Работещи майки 2006 - тема 19

  • 11 743
  • 312
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 109
от колко време е с хрема, че клацид? има ли Т? друго освен сополи?

изкушавам се да ви покажа ей тая снимка. бях с едни приятелки на винце и се връщам към 10 и заварвам това у дома:
http://www.flickr.com/photos/kalikayo/3253357839/

а снощи кайо много настоятелно рендосва салата. снимките са ей тук:
http://www.flickr.com/photos/kalikayo/sets/72157613434238052/


# 91
  • Мнения: 1 668
Нана, иван го е пил и му понесе добре. Не се шашкай

# 92
  • София
  • Мнения: 12 568
Нана, иван го е пил и му понесе добре. Не се шашкай

Не бе, не съм шашната. Ама досега точно този не го е пил.  Та да питам какво да очаквам.

Кали от седмица е с хрема. Нищо не тече отпред, всичко се стича отзад в гърлото. И оттам кашля. Педиатърката казала, че при Кало секретите в синусите са много по-обилни. С две думи - възпален синузит, колкото и да не може да се говори за синуси при децата.

И понеже днес съм емоционална руина си пуснах три дена отпуска другата седмица да си лекувам детето.  Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 1 584
Нана, аз защо не му слагате капки за нос като начало? Те ще му отпушат и кашлицата ще изчезне бързо.

# 94
  • Мнения: 4 970
Клацида е добър и уж действа, ама има едни ужасно горчиви гранулки, които няма да се разтворят колкто и да се опитваш. Дария само го плюеше, а аз ревях с нея. Някакъв ужас беше опита за лечение с него, Даже звънях на педито да го смени ако трябва с българския му вариант, ако е с друг вкус( разликата е в аромата да ти кажа- и двата са ужансо горчиви... Sick) Аз като го опитах и не можах до сутринта да си оправя вкуса....
 Просто те предупреждавам какво нможе да очакваш. Дано Кало е по-сговорчив. Цунки от нас Hug ДАно се оправи  бързо  Heart Eyes

# 95
  • София
  • Мнения: 12 568
Нана, аз защо не му слагате капки за нос като начало? Те ще му отпушат и кашлицата ще изчезне бързо.

От седмица е на капки за нос. Не помагат.  Sad

Свате  Heart Eyes Зет ти няма никакъв проблем с Клацида. Изпи си го, даже облиза лъжицата. Почвам да се чудя дали вкусовите му рецептори работят? newsm78 Laughing

# 96
  • Мнения: 1 241
 Hug Hug Hug

Нана, как е Калоян? Подобрява ли се?

Герчо, ти как си? Ходи ли вече на лекар?

# 97
  • Мнения: 1 668
Ходих на лекар преди малко, имам си точица 3 мм... след 2 седмици ще издирваме сърчице. По форма изглежда всичко да е наред, но е прекалено рано да вляза в какмито и да е мерки...

# 98
  • София
  • Мнения: 12 568
Да, слава богу се подобрява. Утре на обяд отново ще идва лекарката да го види. Но правим по 3-4 инхалации на ден и сигурно те помогнаха. Иначе си има още сополи, но е определено по-добре.

# 99
  • Мнения: 2 109
bravo и на двете за прекрасните новини !

# 100
  • Мнения: 1 584
Нана, радвам се, че е по-добре Hug

Герчо, супер за точката Hug 

Мен ме емнаха бързо-бързо в работата този път. Веднага ми дадоха да правя сравнение на 2 тула - единият стар, единият нов - кой какво може, не може ..за да заменим стария с новия. Днес имах плътно 10ч-13ч мийтинги - 1 път представях резултатите на английски, 1 път на немски Crazy Добра тренировка Mr. Green Добре, че на третия мийтинг не се наложи на испански, че тоя език съвсем съм го забравила  Joy

Ноеми и Ясмин са добре при гледачката. Ноеми свикна с яденето, даже вода пропи. Нареждат се нещата. Иначе е много порастнала - седи и си играе, пълзи, "приказва" - не е вече малкото бебче от преди 1-2 месеца Wink

# 101
  • София
  • Мнения: 12 568
Идва лекарката. Ще пие Клацид още 5 дена, трябва да купувам ново шише  Sad Фалирах тотално. Влязла съм в черна серия жестока. Пералнята се счупи, изпокарахме се с мъжа и съм се подула от рев...Дано преодолеем нещата.

# 102
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майра, ти си нашата гордост!  bouquet
Нана, скъпа, много гушки за тебе  Hug Hug Hug

# 103
  • Мнения: 2 109
ох Нанааа....  много гушки мила, изнервили сте се покрай всичко, ако е те успокои, и ние сме без пералня. но понеже ни е за около десети път, вече дори и не ми прави впечатление Simple Smile
 докато вратата в банята се отваря и фетето има гащи ...

аз се сблъсквам с разни промени в работите и много танго ми се налага да танцувам за общото благо.

# 104
  • Мнения: 1 276
Нана  Hug ще се справите.Как е днес детенцето?

Общи условия

Активация на акаунт