Снежна зима носи радост на дечицата от МЛАДОСТ!

  • 18 294
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Да, не са лигави  Laughing
Това специално е така наречен дебелоопашат гекон - възрастните са по-малки от педя или най-много колкото педя Simple Smile и не са скъпи. Много добри домашни любимци, ядат щурци и брашнени червейчета . Има и други видове - има по-шарени - жълтички - леопардови гекони. Като тамагочита са - сипваш им вода , храна и почистваш от време на време. Издържат дълго без грижа - може да не си го взимаш на море... Simple Smile

ето този е леопрдов

# 16
  • Мнения: 3 695
Ааа, много е важно да си знаеш предваритвлно какво ядат. Едни познати си взеха хамелеон и после в чудо се видяха, че яде само живи насекоми. Не че не си го гледат де, но успоредно отглеждат и скакалци (щурци) по принуда. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 161
Ааа, много е важно да си знаеш предваритвлно какво ядат. Едни познати си взеха хамелеон и после в чудо се видяха, че яде само живи насекоми. Не че не си го гледат де, но успоредно отглеждат и скакалци (щурци) по принуда. Simple Smile
Да, наистина! обаче се чудя защо си отглеждат , като има да се продават?!
А хамелеон се гледа много трудно, изисква много грижи... лесно се умарят , а тези гущери на снимките са дуракоустойчиви  Grinning

# 18
  • Мнения: 3 695
Да, купуват си всъщност, но количества за няколко дни и пак се получава, че гледат вкъщи и скакалци. Simple Smile
А мацката мрази насекоми, но си умира за змии и гущери.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 1 531
гита, те нямат зъби Laughing стискат с челют, която  е ултра яка за сметка липсата на зъби Crazy а иначе - да, в колкото повече вода са, толкова повече растат  Flutter точно зарадаи мръсното е добре да се купи хубава машинка, ние мсеняме водата веднъж на 3-4-5 месеца Sunglasses

ники, супер беее, ама че мнооого бебета ще са около вас Flutter

на мен на работняи комп не ми се отварят снимките  Crossing Arms

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
гита, те нямат зъби Laughing стискат с челют, която  е ултра яка за сметка липсата на зъби

Ами нашите са изключение явно. Имаха си зъбки като иглички. Свекърва ми веднъж ги усети  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 533
о,каква била работата значи....то затова НИКИ я няма
е Hugмного се радвам и всичко да е ОК Praynig

# 22
  • Мнения: 187
Извинявам се,че се намесвам в темата,но моя приятелка си дойде от Италия с бебе на 8мес.живее в Младост3 и сега трябва да запише бебето при педиатър-бихте ли препоръчали някой в този район,по възможност внимателен,компетентен,работещ със здр.каса!

# 23
  • Мнения: 161
момичета, червнобузите костенурки имат "зъби"  Simple Smile не всички костенурки имат - от видът зависи.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
Ina_ana, благодаря! Като се стопли ще излезнем от дупката.  Laughing

Извинявам се,че се намесвам в темата,но моя приятелка си дойде от Италия с бебе на 8мес.живее в Младост3 и сега трябва да запише бебето при педиатър-бихте ли препоръчали някой в този район,по възможност внимателен,компетентен,работещ със здр.каса!
Ние сме при Д-р Вашева и сме доволни, работи в 25-та поликлиника на първия етаж.

# 25
  • Мнения: 2 274
Извинявам се,че се намесвам в темата,но моя приятелка си дойде от Италия с бебе на 8мес.живее в Младост3 и сега трябва да запише бебето при педиатър-бихте ли препоръчали някой в този район,по възможност внимателен,компетентен,работещ със здр.каса!
Виж първия пост от темата. Към края му има дадени имена и координати на педиатри, при които са записани дечицата ни и сме доволни. Харесайте си някое име и действайте Simple Smile!

# 26
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Здравейте! След малко замисляне май решихме, че ще са риби все пак. И понеже сме едни начинаещи акваристи не щем гупи или златни рибки, нее, направо се хвърляме на дълбокото с риби-клоуни(Немо). Сега четем ли четем как точно и какво трябва да се прави и търсим място на аквариума. Благодаря за идеите на всички Hug

# 27
  • Мнения: 3 634
По темата с домашните любимци...
Морска свиня сме имали винаги, Мите много го харесва. Вече го храни и гали, а според мен няма опасност от алергии засега. Прасето не е излизало от дома вече 6-7 години. Имахме и червенобуза костенурка, но тя хапе. Имаме и голям аквариум, но освен да почуква на стъклото не съм забелязала да го впечатлява. Уча го да не пипа котката, но тя все се завира в него и по тази причина избягвам да ги срещам. За лятото ще му взема зайче и после ще го изпратя в една ферма.

На къща сме, да не помислите че всичко това е в апартамента.  Laughing

# 28
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
здравейте и от мен в новата тема.

Този магазин в ХИТ-а и аз не съм го виждала.

А по повод на домашните любимци и алергиите... за съжаление понеже и ние сме в групата на алергичните към вече не знам какво... няма да си имаме за сега домашно животинче. Знам че на децата им се иска, но може би като поотрасне малко ще пробваме.

# 29
  • Мнения: 3 634
Този магазин в ХИТ-а и аз не съм го виждала.


Такъв магазин има в люлинския ХИТ. Някои неща сапо-хубави от "Всичко по 1лв", но общо взето за мен е същата категория магазин. Вчера се разходих из центъра, някои намаления са много приятни.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт