На моята Пенка

  • 11 842
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 703


За теб,непораснало момиченце...
Почивай в мир!

# 16
# 17
  • Мнения: 1 574
нека почива в мир детенцетоти,за теб една силна прегръдка истрадала майчице.

# 18
  • Мнения: 9 973
 Cry Cry Cry нека почива в мир малката пораснала душица! Praynig

# 19
  • Мнения: 226
За теб, мило детенце...


почивай в мир...


FrauBau,  много съжалявам...

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
FrauBau, да почива в мир детенцето ти  Praynig Praynig Praynig!

# 21
  • Мнения: 604
FrauBau Hugогромна болка разкъсва душата ти....
за малкото ти ангелче

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Почивай в мир мило дете.....

# 23
# 24
  • Мнения: 674
За Пенка  Cry Cry Cry


Нямам сили да изгледам клипа до края...
Ужасно е тъжно!
Поклон пред теб !

# 25
  • Мнения: 3 016
Още една тема която ме разплака......... Боже, докога тази мъка????
FrauBau Hugте много силно Cry.



-за твоето момиче!

# 26
  • България
  • Мнения: 106
 Flowers Rose Flowers Rose
Почивай в мир мило детенце!

# 27
  • Мнения: 69


Честит Рожден Ден Мило Дете!

Научих се някак си да живея с болката от загубата ти, примирих се в мъката по очичките ти, с всяка изминала година от загубата ти, аз някак те доближавах повече и те жадувах все повече. Вече не си онова мъничко момиченце...вече си почти жена...Днес ставаш пълнолетна...Виждам те въпреки дъждовната мрежа пред очите си, виждам те слънце мое и те усещам...Не бих могла да те прегърна, но мога да си те представям до безкрайност в любовта си...Не мога да чуя гласа ти, но чувам извора на живота в спомените си по теб...Не мога да ти подаря нищо в дни като този мила моя дъще, но ти знаеш, че в сърцето ми имаш своя огън и той ще свети винаги и за теб...Не мога, а искам...как искам да те прегърна, как искам да чувам смеха ти, стъпките ти, да виждам лицето ти...Прости ми мила дъще, прости ми...

Момичета, ако не е вашият остров тук в ден като днешния, не зная какво бих правила...
След толкова години, болката е същата...вместо с времето да стане по-тиха , тя е все по-крещяща...Този ден вече 18 години ме боли все по-дълбоко...През останалото време някак се научих...понякога си разговарям с нея, въобразявам си или не, аз зная че тя е около мен когато я повикам...Но в ден като днешния искам толкова силно да я прегърна, да я целуна, че имам чувството че полудявам....

# 28
# 29
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
FrauBau за твоето ангелче. smile3518

Общи условия

Активация на акаунт