Израел 22

  • 20 924
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Е да де печатните букви....тя Ментичка го спомена вече ама на мен някак си ми е в главата големите букви  newsm78 може би защото аз ги пиша огромни  Joy
Тали ти си била мънинка като са те взели...Вчера прочетох това което щерка ти е казала за шир и широтим,мъж ми остана впечатлен от логиката и..А аз си го четох хиляда пъти с една лекинкааааааа завист,че дечко е такава откривателка в иврита пък аз мога само да чета за откритията  Heart Eyes
 Hug

# 16
  • Мнения: 720
до после кукли   bouquet

тали..грохнали Joy

# 17
  • T"A
  • Мнения: 2 515
пуснах проверката на правопис- даде ми една грешка: от кратнали ми предлагаше вариянт грохнали  Shocked  Mr. Green. още не сме брей  Naughty, държиме се още  hahaha

 hahaha  Joy държиш се, ама трудно преброяваш годините на съвместно съжителство  Stuck Out Tongue Winking Eye  Laughing

Pesheck, черпим те по твой избор:
а. б.     в.    Wine Glass г.  beer beer д.   е.  Grinning всички отговори са верни

Boryana,    bouquet  наш човек си  Mr. Green
(твоята награда е, с позволението на Пешек, от нейната почерпка)

Съвсем се разлигавих, отивам да се занимавам с по-сериозни неща и малко да се стегна в кръста  Hug
(неспоменатите си знаят -  bye Flowers Four Leaf Clover Coffee)

# 18
  • Мнения: 1 410
Цитат
Печалби няма , само за слава
  тц,не става или се пазарим или ...тц!Къде така -  за слава!да бе да....Аз за слава  нищо не правя ! Joy

Боряна,браво - добре импровизираш - незнаеш какво четеш ,ама четеш с "разбиране"! hahaha

Пък ние с Ицката сме от почти три години заедно и имаме две деца  Laughingако бяхме от 10 години - познайте колко деца щяхме да родим?Не се опитвайте - награда не предлагам! NaughtyЗапознаехме през януари 2006г.,събрахме се март 2006,забременях къснооо- август 2006.На втората годишнина вече имахме Миши и бях бременна с Ани.Работни сме,нали?За чудещите се и маещи - това ми е втори брак - де юре такъв няма - гаджета сме още.Имах един брак преди това и от него са КИКо и МАди.Но всичките са си НАШИ.

# 19
  • Мнения: 51
Тали,никакво "грохване"  Naughty не се предаваме още Simple Smile
Да си довърша и аз доклада за годинките,то май ние бележим рекорд с мъж ми за предбрачен живот -  цели 10 години  Whistling
96-та се запознахме,98 заживяхме заедно/по средата сега няма да ви разказвам  Embarassed/ та допреди 3 годинки ..........

Миши и ние бяхме планували забременяването със Сами за по-къснооо амаааа то едни сметки  Joy

# 20
  • Мнения: 81
 Simple Smile

Борянка,браво!
Давай в същия дух,ще ги пребориш. Hug

Само утре остава и съм цели 2 дни в междусрочна ваканция. Mr. Green
Без да съм си заслужила Laughing,си харесвам отг.А от почепрката на Пешек,прекалено шоколадов е. hahaha

Канитка,благодаря за обясненията!
Утре съм на фризьор и ще преценявам на място дали да е скосена и правилна.
С изправянето още не знам какво да правя,ще го мисля като се наложи. Mr. Green

Мента  Flutter

Поздрави и прегръдки за всички  Hug  Simple Smile


# 21
  • Мнения: 13
Мента  Hug  На мен само ми убягва за Храма - чувала съм , че когато се сложи и последното стъпало , тогава вече ще е и второто пришествие , а другаде прочетох , че след като дойде месията ще се строи  newsm78   Wink

Мече  Hug да покажеш снимки  Laughing

Цитат
Хард, ти още ли си с твоят приятел?
да  Grinning

Бори ти си гордостта на темата  Laughing


Момичета израелеви , как е времето при вас ... тук е дъждовно ... вън мирише на дъжд и е свежо обаче.. едно такова , приятно е ... но само от на сушина  Joy  Wink


Мента бях споменала за Асаф Хефец  ето статия за него по повод посещението му в Бг

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=124989
момичета тук излезна информация за убити палестинци от израелски войници - инцидент .
има ли такова нещо или е поредното изопачение и не ясна информация ?
каквото  и да е дано не започне нова война  Praynig .


# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Мента, мисля че без проблем ще си поделим почерпката с Боряна. На всяка по малко и готово. Ама той и Тигър даде верни отговори, та и за него ще има.
А адаша, хем и градска пък ... слава, ама ха. Ама тя ще си дойде пак тая година, ще и кажа аз една слава Wink.

# 23
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Тигрите всъщност са изключително известни със щедростта си, така че ако на някой не му е стигнала почерпката, може да вземе половината от моята порция...   Laughing

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Понеже всички сте много щедри аз ще се възползвам веднага и вземам алкохола  Embarassed Ние имаме само бутилка порто вкъщи а така да ми се пие нещо по-така...Една ракийца със салатка ще свърши работа  Embarassed Не си взех ракия от Бг заради мъж ми и сега го  Whistling Дали в Яфо не продават бутилки?Мале звуча като алкохоличка...  Naughty

# 25
  • Мнения: 1 410
боряна,приятел в нужда се ползва - кажи къде да пращам домашнярката?

# 26
  • T"A
  • Мнения: 2 515
О, Борянче, много непредвидливо от моя страна! Допълвам отговор д.
  Наздраве!

Тали, не посмях да сложа снимките от карнавалите на Пурим в онази тема, в която ме попита, пускам ги тук:
С парола Mentov  Wink Пурим 2006-слу&# … 73;но - човек, ходещ на ръце   Simple Smile И тази, макар че не е много сполучлива  Peace
Накрая и една по-ста … 5;од. - изгледаме ужасно, но това е след дълга нощ... аз бях зайче, а Ментов се направи на "арс" - това на иврит е нещо като българското понятие за "мутра" или някой, който се прави на тарикат - в скъпи коли, със златни синджири (или с Маген Давид или с надписа за живот - Хай = חי), представяте си горе-долу... а, и си беше сложил перука, която година по-късно и аз ползвах, но с униформа на войник - девер ми мина покрай мен и не ме позна  Laughing после се майтепеше с мен, че някои хора са непрекъснато маскирани така и за това не схванал, че съм аз...

Пък ние с Ицката сме от почти три години заедно и имаме две деца  Laughingако бяхме от 10 години - познайте колко деца щяхме да родим?
Grinning
mi6imadi, не е късно... бъдещето е пред вас  Hug


Анди, не знам за инцидента, защото чак привечер пуснах телевизора и сега тече предизборната кампания (както и в Бг има) Confused

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 18:55 от Mentha

# 27
  • Мнения: 28
 Е ама не така де..я вижте кой даде първите верни отговори,сега нали сме за славата ..да взема да си я потърся Grinning
А по повод въпроса на Миши към Боряна-Борянка наистина ли това е пълният ви адрес,който получих на лични?Много оскъден ми изглежда,да не взема да пратя нещо залудо.. newsm78
Мента,снимките са много забавни,искам да те видя и войник,но..не си пуснала Simple Smile

# 28
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Ели, права си, за теб специално мезе  Hug (а като се замисля, че всичко започна от шоколад и кафе  Mr. Green )


Поделяйте си по братски, свършиха ми се запасите  Laughing
 Thinking Ели, трябва да ни научиш да приготвяме някое нигерийски ястие, да си изненадам човека с нещо екзотично   yes

Нямам снимка като войничка, защото същата година половинката беше в командировка, барабар с фотоапарата, но... мога да повторя и тази година, то и аз не купувам всяка година костюм и аксесоари за маскировка  Grinning

Борянка, цяла бутилка ли искаш? В Яфо, в р-т Витоша има ракия в стограмки Crazy като идваш насам  Hug

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 19:19 от Mentha

# 29
  • Мнения: 28
Мммммм Мента,ако знаеш как ги  харесвам всичките тези похапванки Simple Smile
Сега съм метнала нещо абсолютно българско -гювеч,а нигерийско ми се иска и аз да знам как се приготвя,за да изненадам самата себе си Simple Smileно не намирам техните продукти..

Общи условия

Активация на акаунт