Отговори
# 285
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Ами тя темата свършила...Я да видим това става ли

Януарчетата имат героиня и герой -
Джуличка е тя, Енрико - той

# 286
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Честит празник на Мишата и Калоян!
Да са вечно усмихнати и гушкави!

Да се отчетем и ние за годинката на Ангелината -  9.700kg 79cm!!!

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 23:37 от Agent Provocateur

# 287
  • Мнения: 6 274
Ами тя темата свършила...Я да видим това става ли

Януарчетата имат героиня и герой -
Джуличка е тя, Енрико - той

Еееее, това вече ще ме разплаче...
Няма нужда, миличка, но наистина ти благодаря за милото предложение...  Hug
Ей, разплака ме.... Cry
Обичам ви, момичета... 
Hug

# 288
  • Мнения: 133
А теб на Общонационалната среща няма ли да те видим ?[/b]  newsm78
Уф........ провокираме с този въпрос.........досега се рових в темичката за срещата. Видях уточнили сте датите 01-03.05........ разгледах и Усоето и Марагидик....красота! Ще взема утре да подпитам съпруга кво ще каже по въпроса, че той тежка гимия. ooooh!

# 289
  • Мнения: 6 274
А теб на Общонационалната среща няма ли да те видим ?[/b]  newsm78
Уф........ провокираме с този въпрос.........досега се рових в темичката за срещата. Видях уточнили сте датите 01-03.05........ разгледах и Усоето и Марагидик....красота! Ще взема утре да подпитам съпруга кво ще каже по въпроса, че той тежка гимия. ooooh!
Ми като е тежка гемия, ела самичка...  Peace

# 290
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро! Аз съм кисела и недоспала, защото Мирко тази нощ се буди поне 10 пъти с рев. Даже съм му събула ританките в просъница и по някое време го пипам - той по голи крачета  #Crazy. Голяма съм шматка.
 Аз пропуснах и второто излъчване на репортажа. Много ме доядя, ама като се видим с Джу ще го видя.
 Момичета, какво стана с РД на децата? Щяхме да се избием  Wink за клубче, а сега мълчание. Хайде де! Колко сме желаещите? Пак ще кажа, че дали ще е в Красно село или Люлин е все тая, а повечето сме с коли, така че проблемът е никакъв. Казвайте едно клубче и да действаме. До сега май се предложиха 3 - 2 в Люлин и едно, което Габи предложи, ама забравих точно къде беше  Embarassed. Ако искате можем в чата да се разберем, че да не товарим темата.

# 291
  • Мнения: 135
Добро утро

Да ви почерпя за рождения ден на Илия:
( нашата торта е подобна )

# 292
  • Мнения: 377
Добро утро момичета!
За рождения ден - ако кажете мога да проверя в Калпазаните дали имат свободни часове в събота и неделя, но кажете за кои часове да питам. Мики Маус не знам къде е, но ако кажете и там мога да попитам.
За други клубчета Вие сте на ход, аз мога да поема само Люлинските.

# 293
# 294
  • Мнения: 6 274
Момичета, обадиха ми се от сутрешният блок на Канал 1....  Shocked
В момента пътуват към нас - стискайте палци, дано се справят по-добре с репортажа...
  Peace

# 295
  • Мнения: 18
Ханна да е сладко и щастливо Мишето, много да те радва а и ти него!!!

ЧРД на Мацата, с пожелание да е готина, щастлива и много обичана!

Джули страшна си, аз не успях да гледам по НТВ и ме е яд, но се надявам сега по Канал 1 да го хвана. Никой ли не записа репортажа? Давай на пред, БРАВО за смелоста ти!

Nivea имах колежка, която се върна на работа 4 месеца след като роди. Е аз не съм такава, реших, че ми е важно да съм си до детето и така и правя. Работата колкото мога, е не спя понякога но определено гледам да съм с бебока. За пътувания малко по малко ако се налага, иначе с детето когато може. Simple Smile За всеки е различно според, възможностите ангажиментите. Аз си мисля, че ако се прави постепенно децата свикват.

veihaivei Преди месец и аз се чудех, как да обогатя менюто на Сашко със желязо. Намерих домашен телешки дроб, коприва, спанак. В супите задължително слагах по няколко капки лимонов сок. Витамин С помага за усвояването на желязото. Сутрин попарка със сиренце. И броколи и морковчета. За цвеклото, мисля че не е толкова гадно, защото пресните моркови имат същия вкус на пръст. Какво да правиш там растат  Simple Smile Предписаха ни и капки Малтофер, който давах по 5 сутрин и вечер, гадна работа защото много цапат. Но хемоглобина се качи. Да се надяваме сега да успея да го задържа. Praynig

За татитата millenita_g слава богу, при нас въпроса със събирането на багажа никога не е стоял. Дори като съвсем ми писне, не си мисля за това. Още повече, че живеем в моята къща, та няма и къде да отида Wink Дано не се налага да го мисля, че съм сигурна че ще намеря.  Ние се обичаме и сме доста задружни. Но си има моменти когато жените трябва да стегнем малко юздичката. Мисля, че татковците се включват в гледането когато детето е малко по-голямо. Въпреки това, не трябва да остават много в страни.  Иначе да Ви успокоя, поговорихме си, изяснихме се .. две вечери успяваме да приспим бебо заедно! Ще изгладим нещата  Simple Smile
 
Микки, Гаде, аз напоследък май говоря пишейки, като гледате постовете ми  Wink

Микки За тениските съм ЗА, може би трябва да покажеш тези, който са направени за кърмещите майки, за да имат представа мамите!

За РД то съм за, даже си мислех да запазим клубче и там да съберем парите в самия ден! Само кажете кое да бъде?

# 296
  • Мнения: 133
Момичета, обадиха ми се от сутрешният блок на Канал 1....  Shocked
В момента пътуват към нас - стискайте палци, дано се справят по-добре с репортажа...
  Peace
Джилиииии........с теб сме!.........Дерзай! newsm10.........като дадеш още 2-3 интервюта, ще вземат накрая да те направят една телевизионна водеща...........и без това "стоиш" много добре на екрана! newsm03

А иначе да се похваля.......Рая проходииииии newsm44........бЕгайтееееее......газиииим! newsm68
Голям кеф! Клатушка се още като някое пате, но ходи детето.

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 15:01 от Тополчица

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Честит Рожден Ден на Илия и Яна   bouquet
Да са здрави и щастливи деца  Hug

Аз пак нещо като запис, но сега се връщам назад да чета  Crazy

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 12:28 от Ханна

# 298
  • Мнения: 1 325
СТЕЛИ, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК Hug МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО НА ИЛИЯ Hug
Джул, ще се справиш блестящо и с канал1 Hug

# 299
  • София
  • Мнения: 1 546
Джулиииии   Hug  Peace  Hug Хайде ела да се похвалиш деее.  Laughing В късните не те дадоха и те изпуснах ама сега по Канала....мисля че ще са по-добри. Peace
Ханна, как мина тържеството? Нищо не казваш. Rolling Eyes
Аз нещо не се наспах тази нощ и ми е многоооо чоглаво. Таткото ни е дежурен и сме сами, Косето спи а Алекс само ми мрънкоти да си играем. Whistling
Исках да ви питам (ако не съм защото се каня от известно време), вашите деца ядат ли от манджите ви??? Абе моя яде си кухнята и като седне после на нашето ядене...изкарва втора смяна ядене. #Crazy Обаче нали е по-солено, а и вегети, работи.... (ааа...май ви питах  Embarassed). Нищо де, споделете. Laughing
Абе кое дете остана като нас непроходило???? Rolling Eyes Почвам да се притеснявам.
А иначе по темата за татковците....сега аз съм сърдита на моя и от снощи не му говоря. Crossing Arms Даже мисля ако още малко понерви и да си дигам шапката и при мама и тати докато ми мине. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт