Обичате ли парфюми-10?

  • 36 064
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 306
Радам се за Ди че е в покои Laughing  bouquet
И тя се радва, повярвай ми  Joy Тук за някакви смешни дни ми се срина бюджета за два месеца напред  Shocked  направо свят ми се зави, че и колко нерви скъсах... Ама ето на - крайният резултат е суперски Laughing А ме е подгонила  еретичната мисъл от 22-23 парфюма да си оставя най-много 10-ина... newsm78 Мдам...и сигурно ще го направя Mr. Green

# 691
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета   bouquet
Досега не съм писала в темата, но от време на време хвърлям по едно око. Последната ми придобивка е Будоара на баба Виви, но не знам какво се случи. Чаках го с голямо нетърпение около 20 дена да пристигне. Когато пристигна пръснах съвсем леко в капачката и си казах, че това ще е един от любимите ми парфюми. Вечерта го помирисах отново и от тогава само като видя опаковката и ми прилошава, а дори още не съм го изпробвала върху кожата си. Не знам на какво се дължи. Ще изчакам известно време докато забравя аромата му и след това ще пробвам пак, ако ли не ще трябва да се разделя с него  Sad
А от няколко седмици ползвам само Aigner - Too Feminine и засега се чувствам страхотно с него  Heart Eyes



Напръскай се върху кожата ти от тази капачка нищо неможеш да разбереш.Аз почти цяла седмица си го нося и е супер,въпреки чев офиса е доста топличко и ми е супер.


# 692
  • Мнения: 436
Ох, пак съм аз  Embarassed много се извинявам, ама искам да попитам пак за Betty Barclay -- In Love, а може и за S. Dali -- Purplelips.
Просто в този форум (а и в някакви други всъщност) четох, че миришели на виолетки  Embarassed а си търся нещо такова; а в Драка май ги няма... :/
Та понеже нямам особено много време сега да обикалям, взех да се замислям дали да не поръчам на сляпо... и така.

Ами аз не усещам виолетки в тях, още по малко в In Love, който е доста силен и ориенталски, без да е обсебващо сладък.

# 693
  • Мнения: 681
Привет и от мен   bouquet Запис да ви следя  Peace

# 694
Здравейте, забелязах че доста от съфорумките са почитателки на Армани, аз също. Любимия ми е Armani White, купувам си го вече за трети път, Armani City Glam, Miss Dior Chérie и Bvlgari OMNIA CRYSTALLINE също. Има парфюми които винаги подържам  в наличност а с останалите експериментирам. Общо взето не ми харесват сладникавите и цитрусовите аромати. Има един много стар парфюм на Ескада, вероятно се сещате, в лилаво шише с аромат на мускус, небероятен е. Някой знае ли дали все още може да се намери някъде? Thinking Simple Smile

# 695
  • Мнения: 4 217
Здравей Simple Smile, ако говориш за Moon Sparkle, виждала съм го в Бюти Зоун, но пък той не е стар...
- някой от тези трите ли е, че май и трите могат да минат за лилави, въпреки, че Magnetism е по -скоро цикламен             
     Que Viva

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 22:31 от Tess d`Urberville

# 696
 Laughing ами да, този който е със сребристата капачка ,, Que Viva'', непрозрачния флакон, него имам предвид, аз специално никъде не съм го виждала....

# 697
  • Мнения: 4 217
Като пообиколя тези дни, ще хвърля едно око Peace

# 698
  • Мнения: 1 306
Честито Мел за 212 секси Simple Smile, Мирама дано ти дойде Гучито, обожавам го, в момента ми е един от любимите Heart Eyes Heart Eyes, аз пък много отдавна си търся парфюм със силно присъствие на фрезия, да е почти моно аромат. Много парфюми съм тествала с фрезии, но нито един не ми напомня дори на фрезия, когато узрее. Моля, ако някоя от вас се сеща за такъв, да сподели Peace  bouquet
Freesia Perfume by Dana Halloween Freesia by Jesus Del Pozo   Freesia by Fragonard  Freesia by Demeter      Freesia by Lothantique 
Малко, но от сърце Blush Заповядай   bouquet

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 00:48 от ***Ди***

# 699
  • Мнения: 152
Laughing ами да, този който е със сребристата капачка ,, Que Viva'', непрозрачния флакон, него имам предвид, аз специално никъде не съм го виждала....
В Амазон го има като мини,но доставката е соленичка newsm78
http://www.amazon.com/dp/B000V1XGTA?smid=A273BZ3OVI24K9&tag= … &linkCode=asn
Виж и в Ибей Peace

# 700
  • London,UK
  • Мнения: 52
 Момичета здравейте! Simple SmileНезнам дали е споменаван този сайт   http://www.cheapsmells.com ,но мога да кажа че има страхотни намаления.За съжаление нямат доставка за българия. Мъжът ми работи в Лондон и вече сме купували няколко парфюма оттам.  Обясниха ми ,че фирмата ,която предлага парфюмите била някаква офшорка регистрирана на някакви острови и затова парфюмите има са с такива големи намаления.

# 701
  • Ловеч
  • Мнения: 6
Здравейте!
Много искам да си купя "Будоар"/след вашите реклами тук Laughing/,но тук в Ловеч го няма никъде по парфюмериите, за  да го помириша и да видя дали ми харесва и след това да си го поръчам.Зебелязах че тук си пращате пробички,та се чудех дали не може някоя от вас да ми прати ароматно листче,за да се запозная с аромата Praynig.Мерси!

# 702
  • Мнения: 1 306
Здравейте!
Много искам да си купя "Будоар"/след вашите реклами тук Laughing/,но тук в Ловеч го няма никъде по парфюмериите, за  да го помириша и да видя дали ми харесва и след това да си го поръчам.Зебелязах че тук си пращате пробички,та се чудех дали не може някоя от вас да ми прати ароматно листче,за да се запозная с аромата Praynig.Мерси!
Привет, аз съм от харесващите Будоар, защото има и нехаресващи  Mr. Green , та затова си имам цели два флакона и количество за два живота напред  Joy Прати ми адрес на ЛС, после като тръгна на работа ще ти пратя пробичка Peace

# 703
  • Мнения: 2 590
Здравейте!
Много искам да си купя "Будоар"/след вашите реклами тук Laughing/,но тук в Ловеч го няма никъде по парфюмериите, за  да го помириша и да видя дали ми харесва и след това да си го поръчам.Зебелязах че тук си пращате пробички,та се чудех дали не може някоя от вас да ми прати ароматно листче,за да се запозная с аромата Praynig.Мерси!
Привет, аз съм от харесващите Будоар, защото има и нехаресващи  Mr. Green , та затова си имам цели два флакона и количество за два живота напред  Joy Прати ми адрес на ЛС, после като тръгна на работа ще ти пратя пробичка Peace
Много ли ще е нахално и аз да се примоля за една пробичка?

# 704
  • Мнения: 1 306
Няма проблем. Давай адрес на ЛС и без това ще се тича до "любимите" БГПощи Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт