На пазар в Одрин

  • 157 587
  • 446
  •   1
Отговори
# 390
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Олее това за цигарите от скоро ли толкова много проверки на митницата ,откакто нашите цигари увеличиха ли?Пишете за да знаем,че ние като ходим вземаме по 10 стека че и повече да не ни ги вземат сега научавам от вас за тази нова новина -само да вметна,че ние минаваме от Капитан Андреево.

# 391
  • Мнения: 32
Здравейте, момичета!
Темата е страшна!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ще следя!

# 392
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Заповядай при нас тук всеки е Добре дошъл и се надявам да сме полезни и да си помагаме кой с каквото може!

# 393
  • Мнения: 149
Утре сме в Одрин, повече на разходка отколкото на пазар. Някой беше писал за вкусните им кюфтета. В някое конкретно заведение ли са, че мъж ми много обича cook

# 394
  • Мнения: 1 732
цвете продават ги навсякъде по улиците.ухаят страхотно,аз си донесох сурови и си ги опекохме вкъщи на барбекюто-страхотни са.  chef

# 395
  • Мнения: 2 577
cvete09, аз бях писала, за кюфтенцата... не ги пропускам
всеки път на различно ресторанче съм сядала, от улиците съм взимала.... навсякъде ми харесват  Peace

# 396
  • Мнения: 149
Благодаря  Laughing

# 397
  • у нас
  • Мнения: 5 732
О, днес голям пазар ще има за някои от вас  smile3501 Времето е хубаво, така че ще падне голямо обикаляне. Чакаме отчет после  Wink Peace

За цигарите незнам, но за прах за пране казаха (на бъл.митница и там точно правят проверки за прах) по 2 бр на човек.  Peace

# 398
  • Мнения: 1 030
Набързо да се отчета: върнах се преди малко от Одрин и Лозенград, 5 праха и 3 омекотителя взех, Ариел за петна, Первол, Данонино, Калгонит...Всички тези неща бяха много на сметка.
Багажа ни никога не го проверяват, защото сме с туристи - цигари този път не взех, защото нямаше Карелия. Инабече предния път взех 3 стека

# 399
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
И аз да се отчета: прах Омо и омекотител Yumos на промоция 2в1, кори за баница, кисело мляко и малко дрешки от Авантажа. Доволни сме. Евентуално си мислим за края на лятото пак да ходим. В Адидас не видях никакви намаления за съжаление, но следващия път.

# 400
  • Мнения: 1 894

За цигарите незнам, но за прах за пране казаха (на бъл.митница и там точно правят проверки за прах) по 2 бр на човек.  Peace

А за какво друго проверяват и какви са ограниченията знаете ли?

# 401
  • Мнения: 267
За цигарите знам че много проверяват,от тряфикантите вече никой не пътува,много акотве са написали  Peace, затова вече дават по 2 кутии на човек,но както винаги ако имаш късмет можеш и 10 стека да изкараш.Може би само  трафикантите проверяват , за други неща нз да има ограничения  newsm78.Моя мъж временно спря да пътува, заради тези проверки,до кога ще са там нз

# 402
  • Мнения: 2 122
майкини днес пак са в Турция, обади ми се преди малко, вече са на границата
всичко е вдигнато спрямо предния път, с триста зора са намерили памперси и то на 23 лири пакета, хубавото е обаче, че лирата пада и долу горе пак евтино излизат
прах си е взела Персил еко пак 6 кг за 17,50 лири, другите неща като се върнат и ми ги донесат ще споделя

# 403
  • Мнения: 2 577
и какво ? за редовите туристи цигари няма, а всеизвестни са павилионите, които от години вече не спират да продават безбандеролни цигари с по 10-20ст по-евтини  Crossing Arms

# 404
  • Мнения: 163
майкини днес пак са в Турция, обади ми се преди малко, вече са на границата
всичко е вдигнато спрямо предния път, с триста зора са намерили памперси и то на 23 лири пакета, хубавото е обаче, че лирата пада и долу горе пак евтино излизат
прах си е взела Персил еко пак 6 кг за 17,50 лири, другите неща като се върнат и ми ги донесат ще споделя

Прахът в български пари колко излизат тези 17.50 лири ,че на мен ми го предлагат за 25 лв

Общи условия

Активация на акаунт