ФЕВРУАРСКИТЕ геройчета упорито увеличават своите бройчета

  • 12 031
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 984
При мен са в тези граници 120-160 и казват,че всичко е наред!

# 106
  • Мнения: 4
При мен са в тези граници 120-160 и казват,че всичко е наред!
newsm10 newsm44
При мен падат доста под 120, дори изчезват понякога и естествено не всичко е наред, но вече свикнах

# 107
  • Мнения: 15
За тоновете и аз мисля че са в тия граници.Моите тонове точно преди да родя бяха 140.Autumnsphere не се притеснявай,мила.Гани се роди на 5 ден след като влезнах в 9-тия месец и всичко си му е наред.Само къде беше по малко килограми но пък си е напълно доносен.Така че смело напред и стискам палци.Няма страшно.

# 108
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте момичета, можете ли да ми кажете какви са нормалните граници на тоновете?
мисля, че между 120 и 160, но нека ме поправи някой ако се бъркам

Ами моите са средно 150, но до 180 е нормално. Ако не стои само на 180, де...

Благодаря на всички за пожеланията!

толо, да, в Майчин дом сме. Simple Smile

# 109
  • Мнения: 4
autumnsphere, а защо са те приемали в Рискова бременност? newsm78
Там ли прокърви или вкъщи

# 110
  • София
  • Мнения: 23
autumnsphere, само споко - щом утре ще е и твоя ден - стискам палци. А и като гледам - не е чак толкова рано  Hug

# 111
  • Мнения: 1 152

 newsm30Честита радост, Бульовче! Да е жива и здрава Даниела и само щастие да има около вас! newsm30


Бульовче, пълна ти е кутията!

# 112
  • Мнения: 529
Ехей, Атмосферче, айде на добър час, не е рано  Hug Божа работа е  Praynig

А да не би в МД да има безжичен нет? Ако е така - сменям болницата  Crossing Arms

# 113
  • Мнения: 4
Ехей, Атмосферче, айде на добър час, не е рано  Hug Божа работа е  Praynig

А да не би в МД да има безжичен нет? Ако е така - сменям болницата  Crossing Arms


И аз! Някой има ли представа дали в Шейново случайно има такъв?

# 114
  • Мнения: 242
Здравейте всички! Hug

Честито на новите мами, много здрави и силни дечица!

Момичета, при мен май моментът настъпи. Тази сутрин ме приеха в Рискова бременност и съвсем навреме, защото почнаха контракции (които убийте ме не усещам!) и леко прокървих. След преглед докторът каза: "Ще издържи до утре, но не за дълго..." и май утре ще ми е секциото. Стискайте палци!!! Малко ме е шубе, защото е доста рано - 17 дена по-рано, ама като е тръгнало само диването... Hug

 Praynig Praynig Praynig всичко да е наред. Wink Нямам търпение!

Брей, аз се опитах да му дръпна един сън и когато ставам..какво да видя... Айде ,Доре,с теб сме Hug От мене имаш тройна подкрепа,освен ако не ме харесат и мене в болницата тая вечер и да решат и мен да ме взимат Crazy

# 115
  • Мнения: 4
[
При мен са в тези граници 120-160 и казват,че всичко е наред!
newsm10 newsm44
При мен падат доста под 120, дори изчезват понякога и естествено не всичко е наред, но вече свикнах

И на какво ти кават,че се дължи това падане/губене на тоновете или не обясняват? И още един въпрос - на 3D може ли да се види дали пъпната връв е оплетена около бебето?

# 116
  • Мнения: 242
Здравейте и за днес..

Минавам само на отчет и да честитя на Матреничка..пожелавам здраве и всичко най....

С най-голяма готвност ставам вестителка на всички

Фокси, а ти  нали знаеш че си ми слабост, за теб от родилния стол ставам и тръгвам да търся интернет.

Хахахахаха,знам,бе,душко Hug И аз така...

# 117
  • Мнения: 4
[
При мен са в тези граници 120-160 и казват,че всичко е наред!
newsm10 newsm44
При мен падат доста под 120, дори изчезват понякога и естествено не всичко е наред, но вече свикнах

И на какво ти кават,че се дължи това падане/губене на тоновете или не обясняват? И още един въпрос - на 3D може ли да се види дали пъпната връв е оплетена около бебето?
На пъпната връв, увита около врата, вероятно я стиска с ръка или я настъпва. И на 2д мисля, че може, а на 3Д със сигурност, но и да има увита пъпна връв, ако тоновете му са наред няма нищо страшно!

# 118
  • Мнения: 1 797
Гърли,не се изнервяйте.Аз к`во да кажа,като съм последна в списъка.Всички ще сте се обебили,а аз още ще си влача корема.Поне на вас ви остава малко.

Аааа там не се знае кой ще е първи и кой последен Peace Hug, аз все си мисля, че може и да пренося, като си знам дългия цикъл по принцип newsm78, макар че има и разни признаци, които ме навеждат на мисълта, че ще е по-рано, незнам, божа работа.

autumnsphere, ако утре е твоя ден, нека да е най-хубавият за теб  bouquet
Еми и kremucka стискам палци и на вас утре Peace

# 119
  • София
  • Мнения: 2 508
Gall78, има безжичен нет, защото съм с устройство на Мтел и плащам по 50 лв. на месец... Хахаха, къде ти в МД нет!!

Пате, приеха ме, за да съм под наблюдение, защото аз съм задължително за секцио, да не тръгне по-рано... И много правилно се оказа! Да, тук прокървих... Ама то беше само малко кафеникаво зацапване, лекарят каза, че е заради скъсяването на шийката.

Бобси, наистина ли мислиш, че не е рано? Praynig Hug

П.С. Хахаха, обърках Патето с Котето... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт