Всяка вечер ли къпете бебето?

  • 11 964
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Изабела съм я къпала всеки ден по съвет на педиатъра.
Сега, живот и здраве, ще къпя 2-3 пъти в седмицата пак по съвет на педиатър.
 

# 16
  • Мнения: 1 473
Синът ми не го къпе ме всеки ден. Главата му веднъж на седмица, а сега през зимата  веднъж на десет дни.
Мия го на мивката при смяна на памперса.
При къпането не го поливам с канче, а го мия с водата от ваничката и кисе, така той може да си играе с играчките във водата, а вода не му влиза нито в ушите, нито в устата.

# 17
  • Мнения: 325
Всяка вечер я къпем.Не се притеснявайте,никой не се е родил научен,с времето ще свикнете,само спокойно.

# 18
  • Мнения: 498
И двете си деца къпя всяка вечер,пропускала съм когато е слагана ваксина

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
Да, всяка вечер. Къпя си го сама. Повечето пъти само с водичка, 2 или 3 пъти в седмицата и с шампоанче.
Момичетата са ти казали - по-лесно е със шезлонг или стойка във ваничката.
И по-спокойно -  децата много усещат нервността на мама. За нас вече банята си е една игра и забавление, дано и за вас скоро стане така  Peace

# 20
  • Мнения: 2 334
До 10-я месец я къпех всяка вечер а сега през вечер  Peace

# 21
  • Мнения: 8 999
Всяка вечер къпя бебета, по-големи деца и себе си. Татко им също се къпе всяка вечер. Обикновено ние, по-възрастните, си взимаме по един душ и сутрин. И винаги при къпане ползвам сапун или шампоан за тяло. То иначе си е едно голо мокрене, а мазното и мръсното си остават по тялото.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами аз все още го къпя всяка вечер, но без косичката.

# 23
  • Мнения: 542
бебетата е хубаво да се  къпят всяка вечер!вземете си поставка за къпане има такива с хавлия и бебето като лежи ще е по спокойно!а вие трябва да се успокоите!когато се роди дъщеря ми много се притеснявах за къпането,но когато се прибрахме,още от първия ден я къпех аэ и до сега не съм давала никой да я къпе,а тати естествено полива! Laughing

# 24
  • Мнения: 1 372
Всяка вечер я къпя. Просто се успокой и да и влезе малко водичка в устата или оченцата, не е фатално. Не превръщай банята в страх и смут, защото така и детето ще се стресира и после като по - голямо няма да иска да се къпи.

# 25
  • Мнения: 1 740
Мен в на4алото също много ме беше страх да капя малкия и по4ти 20 след като се роди майка и свекървата го къпеха, но като се престраших ве4е даже и сама го къпя. И аз зимата го къпя през ден.

# 26
  • Мнения: 27 524
Не, около 3 пъти седмично.
Малко бебе не се къпе всеки ден. Доста сме го коментирали този въпрос, ако ти се чете - поразрови се  Peace

# 27
  • Мнения: 71
Всяка вечер се къпем само съм пропускала дните в който са ни слагали ваксина.

# 28
  • Мнения: 285
До 11-ят месец ги къпех всяка вечер,а сега през вечер Peace.

# 29
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Къпем през вечер. Като беше по-малък - по-рядко го къпехме.

Общи условия

Активация на акаунт