На пазар в Одрин

  • 157 603
  • 446
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 156
1 лира е 1 лев даже по-малко.

# 406
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Е много добре сте си напазарили ,и ние в петък заминаваме ,а знете ли доматите и ягодите как са  на пазара?Споделете по магазините има ли лятна стока-дрехи по точно искам да знам!

# 407
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Прахът в български пари колко излизат тези 17.50 лири ,че на мен ми го предлагат за 25 лв

по принцип толкова се продава от хора, които ходят до там и препродават прах. Но има и места и по 30-31 лв да го дават. Зависи колко кг, все още се намират опаковки от 9 кг  Peace

# 408
  • Хасково
  • Мнения: 1 000
Коя марка памперси е на тази цена?


По закон имаш право да внесеш 1 стек цигари и 1 л. алкохол на възрастен май беше на 16 години.
От там нататък всичко е контрабанда! Simple Smile ако те хванат!

Лятна стока предполагам, че вече има, защото на Димитровградския пазар вече продават само къс ръкав и летни дрехи. Пролетното му било минало сезона!

# 409
  • Мнения: 2 122
памперс в Кипа- 22,50 ТЛ
домати- 0.99 ТЛ
Локум- 5,45 ТЛ/кг
баклава- 9.99 ТЛ/кг

# 410
  • Хасково
  • Мнения: 1 000
Предполагам, че  памперсите на Памперс са толкова скъпи защото има някаква игра-томбола с награди при покупка на май 2 пакета памперс или нещо такова.

Баклава може да се намери за по-малко в малките магазинчета по-центъра - сладкарници  на всяка крачка има.

# 411
  • Мнения: 2 122
а в Килър баклавата била 5,99
ама толкова е сладкааа  ooooh! ей сега направо чак ми се догади от едно парченце
връхта е турската баклава, ама много сладка беее  Tired

# 412
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А в Одрин има ли Килър и къде се намира някъде до Кипа ли е ?

# 413
  • Мнения: 1 030
А в Одрин има ли Килър и къде се намира някъде до Кипа ли е ?
Голям Килер има след Карфур, по пътя от центъра за Кипа. Малък има на улицата в центъра, след супер Марги, до джамията, а също и на булеварда, водещ към църквата Св. Георги

# 414
  • Мнения: 2 122
ммдаа, веднага след кръстовището за Карфур вдясно има
а този до Маргито е нов, наскоро го отвориха  Peace

# 415
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А видяхте ли дали има на пазара или по магазините им бял пипер -чушки за пълнене и на какви цени е там и ме интересуват и корите дето споменавате за баница откъде да си купя ,както и за кюфтетата?Споделете  chef

# 416
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Корите за баница ги взехме от "Кипа".

# 417
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А те на бройка ли се продават или в пакет като наще Фамилия и замразени ли са или съвсем пресни за да зная как да ги разпозная.

# 418
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Тези, от които аз купих са пресни и са по три или пет листа в пакета. Изглеждат като току що разточени кори а не като нашите - сухи. В Кипата бяха подредени до щанда за сладкиши.

# 419
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Благодаря ти ,там ще ги търся а на каква цена са 3 и 5 листа и вкусни ли са за баница

Общи условия

Активация на акаунт