Бихте ли купили стока след подобна случка?

  • 2 089
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 275
Добре, ако това се прави без знанието на собственика ... и ако си поискам касова бележка? Как стоят нещата тогава?
Аз с тази работа и да искам не мога да ида за дънките .... Утре пак на работа ...  ooooh!
Та я кажете за касовата бележка? Как ще се обясни на собсвеника?

# 16
  • Мнения: 3 922
Добре, ако това се прави без знанието на собственика ... и ако си поискам касова бележка? Как стоят нещата тогава?
Аз с тази работа и да искам не мога да ида за дънките .... Утре пак на работа ...  ooooh!
Та я кажете за касовата бележка? Как ще се обясни на собсвеника?
Права си. Тук обаче възниква въпросът дали се "чука" всичко на касовия апарат? Далаверките минават, когато не се продава всичко с касови бележки.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
А дали не може просто първият път да е било с някакво намаление...често като остане някакъв модел само 1 и то малък номер ги намаляват???
Абе не знам...аз със сигурност не бих ги взела....въпреки, че си намирам трудно дънки (че аз пък все търся 32 дължина и такива има...в единица магазини)....

А ако се съгласи да ти ги продаде с касова бележка и на нея пише тази цена - ще се извиниш ли???? Щото и това би било въпрос на принципи нали?

# 18
  • Мнения: 4 275
Честно казано като пусках темата, бях доста ядосана!
Сега съм по-спокойна и даже ме е срам, че съм пуснала такава тема ...  Blush

А ако се съгласи да ти ги продаде с касова бележка и на нея пише тази цена - ще се извиниш ли???? Щото и това би било въпрос на принципи нали?

Колкото до въпроса ти ... затова горе питах какво става, ако ми бъде дадена касова бележка с по-високата цена, а реалната цена е по-ниска? И ако в  другия магазин просто са сложили етикета с нова цена, с цел да си приберат 12 лева. Какво става с касовата бележка? И с надвзетата сума?

И това, че ми издава фискален бон, значи ли, че това е ЦЕНАТА?  newsm78
Защото не допускам да съм НЕ съм видяла добре етикета. Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 433
Като ти издаде касов бон, всичко прибира собственика и плаща данък върху тази сума.
Та ако е номер на продавачката, тя няма да иска да издаде бележка, щото не може да си прибере парите Laughing

# 20
  • Мнения: 4 275
Та ако е номер на продавачката, тя няма да иска да издаде бележка, щото не може да си прибере парите Laughing

Да, но и няма право да ми откаже ...  Laughing Неловка ситуация ще е ...  Crazy

# 21
  • Мнения: 426
Редовно посещавам два магазина на един собственик,на различни места.Ако си харесам нещо задължително гледам и в двата и цената винаги е различна.Странното е, че понякога в единия е по-скъпо,понякога в другия  newsm78 Продавачките не правят далавери,защото цената е изписана на оригиналният етикет.

Общи условия

Активация на акаунт