Всяка вечер ли къпете бебето?

  • 11 985
  • 160
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 139
Отскоро започнахме да го къпем през вечер.
Преди това всяка вечер Peace

# 91
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 793
До 1 вата му годинка всяка вечер,след това само телцето всеки ден а косата на 2,3 дни дори.

 Peace

# 92
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Абсолютно всяка вечер го къпем целия. Това си е ритуал и му помага да се чувства сигурен и да заспи спокойно.

# 93
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Не съм къпала всяка вечер, нито като бебе, нито сега и не съм забелязала да й липсва банята.

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Всяка вечер без пропуск.Поне до сега е така.тя се чувства добре , отпуска се , на мен не ми пречи 

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Намирам за естествено бебето да  бъде къпано всяка вечер, не само от хигиенна гледна точка. Мои наблюдения са че е по-спокойна след баня

# 96
  • Мнения: 165
До деветия месец някъде къпех всяка вечер, сега не. Мия от кръста на долу сутрин и вечер, а къпя три пъти седмично. Лятото може би няма да пропускам.

# 97
  • Мнения: 80
И ние се къпем всяка вечер ,само когато имахме ваксина не сме се чипкали.Аз от втория месец си го къпя сама ,в началото ме беше страх,но свикнах и сега банята за бебо е едно истинско удоволствие,а и като е къпан ми заспива по лесно,защото водата го отпуска Peace

# 98
  • Мнения: 63
Лятото - всяка вечер. Зимата - през ден, а всяка вечер мием дупето.

# 99
  • Мнения: 1 305
И ние изпитвахме голям страх в началото да  къпем дъщеря ни, но с течение на времето свикнахме. Къпехме я всяка вечер, много рядко сме пропускали.

# 100
  • Мнения: 405
След като навърши 1г. я къпя през вечер.

# 101
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Вече е на 2 години и половина и все още я къпем всяка вечер и така ще е за напред. Себе си къпя всяка вечер, детето защо да не го къпя  newsm78
Под къпане разбирам душ, а иначе косата мием два пъти в седмицата.

# 102
  • BG
  • Мнения: 2 217
Вече е на 2 години и половина и все още я къпем всяка вечер и така ще е за напред. Себе си къпя всяка вечер, детето защо да не го къпя  newsm78
Под къпане разбирам душ, а иначе косата мием два пъти в седмицата.

И аз така разсъждавам и затова къпя сина си всеки ден - не ми тежи, а и той спи по-спокойно (много обича да го къпя) !  Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 17 596
Като съвсем малко бебе се е случвало да пропуснем.
Но от как стана на месец - 2 - всяка вечер.

# 104
  • Мнения: 770
Досега не сме пропускали къпането!Крисито от новородено много обичаше да се къпе и вече усеща като наближи времето!Даже някой път като е много нервна и почва да се захласва от рев я къпя и се кротва!

Общи условия

Активация на акаунт