Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 25-та тема

  • 48 112
  • 371
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 283
Heart Eyes Бях изгубила вдъхновение и нещо бях в апатия към форума ! Но вчера чух медения гласец на Пепика и ми дойде музата !  Mr. Green



Благодаря!!!! Добре дошла в наш,та си тема и стига си забягвала вече.

 По-късно ще се включа със снимки.

# 16
  • Мнения: 223
днес направих от мързеливото хачапури, стана страхотна вкусотийка, labrex, 10x  bouquet

един сладкиш с компот от праскови за кафенцето след обед Heart Eyes


и бърза вечеря: кренвирши с кашкавал, гъби,пак с кашкавал и салата с печен пипер, праз и бобения пастет от вчера


# 17
  • София
  • Мнения: 3 816
Днес от мен пилешко месце и сърмички с много праз на фурна.   chef

 


* *•● Диди ●•* *, хлебчето от предната тема е невероятно. Crazy Много е изкушаващо, но най- се впечатлих от коричката. Набрашнено ли остава хлебчето отгоре или го намазваш и него с мазнина? Rolling Eyes
Маме, на това ако му казваш неуспешен опит за козунак..., преглътнах няколко пъти като го видях. Crazy

# 18
  • Мнения: 3 770
Гелева , много обичам сърми , твоите са изкушаващи ! Постни ли са ? Ориз и много праз ? И аз слагам , но по малко , трябва да пробвам с повече !  Peace

Коричката е мазана със зехтин преди печенето, но пак не стана лъскава ,а наистина стои като набрашнена.И не е твърда кора , ами от пълнозърнестото брашно е ........ не мога да я опиша , но е много хубава.Хем е кора , хем не е !  Rolling Eyes Една сипкава е такава ! Уфф , наистина не се описва !
  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 3 816
* *•● Диди ●•* * , сърмичките са постни, да.  Peace
А коричката и аз ще се опитам да я докарам такава, наподобява ми на ръчния хляб във фурните.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 358
Ох боже викам нова тема сега първа ще се пльосна пък те две страници изписали ooooh! кога успяхте бе - докато изгледам Отчаяните съпруги това чудо се случи ooooh! ooooh! ooooh!
Диди нали казах smile3505 по въпроса за килограмите.Тука е светая светих на чревеугодието hahaha.Нема да се делиш от колектива newsm10.
Ася как така се докарахте вие с полуфабрикат.Какво стана защо отказва да готви твоя човек Wink.
КюбитHugмного апетитно оризче.И аз бих си хапнала.
Гелева тебе не ща да ти коментирам пилето.Опитах се като тебе тая вечер да го докарам лъскаво ама не би Whistling.Ама половинът ме похвали newsm44.Значи криво ляво съм го докарала поне на вкус.
Ето и вечерята ни
За мен Крем супичка от зеленчуци - броколи, морков и....... т.н

Въпросните Мариновани пилешки филенца - не ми остана време за гарнитура и само полегнали краставички Sick

И едно хлебче в машината с пшеничен зародиш и маково семе от което хич не съм доволна, но си го хапнахме

# 21
  • София
  • Мнения: 614

Еей, направих ги тия хачапури най-накрая! Страшно вкусни са наистина! Черпя ви, ама само с една  Wink Направих си ги баш по рецептата, с моцарелка и кашкавал, намазах ги и с краве масло. Блажни, блажни, та се не траят Joy  Със сигурност трябва да се ядат топли, но утре ще занеса на работата, че имам една бременна колежка и да пооблажи малко.



Лабрекс, благодаря за рецептата!  bouquet Т'ва плевенчанките нямаме грешка!

Гелева, тая комбинация от пиле и сърми е умопомрачителна  Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 816
Цецето , до сега не бях правила такава комбинация, но реших да пробвам, много добре се получи. Щерката не си пада по месото, мъжа ми пък без него не може и така всички бяха доволни. Hug
Хачапурито е разкошно! Peace

Бъни , щом половинката е останал доволен, значи си се справила добре. Какъв соев сос използва, аз ползвам тъмен соев сос, по- концетриран ми е и го харесвам повече.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 358
Бъни , щом половинката е останал доволен, значи си се справила добре. Какъв соев сос използва, аз ползвам тъмен соев сос, по- концетриран ми е и го харесвам повече.  Simple Smile
На Дерони тъмен. Сложих и мед, вино, чесън на прах, черен пипер, малко зехтин.Киснаха около 1 час.Въпреки вида си ммммм вкусни бяха.

# 24
  • Мнения: 1 253
Гелева  и аз да си призная пробвах твоите пилешки вкуснотийки, защото съм им голяма фенка. Стриктно спазих един от постовете ти - тъмен соев сос, чесън, бяло вино и черен пипер. Задуших ги в тиган, като обръщах от време на време докато се изпари сосът, но бяха на светлинни години по външен вид от твоите.
На вкус -ункикални, но без помен даже от лъскавата корича на твоите. Има ли някаква друга хватка?

# 25
  • Мнения: 252
[quote

А снимката на pepetia  нямате представа какви мисли поражда в мен Embarassed.......

[/quote]

  moresmile  и аз си го помислих

# 26
  • Мнения: 9 109
Бъни, наговорил и сме се   Laughing и у нас хрупкави пилешки Филенца,  пълнени с кашкавал и краставици



салата и мезе



Яйца върху задушен спанак по marabu-Юлия 



и лук с пастърма и вино


# 27
  • София
  • Мнения: 3 816
exxo , Бъни , следващия път като ги правя, ще снимам стъпка по стъпка, фотосесия направо ще им направя.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 253
Ще съм ти супер благодарна, защото наистина ги правиш невероятно   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 770

Диди нали казах smile3505 по въпроса за килограмите.Тука е светая светих на чревеугодието hahaha.Нема да се делиш от колектива newsm10.


Бъни , нема такова нещо !  Grinning Само малка отбивка от главния път и пак съм тук !  Mr. Green Пепика има грижата да ме връща обратно в стадото !  Laughing
И съвсем съм се сдухала , щом отидох да си направя една хапка и да я снимам , за да не спамя темата с голи приказки!

Явно много сте ми липсвали , момичета !  Hug

Ето я хапката , даже й сложих име - Изгряващо слънце !
  Joy

Общи условия

Активация на акаунт