Загубих бебето си в 26 г.с.

  • 10 803
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 329
      за твоето ангелче......

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Или, малкото ти бебче е така ценно за теб, както ако го беше родила и отгледала до  100-годишна възраст. Съжалявам, майчице, че и ти изпитваш тази огромна болка, че преживяваш такава липса! Поплачи си, ние сме с теб!  Hug

# 17
  • Мнения: 226
 ili_29 , съжалявам много за загубата на твоята рожбичка... Hug те силно

# 18
  • Мнения: 3 166
ili_29, загубих две бебета по същия начин - изтекоха водите и вече нямаше шанс. Едното почина веднага след раждането, а другото още в мен. Безумен е страхът след това, но някакси се преодолява. Нужно е да мине известно време. Да приемеш, че се случило, защото мисля си това е най-трудното. За да стане това, болката трябва да се изживее. Не е нужно да бъдеш силна и да стискаш зъби. Ако ти се плачи - плачи, ако ти се крещи - направи го, ако ти се пишат стихове - давай. Но не го подтискай. И когато мине време, ще усетиш как се заражда надеждата. Надеждата за нов живот. Сега не ти се вярва, знам това. Но ще стане.  Hug
Когато имаш нужда да споделиш нещо - ние ще бъдем тук. Peace

# 19
  • Мнения: 7 112
Или,  Hug Cry.
Съжалявам. 

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Или, много съжалявам за това, което ти се е случило. Hug
За твоето малко ангелче  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose.

# 21
  • Мнения: 604
Или 29 съжалявам че и ти си преминала през този ад.....
И аз изгубих бебчето си в 26 г. с. и знам, че до последният миг се надявах на чудо....но то не се случи·
за твоето ангелче
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 22
  • Мнения: 3 637
Или,съжелявам мила  Hug !Аз също загубих моето момиченце ,но в 32 седмица,болката е огромна...но ти бъди силна,твоето ангелче е на по добро място!Мисли за в бъдеще и скоро ще се похвалиш с 2 4ерти4ки! Успех и Сила!

# 23
  • Мнения: 21
Или, много съжалявам за детето ти. Болката ти е жестока. Тъгувай, плачи, пиши тук, но не се отказвай от следващо дете. Децата ни са смисълът на живота ни и не бива да се страхуваме да ги имаме.  Всички заслужаваме да чуваме "Мамо!" Hug

# 24
  • Мнения: 3 016
Или, съжалявам че трябва да пишеш точно тук   Hug.Както са ти казали и другите момичета тук ще намериш много подкрепа и истинско разбиране ,защото който не е преминал през този ад не знае нищо .
За излизането от кошмара ще ти трябва време ,спомена ще е вечен, болката също, но един ден ще имаш нова радост fingerscrossed. Сигурна съм. Дай Боже!

# 25
  • Мнения: 13
Или,боли ме за теб.Аз също загубих моето ангелче в 28 г.с.,но момичетата тук ми помогнаха много.Видях че не съм сама.От личен опит искам да ти кажа плачи,колкото душа ти иска,недей да таиш в себе си болката.Тук има толкова изстрадали момичета,с който можеш да споделиш всичко и който ще те разберат най добре. Hug Hug Hug Hug Hug прегръщам силно.

# 26
Здравейте на всички изтрадали души също като мен Cry

# 27
аз до преди 7 дни бях бременна за 3 път и пак го загубих бих искала да ви разкажа за моята болка и за загубата на три ангелчета много ми е трудно но... вие ще ме разберете най-добре 1вата ми бременост завърши в 2рия месец с леко розово течение и благодарение на некадърната докторка след бъркане изкървих чиста кръв и каза че трябва да го махна без да ми предпише лекарсва за спиране на кръвотечението и така 2005г. бях без детенце.2рата ми бременност настъпи 2007г.11месец абсолютно безпроблемна бременост е във 2рия месец пак прокървих но малко и новата докторка ми предписа дуфастон и всичко беше наред до 20г.с. 5тия месец и половина получих страшни болки-контракций веднага в болницата оказа се че мехура е паднал във влагалището а от силните контракций детето умира в мен и така родих мъртво момиченце ох така го искахме но...а 3тата бременност настъпи 2009г.01месец беше много тежка от 2рия месец болки прокървяване пак в 2рия месец и в 3тия спирахме го заради болкте влизах 3 пъти в болница 03.05.2009 влязох в 5тия месец страха ме обзе и на 20.05 изкървих силно и край отлепила се плацентата роди се живо момиченце и след 15мин.умря кажете какво да правя

# 28
  • Мнения: 493
Нямам думи с които да те утеша,знам че болката е огромна.Дано намериш сили да се изправиш и да продължиш на пред.Tрудно щее но не се предаваи Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 3 016
Илианка, съжалявам, но според мен трябва да си направиш предварителни имунологични  изследвания. Явно има някакъв проблем  за който сигурна съм има начин да се отстрани .Поне така мисля аз . Hug

Общи условия

Активация на акаунт