Отговори
# 255
  • Мнения: 2 642
А за отделянето от детенце, да, важно е да си до него, докато започне да разбира, че ще се върнеш. Че знаеш ли какво им е в главичките Tired Аз до 2 годинки не съм ги оставяла и за ден (за нощ, де). Пътува ми се, но за сега само следя задочно къде какво се случва...
[

Ееее, неееее. Аз мисля че и сега разбират. Или поне се надявам. Мъжът ми е в момента в командировка в Щатите и много лиспва на Лео. Ходи до входната врата и го чака и пита Тате? (и си прави въпросително ръчичките). Аз обяснявам къде е кога ще се върне, всеки ден го чува по телефона. Ама пак пита по много пъти на ден: Тате?

# 256
  • Мнения: 374
И аз изпуснах репортажа #Cussing out Дано довечера да го повторят!

Ние днес щяхме да ходим на консултация, но го оставих за другата седмица,има много болни и не ми се ще Нели да чака пред кабинета с кашлящи и кихащи малчугани Rolling Eyes
Откакто почнах да поработвам съм толкова изморена, че свят ми се вие. Вечер седя до един часа, сутрин ставам в 7, като нощем Нели ме буди поне 2 пъти Rolling Eyes. Сега ми се затварят очите, ама ще използвам съня й, та да свърша някоя и друга работа.
Мисля скоро да се пробвам на някоя пита и да направим прощъпулник. Ходи стабилно, но на пръсти. Само ако знаете какви прасци е развила Laughing
За срещата - още не знам дали ще успеем да дойдем със сигурност, за това не се включвам. Таткото не знам дали ще може да дойде. Евентуално брат ми мога да използвам да ни докара, пък и те с неговата половинка да си направят една почивка, но още не мога да кажа нищо на 100%. Сама с детето, не се наемам да шофирам Naughty Много искам да се запозная с всички лично Hug
Мари, много хубави снимки Hug
Мацата, честит рожден ден!  bouquet

Отивам да поздравя днешните рожденници в другата ни темичка и да кача снимки и от нашия рожден ден, който мина прекрасно!

# 257
  • София
  • Мнения: 115
Сетих се, сетих се ... сетих се какво щях още да казвам (малеййй цял ден ми отне   Embarassed)

Албенче, честитоооо! Лека и безпроблемна да е бременността, а на финала - живо и здраво бебче!  Hug

Нещо и аз започвам да се замисля ... но сега не е момента (трябва да изпълним първо другите, по-мащабни планове първо - като например собствено жилище ... и нова работа с по-голяма заплата за мен от 12 месеца преди това (пък и за таткото по-голяма заплата)  Mr. Green). Пък и 2годишния технологичен срок още не е изтекъл...[/size]

# 258
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Здравейтеее
Аз днес малко се поразшетах вкъщи Mr. Green,чееее ...имаше си нужда Crazy
Може да се каже с тоя нет,нещо ми куца домакинството ooooh! #Crazy
Да си кажа докато не забравя  WhistlingАз съм за тениските!За двамата юнаци.
Репортажа на Джулка го гледах и толкова се вълнувах че почти нищо не можах да разбера какво говореха Embarassed Rolling Eyes Ама пък те бяха големи сладури,особено малкото мишле- даваха го съвсем отблизо,очичките му Heart Eyes

# 259
  • пред екрана
  • Мнения: 20
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ и аз го изпуснах репортажа. Ама вече не вярвах, че ще го излъчат.

Маца, честит рожден ден!  bouquet

# 260
  • Мнения: 6 274
Репортажа на Джулка го гледах и толкова се вълнувах че почти нищо не можах да разбера какво говореха Embarassed Rolling Eyes Ама пък те бяха големи сладури,особено малкото мишле- даваха го съвсем отблизо,очичките му Heart Eyes

Благодаря ти, Тониси...  Hug
Много сте мили всички...
За това си ви обичам...  Hug
За тениските и аз съм ЗА...  Peace
Само че пак съм пропуснала  Embarassed - кога ще трябва да се превеждат парички и на кой ?  newsm78
Ако трябва да е сега, по - удобно ще ми е с едно ходене до банката да свърша и двете неща...

# 261
  • Мнения: 135
Много ме яд,че и аз пропуснах новините.Ако някой ги намери някъде в нета да даде линк. Praynig

За тениските съм за

# 262
  • Мнения: 71
Е толкова дни следих календар точно днес се разсеех и го изпуснах.Толкова много мее яд,че не мога да си го простя.Дали довечера ще го дадат отново. smile3525ЧЕСТИТО И НА РОЖДЕНИЦИТЕ.

# 263
  • Мнения: 256

За малката пораснала Миша, Честит рождене ден и от леля Гадинка!!!
[/b]
Честит рожден ден и на Калоян, много щастие и игри!!!

Докато не съм забравила - мисля, че надписа Януари 2008 не е подходящ за тениските, защото много от януарчетата в темата са си чисти декемврийчета 2007. Но пък може да измислим нещо смешно да напишем.

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 17:18 от Гад Чевръста

# 264
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Nivea , благодаря ти за инфото за желязо- и калцийсъдържащите храни. Ще се ограмотявам значи допълнително за удачните комбинации. За спанак точно мислех да го смекчавам с извара, но явно е лош вариант

За отделянето - децата са най-сензитивни към раздели с майката от шестмесечна до две-две и половина годишна възраст. Така казва психологията и обяснява какви са етапите на раздяла и как се преживяват от децата. Наша близка, музикантка, реши след дълго умуване да отиде на турне за около 2 седмици точно когато момченцето им навършваше 6 м. И после се видя в приключение.
На мен ужасно ми липсват социални контакти и разнообразие, ние откак живеем в това ново жилище в нов квартал, сме се отдалечавали за по 3-4 часа. Е, вярно е, че не сме и особено авантюристични като типаж, но, колкото и еднообразно да ми е, страх ме е да не травмирам малчо. С това просто споделям как е при мен, всеки решава за себе си. В крайна сметка, решението да се отделиш не прави никого автоматично лоша майка, нито пък тези, които не се отделяме, сме непременно добри. Най-същественото било качеството на времето, прекарано заедно с децата. Поне така пише в дебелите книги.

За татковците - нашия тати изпитваше някаква неловкост от бебо, едва сега забелязвам, че се хвърля да се занимава с него (разбирайте - да си играе с него). И той беше много работен, много уморен вечер, мани-мани. Надявам се, че е вярно това, че родителските умения не са еднакво изявени при всяка една възраст на детето  и че с времето ще става все по-осезаема ролята му на баща. Не мисля да забременявам скоро, но така е, ние се запознахме и оженихме за четири-пет месеца, отделно че един месец след първата ни среща Миташки беше факт като втора чертичка на теста.
Люси, ако реша да подишам въздух, който не се вижда, непременно ще се възползвам!
Ох, много се разписах, извинявайте, ако ви се е видяло отегчително


Приятен следобяд и вечер на всички!

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 409
МАЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКОТО ЗДРАВЕ НА СВЕТА ЗА ТЕБ, ЗА МАЛКАТА МАГИ И ЗА ВСИЧКИ,КОИТО
ОБИЧАШ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!



АЙДЕ СКОРО ДА СИ НАПРАВИМ ЕДНА СРЕЩА С ВИПУСКА!

# 266
  • Мнения: 31
Ха добър ден!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!
Сега още съм до 14-та страница, щото моето мишле направи и невероятното, за да се докопа до крокито и солетките. Та обръщам се да видя зашо се смълча толкоз това дете и що да видят очите ми, гепил отвореното кроки от масата и солетките(как е станало неискам и да си помислям), та ръси си от пакетчето и си бодва крокита от пода, замезва със солетки и само хрупане се чува. Пооставих го да си похапва, ама той като му втръснаха почна само да ги плюнчи и да ми ги маже по колимчето...ей тука вече не се стърпях и му отнех кефчето(ех, лоша съм)почистих и тъкмо пак посядвам да ви дочета и хоп нова хулиганийка. И за да мога и аз да попиша в темата, докато не е свършила го взех под строг контрол. Да, ама НЕ! Хили ми се дяволито отиде до кактуса сочи с пръстче и ми каза "Боц". Ами такива работи при нас почти оздравяхме! perko
Ане и аз съм съгласна с останалите, поговорете си с таткото. Мен Милото също ме ядосва, ама като седнем да си поговорим винаги намираме решени, иначе е много лесно да си събера багажа и на Митачето и по живо по здраво, то ние нямаме и брак и няма какво да делим освен Миташки, но аз много си го обичам нашия Тати, пък и да си призная имам чепат характер съчетан с магарешко инатче и ми е трудничко да си признавам като объркам нещо и т.н. идеята ми е че възприемаме въпреки кусурите, всеки е нещо и всеки заслужава това което смата, че е най доброто за него, но не на всяка цена - според мен. Дано се разберете по-скоро. fingerscrossed

# 267
  • Мнения: 15
Здравейте.
Мнооого благодаря за поздравите за РД на Теди. Hug

 Честито и на днешните рожденници!!! Да са живи и здрави, и да носят много радост на родителите си.  bouquet

  Яд ме е, че изпуснах репортажа по Нова, но Джулката ще разкаже ,като се видим. И в тоя ред на мисли да попитам, ще правим ли общ РД? Оказа се, че не съм на работа в събота и ще можем да дойдем.(ако е тогава)
 
  На Теди отвреме на време му се подуват очите, изследвахме урина - няма нищо. Консултирах се с 4 доктори - никой нищо притеснително не вижда, рехава била съединителната тъкан там, спал бил върху биберона и т. н., ама аз се притеснявам. Чудя се даже дали да не го заведа на ехо, да му видят бъбреците.

За зеленийките - Теди много ги обича, особено спанак.Червено цвекло още не съм се престрашила да му дам.
 
 

# 268
  • Мнения: 17
......................
А за виното - щом вече ходи Тедката, купувайте само бяло Laughing То поне няма да личи Laughing

.................

О и за червеното нямаше проблем .Веднага изпрах анцуга с вениш , а виното се разля върху килима обаче за късмет на червената шарка и само отгоре го забърсах с гъбата  Peace`А  вече шкафовете почти са празни и съм наредила всички стъкларии до които може да се докопа отгоре на шкафовете . Ще трябва да се заема сериозно с пренареждане .Crossing Arms

Сега не знам вече какво да правя с очилата ? Като ме види с очила и все иска да ми ги взема , а аз ги нося като съм на компютъра или гледам ТВ.  Ако случайно съм ги забравила на дивана веднага ги взема и бяга от мен , а аз я гоня .

# 269
  • София
  • Мнения: 6 183
Taка - изчетох 4-5 страници от днес наведнъж и сега да видим какво помня и за какво си говорихте.

Столче и ние трябва да купуваме - т.е. седалка за каката, а дребният ще го прехвърлим в нейното столче. Той вече се нерви да го сгъваме в кошницата (особено със зимните якета), а в нейното столче се кефи, че гледа през прозореца.

Сигурно и друг път съм го казвала - мен много ме е страх от деца стърчащи прави между седалките. В София и без това не е възможно да се спазва дистанция (вечно някой ще се набута в дупката пред теб). Та като видя такова дете и викам на мъжа ми "карай по-далече от тези".

Ако тениската е с някакъв забавен текст съм ЗА, ако е януарчета 2008 или колаж ми се струва по-суховато. Особено ако не се носят бебетата ни в група.

Току що изгледах Джуличка и Енрико. Браво, че ги пуснаха и в централната емисия. Доктора само като го чух по телефона за това "бъркане в носа"...

Снежи, ще си ги пазиш очилата - няма друг начин  Grinning Те са абсолютна атракция за дечковците и винаги се опитват да ги докопат.

Общи условия

Активация на акаунт