Name it

  • 24 835
  • 223
  •   1
Отговори
# 105
  • софия
  • Мнения: 1 745
според мен пък има значение къде е маг.  Peace
в смисъл,че цената на наема,който плащаш сигурно,ще повлия е на крайната цена на продукта
съвсем дуго е ако "вземеш" предствителство  Peace

# 106
  • Мнения: 1 298
Не мисля, че цената ще повлияе.

Те имат препоръчителна цена за пазара, която по мое наблюдение се спазва.
Естествено това при условие, че купуваш директно от тях и сте се споразумели.

При магазина, който се обсъжда това едва ли се е случило обаче.
Точно този пазар няма как да се контролира от тях,
колкото и да е лош за имиджа им.

# 107
  • софия
  • Мнения: 1 745
това исках да кажа и аз  Peace
едно е да имаш споразумение,а съвсем друго ,ако просто изкупуваш от някъде по време на разпродажби,и ти си отвориш маг. примерно в идеален център, а аз по същия начин съм се сдобила с въпросната "стара" колекция,но моят маг. е в люлин.
е,как ще продаваме на едни и същи цени?!

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
в  Люлин има Веро мода
Аз на малката взех само пола,че другите неща не ми харесаха,но за мен си накупих туй онуй и като видна столична клошарка ще си ги нося  Mr. Green
Взех си 2 якета и 2 панталона

# 109
  • Мнения: 67
аз съм клиент на магазина на сф прес и съм доволна и от зареждане то там , вмомента имат 20% намаление и доста богат избор ,въпрос на избор е всеки да пазарува от където му харесва  Grinning

# 110
  • Мнения: 202
Ахаха и аз ходя там--а до кога е намалението им,дали знаете

# 111
  • Мнения: 553
Хайде и аз сред феновете на тези дрешки  Sunglasses
Малкия има вече доста дрешки от там. Купувам от София Прес  Peace
Да споделя: Купих тази година на малкия ескимос - много хубав за около 70 лв., по късно го видях в Аутлет Младост за .......... 199.00 лв  Shocked
Много съм доволна от дрешките - гОтини модели, с не лошо качество  Hug

# 112
  • Мнения: 98
Къде е този магазин при София Прес?

# 113
  • Мнения: 553
Nelly, като застанеш с лице КЪМ Бриколаж, и се обърнеш надясно - има борса за детски играчки в съседните сгради. Аз най-често пазарувам от сградата която е зад гърба на тази сграда, която гледа към цариградско. Има табела на която пише че има борса за детски играчки /но има и дрехи/ Дилор или Диор....или нещо подобно. На втори етаж  се качвам - има много играчки на прекрасни цени и хубави дрехи на Neme it. Всички дрешки които съм взимала от там са били качествени. Но тъй като там предимно продават на едро, трябва да имаш време да си разглеждаш дрехите, не е поредено както в хубавите магазини.

# 114
  • Мнения: 98
благодаря   bouquet ще се посети

# 115
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Нещо ново има ли? Hug

# 116
  • Мнения: 592
Деси ако питаш за Люлин,няма нищо ново.Днес ходих до Хита но магазина днес и утре е в ревизия а миналата седмица като ходих нищо ново не видях.Ако се появи нещо ново и готино веднага ще ви пиша.

# 117
  • Мнения: 1 477
За мамите от Пловдив:дрешки с марката  Name it има в Euroland във Форум Тракия и на главната.Вчера взех за малкия страхотни дънки.За съжаление,изборът не е голям,но номера има.

# 118
  • Мнения: 98
официалният сайт на марката има онлайн магазин с доставка до Бг
цените обаче са си редовните

# 119
  • Мнения: 69
да се включа и аз
много харесвам тази марка, малката има поне 5-6 дрешки на нея, купувам от аутлета в младост и едно магазинче в лозенец. Цените, които казвате направо ме изумяват Shocked, аз не съм взимала нищо под 20лв. Rolling Eyes
вчера тъкмо се сдобихме с тази поличка срещу 25лв.


много ми допадна, че има вътре ластик с копчета, че мойто дете е дребосъче и всичко му хлопа Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт