ФЕВРУАРСКИТЕ геройчета упорито увеличават своите бройчета

  • 11 956
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
ЧЕСТИТИ БЕБЕНЦА НА ТУТУБУТУ, МТОМОВА И SIOLINА! Да са живи, здрави и да растат щастливи! Много да радват мама и тате!

Честито и на МартеничкаДа е жива и здрава малката сладурка  bouquetБързо възстановяване на мама.

ДОБРЕ ДОШЛА ДОРАБЕЛА С МАЛКАТА РАЛИЧКА, КАК СТЕ, РАЗКАЗВАЙ ЗА ВСИЧКО КОГАТО ИМАШ ВРЕМЕ Hug

# 16
  • Мнения: 2 784
Еха, новата тема започва с ново бебе! Laughing Честито на Мартеничка!!!

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА МАРТЕНИЧКА!

# 18
  • Мнения: 242
Айде,завърнах се доволна и щастлива Hug
Първо-ЧЕСТИТО НА МАМА МАРТЕНИЧКА!!!! БРАВО!!!ОРИСВАМ МАЛКОТО МОМИЧЕНЦЕ ДА БЪДЕ КРАСИВО ПОСЛУШНО И МНОГО ЩАСТЛИВО Hug
Ииии,шса сбийте,бе за тоз убавец на Инчето Joy Ама той наистина красив!!! Аз съм си заплюла Радмилка и Раличка,да знаете Naughty
dessi06,душицо,радвам се,че все още си сред бременните...И аз те мислих днес...

Сега да се отчета...Доки е предоволен и от мама и от беби.Резултатите от всички изследвания са супер.Мама е нашишкавяла вече с +22кг,които обаче били "идеални за двуплодна бременност" и за шишките,които нося в корема си..Единия шишка е 2550гр.,а другия 2525гр. Доки беше силно озадачен,че едното бебе дори е успяло да си намери местенце и да се обърне,та сега сме главично и седалищно разположени ooooh! Иначе водите ми били намалели и имам разкритие 3 см.Ще пия още малко хапченца,та да изкарам още поне 1-2 седмици,защото било възможно,но когато док ми видя подпухналите крака каза ако искам хич да не се мъча и да не чакаме,а направо да ходя да си запазвам дата за секцио до една седмица..Чухме сърчицата на бебетата,разгледахме ги обстойно и заключението е,че съм готова за раждане,което мен ме радва особено много Joy

Калинче-малинче,мерси,душко,за новата тема,обаче като си я пуснала от твоя профил сега не мога да добавям новите бебета  Thinking

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 21:57 от foxy81

# 19
  • Мнения: 17
бърз запис за сега от мен, че днес цял следобяд малкия ми виси на гърдите. Никак не е сънлив, което ме радва ама и мноооого изморява Simple Smile
 Да е жива и здрава принцесата на Мартеничка, и добре дошли на Раличка и Дорабела  Hug

# 20
  • Мнения: 30
Честито на мама Мартеничка и малката принцеса Хилендара!

Да се възтановяват набързичко и да се прибират вкъщи!

# 21
  • Мнения: 56
Фокси, браво, супер си, радвам се, че бебоците са добре Hug Ето и нещо за теб
http://amazonkibg.info/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
Надявам се да ти е интересно, като имам предвид,че имаш заложби и то доста добри в тази област Wink
Дорабела, добре дошла  bouquet

# 22
  • Мнения: 529
Само като видях две нови странички, ми стана ясно, че имаме новини  Mr. Green

Мартеничке, честито, мила  Hug
Туй хапче магическо, брех  Joy

Еми, ама и ти трябва да стягаш багажите вече, малеее  Simple Smile аз тъкмо в петък ще се подвизавам половин ден в ТК и ще следя изкъсо какво те правят там Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА ХИЛЕНДАРА НА МАМА МАРТЕНИЧКА! Да е жива, здрава и много щастлива!

Дорабела и Раличка, добре сте се завърнали! Дорабела, ако искаш и имаш време, можеш да ни разкажеш как е минало раждането! Спомням си, че много се притесняваше!  Hug

Фокси, радвам се, че сте добре с двамата юнаци!

Много са ни хубави и сладки всички бебенца! Пу-пу-пу!

# 24
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА  НА МАМА МАРТЕНИЧКА!Здраво,умно,красиво и щастливо дете да расте
Фокси,радвам се,че бандитчовците са добре и са натдали доста.Все така.
О,бремелинки,аз сега не знам кой момък да избера за моята мома,дали Ангелчо на ПИС,дали Кристиян,дали Иво,дали Ганчо,че и на малкото сладко коте бебето Венци newsm78 hahahaПък и на Фокси някой от юнаците съм си заплюла по принцип,абе тъй или иначе,голям избор ще има за нашите моми Thinkingоще от сега да му мислим Mr. Green

# 25
  • Мнения: 24
Ей какво начало на новата темичка  Crazy
Честита малка радост на мама Мартеничка- нека и носи много щастие и усмивки   bouquet

Нека новата темичка да бъде изпълнена все с такива новини за здрави бебчета и щастливи мами  Praynig

Добре дошли на завърналите се майчета ... нека трупат опит и после да разказват ( то не че на такива като мен им остана много де )

Фоксита чудесни новини пу пу ей големи сте герои със джуджетата

Видях че мамите от Варна са си говорили за Окръжна болница- Варна - и аз съм се ориентирала да раждам там ( ЛАМТУРНИЧЕ може да се засечем там ) зависи кога решат бебките да се покажат  Peace
Лукрециана  мерси за хубавите думи за тази болница- малко се поуспокоих  Hug Аз има едно въпросче към теб...какво ти искаха за бебо освен памперси и кърпички ( мс предватително )

За днес толкова ... лекичка и мекичка

# 26
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Честито на Мартеничка и Тутубуто! Да са им живи и здрави бебоците!  bouquet

# 27
  • Мнения: 192
bori 1 , ами с теб какво става, Бебо отказа ли се да излиза за сега? А кървене има ли все още? Докторята какво казват?

# 28
  • Мнения: 226
Честита радост на мама Мартеничка! Да и е жива и здрава малката принцеска!

# 29
  • Мнения: 75
"Нелинда"-Нели Щерева,първо раждане,очаквам момиченце на 14.02.2009.

Общи условия

Активация на акаунт