Обичате ли парфюми-10?

  • 36 029
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 169
Честито Мел за 212 секси Simple Smile, Мирама дано ти дойде Гучито, обожавам го, в момента ми е един от любимите Heart Eyes Heart Eyes, аз пък много отдавна си търся парфюм със силно присъствие на фрезия, да е почти моно аромат. Много парфюми съм тествала с фрезии, но нито един не ми напомня дори на фрезия, когато узрее. Моля, ако някоя от вас се сеща за такъв, да сподели Peace  bouquet
Freesia Perfume by Dana Halloween Freesia by Jesus Del Pozo   Freesia by Fragonard  Freesia by Demeter      Freesia by Lothantique 
Малко, но от сърце Blush Заповядай   bouquet
Сърдечно благодаря  Hug

# 706
  • Мнения: 410
Наскоро започнах поредната 75-ка от Very Irresistible Sensual, това е зимният ми фаворит и се топя в него, така че в момента породата ми е Живанши.

Колкото до мола: откриването му ще е в края на март (инфо от собственика).  


Исе,
май и някой друг не е внимавал
  Peace

spatiika,
в кой сезон ползваш EMPORIO Amani White? Имаш ли впечатления, как се държи през зимата? На мен ми се вижда мн.незабележим за студа, но иначе - чудесен.

# 707
  • Мнения: 152
Наскоро започнах поредната 75-ка от Very Irresistible Sensual, това е зимният ми фаворит и се топя в него, така че в момента породата ми е Живанши.

Колкото до мола: откриването му ще е в края на март (инфо от собственика).  


Исе,
май и някой друг не е внимавал
  Peace
ShockedО,мерси Диди-77!Ще предам нататък Money чудестната новина!
По темата,днес си мацнах от Marc Jacobs,ми времето му наближава и това слънчице,пролет,пролет  bouquet

# 708
  • Мнения: 3 641
Very Irresistible Sensual, лично аз усеща много рози, ама много.  Rolling Eyes А не ги харесвам в гоелми количества.
Аз пък да се похваля от днес имам Hot Couture, малинките усещам. Абе удоволствието ми е голямо.  Hug

# 709
Среднощна питанка за разсънване  Grinning С кой парфюм се отъждествявате и защо?Кой е вашият,този с който винаги се чувствате прекрасно,който ви допълва или просто с кой "подушвате,че сте от една порода"? Simple Smile Става дума за момента,наясно съм,че вкусовете се менят,любимците се заменят... Grinning
любим ми е http://www.parfumeriata.com/osc/product_info.php?cPath=17_57&products_id=136
с него винаги се чувствм добре

# 710
  • Мнения: 4 169
И аз много я обичам Еуфорията. Парфюм, който никога не остава незабелязан - много плътен, сексуален.............еманация на женствеността Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 22 473
Здравейте момичета. ))))

Получих Премиер Жур, но.....май ще ходи за размяна. Пръснах си сега на ръката, но има нещо горчиво в него и определено ме дразни. А голям мерак имах за него, не знам защо така се получи. ((((

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Mirama, не бързай да го разменяш, дай му още един шанс. Аз лично нищо горчиво не усещам в него Simple Smile
Чудесен е, тъкмо за пролетта.

# 713
  • Мнения: 112
Аз имам Премиер Жур и много го харесвам. Много фин, лек аромат. Ползвам го предимно лятото. Лошото е, че не го усещам изобщо, а аз обичам да си усещам парфюмите. Ето от два дни имам Каролина Ерера 212 секси и вече не го усещам. Много ме е яд. При вас така ли е?

# 714
  • Мнения: 22 473
Тези дни ще го пробвам както трябва, Премиер Жур и ще установя дали ще се спогодим, или не. )))
Определено не е парфюм за зимата обаче. )))

Днес получих пробичка на Ловли на СДП от една наша мила парфюмна дама. ))))
Харесва ми определено. ))))

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И аз много я обичам Еуфорията. Парфюм, който никога не остава незабелязан - много плътен, сексуален.............еманация на женствеността Heart Eyes
Тес, ще взема пак да я пробвам тая Еуфория, такова примамливо описание  Crazy
Нямам много спомени, тъкмо си бях взела Black XS и ми заприлича на него тогава. Или може би варианта Crystalline да пробвам, mwraki го беше похвалила  Simple Smile
Blossom на блотер много ми хареса, но на кожа някак тревист ми се стори и се отказах.

# 716
  • Мнения: 152
Имам страхотни впечатления от Еуфория Кристалин,но четох че е същата като класическата,но лимитирано издание Rolling Eyes

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Значи няма значение, която хвана  Grinning

# 718
  • Мнения: 152
Значи няма значение, която хвана  Grinning
newsm10Даже можеш и да ги смесваш!

# 719
  • Мнения: 4 169
Ivs Simple Smile, пробвай Еуфория, много ми е интересно, как ще я намериш, дали ще я харесаш Peace

Общи условия

Активация на акаунт