Възможно ли е забременяване?

  • 1 746
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 641
Можеш да забременееш.
Не вярвам да има последствия за бебето,но все пак направи консултация с доктор.

# 16
  • Мнения: 2 270
Напълно възможно! Peace
Онзи ден една мама от форума - Бульовчето роди дъщеричка, зачената точно след абразио!

# 17
  • Мнения: 2 960
и аз смятам, че може да забременееш. Относно последствията за бебчо - консултирай се със специалист! Thinking
Peace

# 18
  • Мнения: 14
Благодаря Ви за отговорите!
Ако съм бременна дано няма проблеми.Вчера ходих до Шейново за епикризата ми но се оказа че не е готова още,питах сестрата понеже лекаря беше излязъл,и тя каза че не е фатално ако съм забременяла.Но ще си изчакам 40те дни до цикъла и ако не ми дойде ще си направя тест.
  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 10 329
Аз пак да си повторя. Тестът може да е положителен и поради скорошната ти предишна бременност. Прочети листовката. Иди на лекар.
Дано ако си бременна този път нямаш проблеми, стискам ти палци.

# 20
  • Мнения: 826
Възможно е, макар и рядко да се получава така.
  Дано се сбъднат желанията ти и всичко е наред. Hug
Много късмет!!!   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 558
Според мен е напълно възможно Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 079
Не ми се вярва, въпреки, че долавям, колко силно ти се иска...
Вярвам, че много скоро ще се похвалиш с хубавата Новина, Божа работа е кога, но ти стискам палци. Съдбата си знае работата. Wink

# 23
  • Мнения: 468
...
А състоянието на стените на матката не знам какво е след абразио.
Аз също съм чувала, че се изчакват няколко редови менструации за да се възстанови лигавицата на матката. С бебето не би трябвало да има проблем.

# 24
  • Мнения: 2 447
Възможно е!Моя позната забременя веднага след аборт и сега се радва на живо и здраво бебче!

# 25
  • Мнения: 9 973
Според мен е напълно възможно Peace
Peace

# 26
  • Мнения: 7 723
Само за информация:
Самата аз имам три последователни спонтанни аборта.
След първите два изчаквах по 6 месеца- като по устав.
След третия, обаче нещо се обърка и забременях веднага.
... случайно...
Малката ми щерка е вече на 4 години... Wink

# 27
  • Мнения: 494
много малко вероятно е, а последствия за бебето няма. Не съветват да забременееш веднага, за да може твоя организъм да се възстанови. По- добре се консултирай с ген еколог за всеки случай.

# 28
  • Мнения: 365
Здравейте мамита!Във връзка с тази тема искам да попитам,и аз бях с диагноза кухо яйце,но ми исписаха Оргамитрил за предизвикване на лелката и по този начин да се изчистя сама!Е стана така бях се изчистила от яйцето и док каза че може да работим пак за бебе без да чакам няколко месеца!Но към въпроса:(За жалост днес ми дойде) Възможно ли е от Оргаметрила да са ми разбъркани и на мен хормоните и затова да не става забременяване!!Моля някой ако е попадал в подобно положение да сподели!! newsm78  bouquet Hug

# 29
  • Мнения: 2 172
Малко ме съмнява да си забременяла,той още цикъла не се е регулирал  Thinking Но все пак не е напълно изключено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт