Name it

  • 24 855
  • 223
  •   1
Отговори
# 90
  • софия
  • Мнения: 25 818
От тези до коляното и аз взех и на двете ми момичета.Страхотно стоят.Само чакам малко да се затопли времето и ще стават мацки LaughingИ поличките също стоят много добре.Ако има нещо готино тази седмица ще ви пиша
Hug Hug Другият път може да си направим среща по женски, че мъжи само сумтя и ме изнерви! Като гледам и малките са горе-долу на една възраст Simple Smile Освен това повече няма да ходя събота-неделя. Много хора има.

# 91
  • Мнения: 592
Аз още кога го предложих.Правим се среща,пазаруваме си,кафенце си пием.Само да имаше и един детски клуб там и идилията щеше да бъде пълна.
 WinkСамо казваш и тръгваме.Аз ходя почти през ден,защото пазарувам от ХИТа.А пък и като е студено времето  навън ,за малката си е един вид разходка там.

# 92
  • Мнения: 1 650
А ние освен сивото сатенено яке, имаме и 1 малко мъжко , синичко с цип настрани и футболни топки, но пак е много яко. А на дънките имата ли закачени свирки?

# 93
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
А ние освен сивото сатенено яке, имаме и 1 малко мъжко , синичко с цип настрани и футболни топки, но пак е много яко. А на дънките имата ли закачени свирки?
Moже ли снимка на момчешкото? Praynig

# 94
  • София
  • Мнения: 1 433
Леле, ще се гръмна #Cussing out
добре че споделихте, аз винаги го подминавам това магазинче, щото си го мисля за левче и китайски боклуци Rolling Eyes
иначе съм фен на марката, но от Бг. не съм купувала, праща ми ги приятелка от Англия, там правят страхотни разпродажби, да не говорим пък сега по кризата.
Ясно е че ще се ходи до магазинчето LaughingБлагодаря момичета за инфото  bouquet

# 95
  • Мнения: 1 650
Вчера се разходих до магазина и взех едни дънки от потурките. Иначе синичкото яке го нямаше.

# 96
  • Мнения: 592
И аз днес ходих,ама нищо ново няма.Дънките вече понамаляват като количества,дано да заредят и с нещо ново.Наличните вече не са ми интересни,имаме от всички Wink

# 97
Запис

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 14:50 от buba do

# 98
  • Мнения: 370
Да се включа и аз.Ние също си взехме от дънките,поличките,якетата и аз си взех едни дънки които са супер удобни и стоят готино.Досега също съм купувала на тази марка дрехи от магазина в безистена на Витошка и честно да си кажа разлика не видях,а доста дрехи имаме от тях.Според мен са си готини и за цената си са адски качественни. Peace
А и забравих имаше едни бебешки гащеризони по 7 лв.,същите са на тройна цена.

# 99
  • софия
  • Мнения: 25 818
al_ria, никой не е казал, че е пълна линия или колекция. Точно напротив - всички казваме "ишлемета". Не сме казали и че е някакъв лъскав магазин.
Мисля, че цената оправдава обстановката. На който не му харесва - има избор. Отиваш на Витошка и плащаш за същото нещо подобаващата цена. Ама е от "лъскавия" магазин.После го обличаш на детето и там с блестящи букви пише, че е от Витошка. А и то като 2 пъти се пусне по пързалката и полази малко голяма разлика ще "направи".
Не ме разбирай погрешно. Не се заяждам, но е тъпо да правиш подобен коментар, имайки предвид какво коментираме - цената.
Аз също не виждам никаква разлика между купуваните на тази марка дрехи от безистена на Витошка и магазина към Руски паметник (и той е един "подреден и немизерен" Whistling), дрехите, които са ни пращали от чужбина и тези от Euroland.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Не са никакви  ишлемета  Crazy
Говорих специално с управителя на магазина Дрехите се внасят от Германия Това са стари модели и там се изкупуват
Мисля,че тази дума стана нарицателна като аутлетите и се използва вече постоянно Peace

# 101
  • софия
  • Мнения: 1 745
на мен и на руски паметник и на витошка са ми  мизерни  Laughing Flutter Peace
ще пазарувам само в най-най лъскавите и ще си сложа лъскав аватар  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 10:07 от dani777k

# 102
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Общо взето не ме интересува дали ще вляза на Витошка в някой м-н или в такъв за 1лев.
На Руски същите дънки са над 30лв.
Говорим за една марка и за едно и също качество.
Дрехите са повече от перфектни.Якетата които взех са уникални.
Като изработка и как са ушити.
И магазина не е чак толкова мизерен.
Според мен са стари модели,защото имаше и много дамско на Веро мода и др марки.
Абе с 2 думи страшен удар.
Момичетата да пишат кога има нещо ново.Че на мен ми е далечко.  bouquet

# 103
  • софия
  • Мнения: 1 745
къде има на веро мода?
в аутлета в младост,или в люлин?

# 104
  • Мнения: 1 298
Не съм влизала в нито един от споменатите магазини.

Но все пак имайте предвид, че това не са съвсем реални цени значи.
След като взимат стари колекции, разбира се че ще са евтини.
Но марката не е чак толкова евтина по принцип, така че разбираемо е
ако отвориш нормален магазин с нови колекции да не продаваш на 3 лева.
Не мисля, че това има нещо общо с къде е магазина и колко е лъскав.

Общи условия

Активация на акаунт