъщи Joy

Общи условия

Активация на акаунт