Действително ли помага DUPHASTON?

  • 22 709
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 629
миметоо, сподели нещо за народната медицина!!!

# 16
  • Мнения: 8
Да мимее кажи какво пиеш щом си доволна да взема и аз да пробвам.Писна ми от тези химии наречени лекарства.Искам да благодаря на всички които ми отговориха.МНОГО  БЛАГОДАРНОСТИ!  love001 newsm10

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Много внимавайте с тази народна медицина!И особено с разни билки.То ако ставаше така, нямаше да ги има лекарствата  Naughty

# 18
  • Мнения: 130
аманита защо да внимаваме с билките те може да не ни помогнат но и няма да ни навредят,аз лично съм прибегнала до този метод точно от опит с други лекар става наистина са лекарствата за да помагат но вредят на много други неща,аз поне сам си патила особено тези  лекар става Thinking

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 11:40 от mimetooo

# 19
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ето няколко нагледни примера :
http://www.biberonbg.com/info/herbs_and_pregnancy.htm
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319176.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=298330.0
Не мога да ви кажа какво да правите и какво не, но моя съвет е да се внимава с тия неща

# 20
  • Мнения: 2 382
Билките може да се окажат много опасни Peace

# 21
  • Мнения: 130
аз сега чувам че билките може да навредят,не знам не съм нито лекар нито билкар,на мен лично сами изписани от специалист човек,и то както вече казах понеже си изпатих от лекарства особено хормоналните.Не знам дали защото имам много познати които с помощта на билките са се оправили но мисля че това е по добрия вариант.Всеки решава сам за себе си

# 22
  • Мнения: 3 294
Напълно съм против приема на билки или лекове с неизвестен произход и предписани от  " псевдолекар " . Момичета не си правете експерименти с здравето  Naughty

Към авторката на темата , уфффф тоя Дуфастон го изписват за какво ли не вече . Първо Ако го пиеш за предизвикване на МЦ приема би трябвало да е не повече от  10 дни х 2 хапченца . Като гледам хормоните ЛХ ти е завишено  и това е една от индикациите за поликистози яйчници , НО поликистоза не се лекува с Дуфастон  ooooh! Според мен зарязвай я тази лекарка и отиди на добър ендокринолог или посети специалист по стерилитет . Не се стряскай от това да потърсиш друго по-компетентно мнение , понякога пътя към твоето бебче е много лесен , стига да си в добри ръце . Успех  Peace

# 23
  • Мнения: 8
Здравейте момичета наистина бяхте прави че като спра  ДУФАСТОНА  до 2-3 дни ще ми дойде е дойде миииииииии newsm44 newsm44 много благодаря на всички за съвета който ми дадохте Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 130
браво,успех ти желая Hug

# 25
  • Мнения: 191
и аз бях като теб с поликистозни яйчници и нередовен цикъл,изписаха ми дуфастон и за 3 месеца кистите се изчистиха,в края на 3-я месец вече бях бременна но за кратко(извънматочна),пиех го от 14-я ден по 2 хапчета и така 10 дни, точно след два дена и половина ми идваше точно като по часовник,излекувай възпалението и продължавайте с бебеправенето,късмет ти желая   bouquet

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 17:31 от paulina7

# 26
  • Мнения: 212
Аз също пия билки и лекаря ми не е казал нищо отрицателно.Пия Бял равнец и Невен.Все пак си има указания, които трябва да се спазват,като например да не приемаш повече от 300 мл и др.
Е всеки сам си преценява и е желателно да се консултираш с лекар.А  лекарствата далеч не са по безвредни Peace

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 10
оИскам да споделя незнам дали тук е наи подходящо.Но ако не е ше ме поправите. Остановиха ми бременностна 13.03 видя се на ултразвук 12 мм всичко точно лекаря ми изписа Дуфастон по 2 на ден. след като го пих до вчера 24.03 имах леко защапване от розово до кафяво. Отидох на лекар защото се притесних гледаме на ултразвук и ми каза че е 5,5мм и е умряло спряло е развитието след което ме гледа на вагинален и установи че има плоден сак и е жив каза ми да продължа да пия Дуфастон по 3 на ден . Моля Ви посъветвайте ме нещо. И другото което не притеснява е че доктора говори за странна форма на плодния сак.

# 28
  • Мнения: 4 700
iliankaa87, единственото, което може човек тук да те посъветва е да поискаШ второ мнение. Напълно нормално е при вагиналния ехограф да се види по добре. Но ми се струва несериоzно иzкаzването му първо, че е спряло раzвитието си, а после иzведнъж всичко е наред.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 212
iliankaa87 незнам защо си губиш времето да разпитваш по форумите.Ако наистина плода е мъртъв и не вземеш бързи мерки, може да стане още по лошо за теб.

Общи условия

Активация на акаунт