Отговори
# 300
  • на плажа
  • Мнения: 1 866

Исках да ви питам (ако не съм защото се каня от известно време), вашите деца ядат ли от манджите ви??? Абе моя яде си кухнята и като седне после на нашето ядене...изкарва втора смяна ядене. #Crazy Обаче нали е по-солено, а и вегети, работи.... (ааа...май ви питах  Embarassed). Нищо де, споделете. Laughing
Абе кое дете остана като нас непроходило???? Rolling Eyes Почвам да се притеснявам.
А иначе по темата за татковците....сега аз съм сърдита на моя и от снощи не му говоря. Crossing Arms Даже мисля ако още малко понерви и да си дигам шапката и при мама и тати докато ми мине. Rolling Eyes
- Мирко не е ял пюрета или специално готвени за него храни. Захранен е ПЗ. Няма проблеми, но от скоро отказва да яде. Има предпочитания към тестените храни, сирене и кисело мляко. Не се притеснявам много, но все пак...
-За ходенето - не сте единствени. Пълзи, изправя се по мебелите, бута си за кратко уолкъра и се изправя на пръсти като Мая Плисецкая, за да докопа нещо забранено от масата
- За татковците - стига глупости Naughty  Wink. Сериозно вече - не хубаво да бягаш. Колкото и да сте ядосани един на друг не затръшвай вратата. Семейните проблеми се оправят с много говорене, близост и накрая  luvbed luvbed luvbed.

# 301
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Да честитя и тук на Илия и Яна Heart Eyes Бъдете здрави, дечица!
Честити крачета на Рая! Леко пешеходстване и по-малко ожулени крачета Peace

Дама, и ние сме във вашия отбор, не бой се Wink За манджите - да, яде от нашите. Зависи какво е, разбира се, но определено налита Grinning

А иначе, днес направихме първата си разходка с шейна. Даже имахме "удоволствието" от директен контакт на брадата в снега Blush
Усетих по едно време, че ми стана по-лекичко да бягам с шейната и като се обърнах - охоооо... Crazy Но, момичето се държа геройски и не плака! Ето едно фото:

# 302
  • Мнения: 6 274
Репортерите сега си отидоха...  Peace
Мисля, че се задълбаха по-навътре в нещата, но ще видим като го излъчат...
Дамче - Рики още не ходи...
Имам чувството, че след болниците се наплаши и сега само иска да го гушкаме, вместо да ходи...
Не се притеснявай, ще проходят, когато са готови за това...  Peace
Аз още не смея да му давам от нашите манджи...
Ако хапва, хапва по една - две хапки, колкото да не е без хич...
За таткото - няма да се изнасяш никъде, ами го накарай да се "извини", както нашият татко...  Wink  Blush
Ти си знаеш как да го направиш...
Благодаря ви за подкрепата, момичета...

П.С. Мацката от Канал 1 чете тук, във Форума....
Надявам се да е разбрала колко сме задружни каква подкрепа си оказваме, когато някоя от нас има нужда от това...
 Hug

# 303
  • София
  • Мнения: 3 688
а нова тема ще има ли Simple Smile

# 304
  • София
  • Мнения: 1 546
Ира, напомни ми като се видим да те  Hug
А при нас Косето предпочита...татковата чиния. Mr. Green Не може да е седнал баща му на масата и да не се насади Костадин в него. От много време мъж ми не е ял с две ръце щото с едната винаги държи Косето. И той като му презполови чинията...после що все слаб ми ходи мъжа. Mr. Green  Mr. Green
А за ходенето и нашия е така. Не иска обаче да се пусне.  Rolling Eyes
А за отношенията....какво да кажа в повечето случаи разговорите ни протичат като монолози. Аз си говоря....говоря....и все едно говоря на Алекс, колкото ме слуша и той, толкова и баща му. ooooh! Хайде, стига съм се оплаквала....ще ми мине.+

Яяяяя, колко много пак сте изписали докато се напиша и аз. Laughing

# 305
  • Мнения: 6 274
Не е лошо, че ще ни заключат тази...  Peace
Някой ще пуска ли или да я пусна аз?  newsm78

# 306
  • София
  • Мнения: 1 546
Ами пуснете де....това с Януарки 2008 нещо не ми е ясно. Rolling Eyes
А заглавието за Джули и Енрико е най-подходящо...и след Канала още повече. Peace

# 307
# 308
  • София
  • Мнения: 3 688
Да да и аз съм за заглавието за Джули и Рико!!!

Иначе за яденето и наща девойка винаги уважава готвеното от мен и въпреки че е изяла яденето си от кухнята похапва и с нас на масата Simple Smile
Джули дано предаването по БНТ стане по обстойно и да се разнищи тази история,стига са ни лъгали най-безочиливо!

# 309
  • Мнения: 11
Здравейте мами ,и много много вьзхищение за тази мама която отстуява интересите и правата си.Гледах репортажа,сви ми се коремчето а после се изпьлних с гняв кьм провокаторите.Но бяхте невероятни ,хладнокрьвието с което представи нещата при положение че от вьтре ти е огьн.Не немога да намеря думи Praynig за куража ,каквото и да кажа няма да мога да го опиша.Аз бих загубила ума и дума . bouquet  bouquet  bouquetза теб мамче  До момента не писах защото не бях сигурна дали сте вие.

# 310
  • Мнения: 11
Здравей , миличка благодаря ти за топлите чувсва и страхотното приветствие  bouquet.Да имам три прекрасни бонбона,можеш да ги видиш тук http://snimka.bg/album.php?album_id=337629.Всичко най-най на теб и твоите сльнчица Heart Eyes Hug Heart EyesОпитах се да ти испратя сьобщение ,но нямаш място .

# 311
  • Мнения: 6 274
Здравей , миличка благодаря ти за топлите чувсва и страхотното приветствие  bouquet.Да имам три прекрасни бонбона,можеш да ги видиш тук http://snimka.bg/album.php?album_id=337629.Всичко най-най на теб и твоите сльнчица Heart Eyes Hug Heart EyesОпитах се да ти испратя сьобщение ,но нямаш място .
Имаме нова тема...
Ето я:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368176.new#new

Ако искаш, пиши там...
Изчистила съм си кутията, ако искаш, можеш да ми пишеш...
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт