Ще смъкна големия за..ик с Дюкан като всеки ден овесени трици си ям - 150

  • 45 107
  • 553
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте, мили момичета! Най-накрая и аз се реших да пиша в този чудесен форум. На 24г. съм и от скоро съм във вашите редици (от 05.01.). Направих 6 дни ударна фаза и сега си редувам 5П/5ПЗ. До днес съм -7кг., остават ми още 8кг. Чувствам се много добре с този режим и се радам много на резултатите си. Аз съм от Варна и много бих искала да се запозная и с другите момичета от Варна. На всички пожелавам хубав ден и много минусчета днес! Искрено се радвам на вашите резултати и ми действате много надъхващо. Благодаря ви!  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 575
Добро утро, банда!

Най-лесното, бързо и вкусно приготвяне на телешката кайма  за мен е супа-топчетата!В П дните е само с лук и подправки, а в ПЗ и с моркови.Застройвам с кис.мл. и яйце и хем месо, хем течност, хем храна Laughing!

Николинчето, нямах идея, че си ти на снимките от вчера - браво, поздравявам те и няма място за колебание! Hug

Днес ще си поглезя душата с палачинки (от яйце и пр. мл.)и сладко!Вчера си желирах едно болеро и стана съвсем като истинско сладко(от купешките желета Wink)Знаете, че съм махнала подсладителя, но идеята ми допадна и реших да изпробвам да видим какво ще се получи и то взе, че стана  hahahaТака, че - който ползва подсладител и не се притеснява от него - ето още един вариант за разнообразие.Аз ще се възползвам също.
за да стане, трябва да се сложи доста от желанита, за да не се получи като крем, а доста по-твърдо.

Didka_23 welcome варненската ни група е много силна и задружна - ще се почувстваш прекрасно сред момичетата!

п.п. - на 3та страница съм...значи 3 кила минус до края на темата, нали...тъмън като за мен!

# 32
  • Мнения: 70
Благодаря на Вещи за новата тема.  bouquet  снимките както винаги са много подходящи Simple Smile Приятен ден на всички и успех! Не се предавайте  Hug отивам да чета

# 33
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет!  Hug
Минавам да се отчета - вчера -200гр., днес още -400гр.
Чудесно е!!!
Честито на всички с минуси!   bouquet

# 34
  • Мнения: 20
Добро утро и от мен! newsm46
Определено след 2 дни на П се чувствам по-лекичка.
Още не смея да се премеря, но като направя 5 дни ще видя каква е истината.

Закусих с тричаво хлебче на микровълнова и 2 парчета пражка шунка. Толковааааа ми е вкусно, че и да не съм на режима пак това ще  закусвам Simple Smile

Имам един въпрос към по-вещите. Колко яйца са разрешени на ден? Правя си тричаво хлебче и кекс и си хапвам по 2 парченца на ден, ако много закъсам за сладко.
Мислех си дали не превишавам дозата?! newsm78

# 35
  • варна/виена
  • Мнения: 40
Добро утро!
Благодаря за кафето,добре ми дойде.
Паролата ,ако не се отварят снимките е nikolincheto,0000.
Лек и усмихнат ден на всички.

# 36
  • Мнения: 40
Добро утро и от мен!
Писах в старата тема, че вече две седмици не мърдам и грам. Днес за моя радост съм 0.500кг надолу. Аз съм във втора фаза.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утро, любими!  Hug
Отпуската е преполовена, килограмите не мърдат. С две думи - нищо ново при мен.
Много хубави снимки видях - поздравеления за страхотните резултати, момичета!   bouquet
Тони, мерси за кафенцето!  Hug
Мименсита, това се специално за теб:  ritnik  Hug
tania2007 , поздравления за минуса!  Hug
Дес , браво, миличка, само така!   bouquet
902630 , pipi2311, TheNMaster и всички останали с минусчета - честито!
Много се радвам за намаленията при Котето и КатетоДжин!  Hug Hug Hug

Didka_23 , добре дошла! Много добър резултат! Ще се видим на следващата Варненска среща, надявам се!  Hug

Айнурче, Фийлгууд, гулбенур, Веси, музичка, Блумче, Шуши, Цоци(липсваш... Heart Eyes), Сливърфокс(и ти Hug)  Hug Hug Hug

п.п. - на 3та страница съм...значи 3 кила минус до края на темата, нали...тъмън като за мен!
И за мен! И за мен!  Hug Hug Hug

Хубав и усмихнат ден от мен!  Heart Eyes
Отивам да гледам снимките на Николинчето! smile3508

# 38
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Hug
Не съм писала май тия дни  newsm78
При мен нищо ново, седя си така с кг., ту 62, ту 63, чат пат слиза на 61... Пия си антидепресантите, дано не наддам от тях, че като чета  ooooh!. Депресията не иска да ме напусне и това си е. Тази вечер може да прескоча до Варна при хомеопат. Дано да мога да пътувам де. Явно няма да става работа. Че аз цял ден ходя като дрогирана.

hotday, пий си спокойно водораслите, аз също ги пих известно време. Аз само че не пих АФА, а зелена енергия, защото аз имах проблеми с имунната система.

Видях много снимки през тия дни. Момичета всички изглеждате страхотни  Hug

Сега, нали от няколко дни не съм гушкала, та някои мои любимки да ме прощават ама... започвам  Crazy Весито5, фийлгуд, филюдка, марчелка, смайлис, гйлбенурче, саги, блумче, коте, бабо жабке,  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 444
Добро утро!

Днес имам минус само 300 гр., но продължавам с П дните, за да станат или 4 или 5 дни... После на 4/3 и най-накрая на 1/1 и.... те ще си отидат килограмите. Simple Smile
Времето е малко смотано... настроението ми още повече.... но вероятно някой ден ще се оправи всичко...
На всички вас пожелавам ви да сте усмихнати и позитивни, въпреки трудностите които ни поставя живота   bouquet  Hug

София страшна си  Hug сигурно като те видя следващия път и няма да те позная
николинчето браво и на теб за промяната

# 40
  • Мнения: 214
Здравейте мили мои!Аз питах в предишната темичка,но не получих отговор и сега пак да питам.Едни и същи неща ли хапвате за обяд и вечеря или си готвите 2 различни манджички?

# 41
  • София
  • Мнения: 5 744
А дано 3 стр.е 3 кг минус,че аз като се закотвих и не мърдам и не мърдам.Вярно,че пише  за хората с хормонални проблеми е трудно ,ама чак пък толкова да не ще да мръдне тоя кантар   Confused

# 42
  • софия
  • Мнения: 3 396
Добрютооооо!!!! newsm03
Как сте хубавици?Аз пак съм във фаза задържане на постигнатото. tooth
Гууди,Ори,Халейке,Нелка,честитоооооооооо!От днес не сме негодничета.......правим годинкаааааааа!!!! smile3534
Цоци,честита ти месечинка!
Айнурче,хайде,тръшкай я тази депресия,ти си силна....с килата се бориш перфектно,значи можеш и нея да я сбориш! Hug
Катеринооооу,бравос!!!! Heart Eyes
уффффф,честита ни тема бе,много свалени килца и само усмивки.Отивам да видя снимките на Николинчето. smile3530
Ми6и76,както ти душа иска!Само да е режимно.
Лабело,ха така,силни сме ,пак сме в джаза. HugОправи настроението,ще помогне. hug

# 43
  • Мнения: 13 778
 Joy Да ви имам заглавието Peace

# 44
  • Мнения: 1 575

Закусих с тричаво хлебче на микровълнова и 2 парчета пражка шунка. Толковааааа ми е вкусно, че и да не съм на режима пак това ще  закусвам Simple Smile

Имам един въпрос към по-вещите. Колко яйца са разрешени на ден? Правя си тричаво хлебче и кекс и си хапвам по 2 парченца на ден, ако много закъсам за сладко.
Мислех си дали не превишавам дозата?! newsm78

Не съм веща, но искам да ти отговоря LaughingВсъщност, за да го направя, първо ще те питам - и хлебче и кекс ли си правиш?
За да си по режима и да не си навредиш - на ден само по 3 с.л. трици - не повече,не защото са калорични, въглахидрат и т.н., а азщото повече от това количество е опасно - триците повличат минералите и олигоелементите от червата.Освен това ги яж наведнъж - ако искаш да имат нужния ефект - най-добре сутрин.Яйца, дано не си алергична си хапвай...всъщност не мога да кажа колко на ден - аз съм имала дни и по 3-4 на ден, а реално всеки ден с тричавото хлебче(кекс или тетманик) поне по 1.Гледай да не прекаляваш с тях, защото в жълтъка има холестерол.

Mi6i76, естествено, че си готвим  Laughingв никакъв случай не се яде едно и също всеки ден.Виж в рецептите колко много идеи има.Аз съм си у дома и не ми е никакъв проблем готвенето, а момичетата, които са на работа или си носят от вкъщи ,или ходят на заведение на обяд и хапват пържолки - при желание, може да се адаптира режима към темпото на живот.
Извинявай, не съм разбрала правилно въпроса ти - ако съм си сготвила повечко, не е проблем да ям едно и също ястие и на обяд и вечерта...Виж, режима няма подобни правила - храни се както до сега, само че използвай позволените продукти.Това е принцип на хранене, не е точно определена диета по часове и вид на храната.Както ти е удобно - така, храниш се когато си гладна, ядеш докато се наситиш, каквото ти си решиш от разрешените храни, можеш да ги комбинираш по твой избор и вкус, можеш да ядеш само 1 от разрешените категориии - с 2 думи - както искаш!

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 10:32 от Боби1973

Общи условия

Активация на акаунт