Работещи майки 2006 - тема 19

  • 11 652
  • 312
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 12 554
Елиона, видя ли кво прави човек за място в държавна детска градина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Ама пусто няма да ми излезе късмета, щото да си ползвам предимството трябва второто ми дете да има ЕГН при кандидатстване на първото... То верно съм по бързите работи, ама до следващия месец няма да успея да го родя  hahaha hahaha hahaha. На теб добре дошла в нашата приятна темичка....

Eeeeee Розе, това е новината на деня  Mr. Green А честита ти бременност, че то от тази работа, ако сега не ти я честитя после ще сколасам чак като родиш сигурно  hahaha
Аз няма да описвам какво преживях днес, само ще ви кажа, че след 30 часа работа през уикенда днес вместо да си почина си организирах пълна обиколка из София от Дружба до Орландовци няколко пъти плюс 2-3 други квартала, че колата се счупи, плочки трябваше да избера, пътьом да се метна на "магарето" за една цитонамазка и преглед - за сведение имам матката била прекрасна, само за ново бебе - ама няма да я огрее. И накрая да взема колата, да напазарувам, сготвя.....Остава ми само да легна и да умра  smile3507

# 61
  • Мнения: 1 264
Ger4o, честито прекрасна новина,  Hug
Останалите какво чакате аз вече за трето се замислям.
Днес сме на интервю в бюрото по труда за програмата баба-бавачка /В помощ на майчинството/, няма да повярвам ако стане нещо.

# 62
  • Мнения: 1 584
Ваня, стискам палци!

Днес и аз имам нужда от стиснати палци - след малко тръгвам към работа и веднага в 8 ще имам среща със шефа за оценка на работата ми миналата година (е те са само няколко месеца до май ..ама пак съм работила).

# 63
  • Мнения: 1 240
Добро утро!

Стискам палци на Ваня и Майра, всичко ще бъде наред!

Герчо и моята чертичка беше много бледа след 1-дневно закъснение, но ела да видиш след 6 дни каква беше - по-ярка и красива от контролната!
Хайде кой ще е следващия!!!!!

# 64
  • Мнения: 2 109
започвате да ме притеснявате тези чертички да не са заразни само .... спирам кекса окончателно! иначе трябва да спра да си пиша с вас Joy а не мога да ви предам за единия Кекс

Майра, !!!УСПЕХ !

Ваня, и на вас, и за бабата и за третото Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 12 554
започвате да ме притеснявате тези чертички да не са заразни само .... спирам кекса окончателно! иначе трябва да спра да си пиша с вас Joy а не мога да ви предам за единия Кекс

Тамън си мислех, че ще си остана сама на фронта с едно дете  Mr. Green
Ха добро ви утро и успешен ден. Аз вече съм заседнала здраво пред компа и бачкам, че се оказа, че няма кой да гледа Кало. Та сега пиша и с едното ухо слушам Том и Джери  Wink

# 66
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ааааа, Кали, споко, душо  моя! Кака ви е тука да надзирава положението! Не се отказвай от кекса , де . Отказа сладкото , сега и кекса, недей така. Naughty Ама ако смяташ да чакаш като мен 15 години и да фанеш второто, недей. Не си е работа. Naughty Подобрената версия 2.0 ни е изпила мозъците.  #Crazy
Майра, Ваня  Hug
Абе, хора, някой да има инфо за Гери? newsm78 Каза ,че отива в Пловдив, ама този нашия си Пловдив ли имаше предвид или някакъв друг, междупланетарен? newsm78

# 67
  • Мнения: 1 264
При попълване на документите съм и объркала ЕГН  и съм я изкарала 107 годишна вчера лееееко се беше раздразнила, щото онези и казали че няма как сто годишна баба да гледа бебе.Цял следобед ме избиваше на смях а тя си беше ядосана жената.

Аз я чух Гери есента щяхме да се виждаме но не успях заради на Петър домашните. Сетих се тази събота и малко ме  загриза съвестта че толкова време не съм и се обаждала.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 849
Ако става въпрос за Гери - Кабив, аз пък я видях в Трявна Joy, но беше на Нова година.

# 69
  • Мнения: 4 970
И аз в края на годината я засякох на скайп набързо.Дано намери време и драсне някой ред..
 Аз сладкишите не мога да ги откажа- НИКОГА!!! Да му мисли мъжо Mr. GreenТой ще е ощетен.....Ама започвате да ме притеснявате с това виртуално прихващане.... Whistling Sick

# 70
  • Мнения: 1 584
Мерси за стиснатите палци  Hug Шефът е много доволен, направи ми супер положителна оценка - ама не само - Доволен съм и толкова, а както си трябва Wink

И да ви кажа пак, че много ви обичам  Hug Ей Бог ми е свидетел - опитах се - ама не става ... вие си знаете за какво, да не повдигаме пак темата и да няма нежелани гости  Mr. Green

# 71
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майра и ние те обичкаме Heart Eyes Hug само не разбрах за какво, но  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 2 109
абе направиха зарад талива като нас отделен неотчетен отчетен форум, ти пак не разбра Joy
поздравления за шефското одобрение.
ваня? Ти да се отчетеш ? Wink

# 73
  • Мнения: 1 264
Майра много се радвам за теб  Hug

Включени сме в програмата, свеки ще взима май по 240 лв. всеки месец докато Здравчо навърши 3 г. направо невероятно, аз ще получавам нещо от държавата.
Аз се издъних с диетата нещо последния месец ми е много натоварено и вечер пийвам винце да се отпусна, вчера хапнах и малко шоколад което не е добре.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 554
Като стана дума за диета да се отчета. За 2 седмици съм свалила 5 кг. Ще видим дали така ще продължи.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт