На пазар в Одрин

  • 157 619
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
МИнавам само от тук за да побутна малко темичката ,че доста сме изостанали.Днес е петък някой да не е заминал до Турция ?Ако е така ще чакаме отзиви и да сподели впечатления и мнение по въпроса. newsm78

# 376
  • Мнения: 1 030
утре отивам до Одрин и Лозенград

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 231
mousy,  приятно пазруване и ще чакаме да се похвалих! Simple Smile

# 378
  • Мнения: 1 030
Мерси, аз ходя много често, по работа и съчетавам работата с пазаруването Laughing
Редовно се натоварвам с по 4-5 торби прах за приятели, уж все си повтарям, че повече услуги няма да правя, ама не мога и да отказвам

# 379
mousy izvinqvai 4e te pritesnqvam moje6 li da mi preporu4a6 kude v odrin da otida za dreshki:)i az otivam ytre:)

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Мерси, аз ходя много често, по работа и съчетавам работата с пазаруването Laughing
Блазе ти! Съчетаваш полезното с приятното!
Ние с Жоро ще ходим, но искам да се опаричим малко, че като ида не искам да се огарничавам  т.е.  искам да взема каквото ми хареса  Mr. Green
Апък и двете мами ще дадат поръчки, сигурна съм,че ще се натоварим като магарета!  Laughing  Та затова досега се въздържам от екскурзиите, които от нашия град са по 20лв, не ми се иска да ми се откъснат ръцете!  Simple Smile

# 381
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
и ние ще ходим но другия петък чакам с нетърпение разказвайте после какво сте си купили и обърнете внимание има ли хубави модели пролетно лятни дрехи .

# 382
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
и ние утре заминаваме, но за Чорлу и Лозенград. Ако остане време ни се иска да си потопим и малко краката в бяло море  Laughing.

# 383
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
грешка- в мраморно море

# 384
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
ООООх,супер блазе ви така ме е хванала тръпката и мен за път ,но ще си чакаме датата заради ваканцията а ние се ще да е в петък заради пазара в Одрин.

# 385
  • Мнения: 267
я кажете как стои въпроса с проверките,чух че много проверрявали и вече давали по  2 кутии цигари само  newsm78.На някой правили ли са му проблем

# 386
  • Мнения: 1 732
РУСАНА МИНАЛАТА СЪБОТА НА ВРЪЩАНЕ ОТ ОДРИН НАШИЯ АВТОБУС БЕШЕ ЕДИНСТВЕНИЯ КОЙТО НЕ ПРОВЕРИХА ОСНОВНО,ПИТАХА САМО ДАЛИ ИМАМЕ ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН СТЕК ЦИГАРИ.ПРОВЕРЯВАТ МНОГО И КОЛИТЕ.

# 387
  • Мнения: 127
Кажене ми моля, къде точно се намира кипа в Одрин.

# 388
  • Мнения: 1 030
mousy izvinqvai 4e te pritesnqvam moje6 li da mi preporu4a6 kude v odrin da otida za dreshki:)i az otivam ytre:)
Waikiki  има и в Кипа в Одрин, и на главния булевард, който води към джамията Селимие. От джамията тръгваш по булеварда в посока Истанбул, не е далеко - има няма 10-тина минути вървене. Отляво е магазина на Waikiki. Иначе страхотни дрешки съм купувала от 1 малко магазинче в центъра, ама е малко трудно за обяснение, че са едни улички пешеходни... Имаше намаление 50 %
Нашият багаж изобщо не го проверяват, защото сме с туристически автобус и нямаме ядове колко и какво купуваме

# 389
  • Хасково
  • Мнения: 1 002
Кажене ми моля, къде точно се намира кипа в Одрин.

Цитирам себе си за де не пиша наново!: КИЛЕР КИПА МИГРОС са в една посока.
На светофара на кръстовището до голямата джамия тръгвате по бул.Талтат паша\Тилтат  паша\ преди кръговото на този булевард  е КИЛЕР а може би 1-2 км. по нагоре е КИПА.
След кръговото булеварда вече се казва бул.Ататюрк.

Карта си намерихме от тук:www.europe-sities.com

С карта се ориентираме най-лесно и с много питане също срещат се много хасковски коли.
Но като се обясняваме тази пресечка другата трябва да си много наясно с града и с улиците му, а ние не познаваме Одрин.
Така че давайте да си обясняваме с улици и по точни ориентири!

Общи условия

Активация на акаунт