Бъдещи мами -ЮЛИ 2009 , Тема № 14

  • 16 802
  • 295
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 194
Цитат на: Virginity
Готови ли сте да станете родители?
Ей сега го прочетох... Joy hahaha JoyЕ, не, Вержи, не така, щях да поуча контракции от смях, толкова образно си представих всичко, и толкова е вярно ... rotfImbo rotfImao moresmile smile3501
На всички, които не вярват, че при родителството я има и тази страна на нещата - пак ще си говорим след 1-1,5 година. (Сетих се за послядния път, когато пребоядисвах - Август - малката ми Пикаска успя да направи цяло пано с химикал на едната стена, с помощта на стол, на височина повече от метър за по- малко от минута) Сега имаме друг шедьовър, но аз вече се отказах да правя ремонти, поне не след всяка беля... smile3521

# 166
  • София
  • Мнения: 725
Момичета, а защо не пробвате гадаенето на пола с игла и червен конец над дланта? При мен китайската таблица не показа вярно, но това е защото моите близнате са заченати инвитро и единствено и иглата показа вярно. Сега на 2-рата ФМ надявам се пак да потвърди пола им.
inedica и аз закусвам кисело мляко с овесени трици (3 бр.), но скоро прочетох, че те освен че са полезни както казваш и извличат полезните минерали в т.ч. и магнезия, който ни го изписват да пием пък като Магнерич против контракции.  И сега аз в размисъл дали намаля количеството трици в млякото? Thinking

# 167
  • София
  • Мнения: 20
Кейт здравей пак! Мерси за информацията . Наистина ли се познава чак след 15-тата седмица за пола на бебчето? И аз тръпна от нетърпение да разбера. При нас с моя съпруг има голям спор какво ще е , той иска момче , а аз обратното- момиче . В негова рода всичките бебчета съвсем скоро бяха момчета, в моята обаче сме само момичета .Много бих се радвала ако е момиче смятам те след време има повече уважение спрямо майките си отколкото момчетата . Но все пак и обратното да е важното е да са живи и здрави ! Но все пак стискам палци до припадък за момиче! Радостта е много по-голяма когато желаното от теб се случи!

# 168
  • Мнения: 177
Кейт здравей пак! Мерси за информацията . Наистина ли се познава чак след 15-тата седмица за пола на бебчето? И аз тръпна от нетърпение да разбера. При нас с моя съпруг има голям спор какво ще е , той иска момче , а аз обратното- момиче . В негова рода всичките бебчета съвсем скоро бяха момчета, в моята обаче сме само момичета .Много бих се радвала ако е момиче смятам те след време има повече уважение спрямо майките си отколкото момчетата . Но все пак и обратното да е важното е да са живи и здрави ! Но все пак стискам палци до припадък за момиче! Радостта е много по-голямо когато желаното от теб се случи!

Е, със сигурност единия от двама ви ще припадне от радост  Joy

sanitamm
, не бяхм чувала за това...... Thinking

# 169
  • София
  • Мнения: 725
Пише го в книгата на французина Дюкан, онази по която всички са пощурели и отслабват.

# 170
  • Мнения: 1 091
Добре де никой не поясни каква е тази "китайска таблица"?!? Crazy
Любопитно ми стана , или пак нещо не съм схванала майтапа? Embarassed Crazy Joy

Tаблицата е публикувана на 7 страница, последния пост от gigamiga, нищо особенно не е, но просто си правим експеримент, явно на повечето мами не им позна пола на вече родените или очаквани дечица  Crazy.

Аманитка и аз се чувствам като теб, сякаш времето е спряло. Само като си помисля още колко много има и не знам как ще издържа, толкова искам да идва вече юли и да си гушкам шушулката  Heart Eyes.

Санитамм, на мен кончето 2 пъти ми показа момченце, след 3 седмици ще знам дали е познало, дано  Peace

Keit, има голяма вероятност да са сбъркали, наистина. Толкова рано не може да е сигурно, дано те зарадват другия път  Hug.

# 171
  • Мнения: 755
Добре де никой не поясни каква е тази "китайска таблица"?!? Crazy
Любопитно ми стана , или пак нещо не съм схванала майтапа? Embarassed Crazy Joy

Tаблицата е публикувана на 7 страница, последния пост от gigamiga, нищо особенно не е, но просто си правим експеримент, явно на повечето мами не им позна пола на вече родените или очаквани дечица  Crazy.

Аманитка и аз се чувствам като теб, сякаш времето е спряло. Само като си помисля още колко много има и не знам как ще издържа, толкова искам да идва вече юли и да си гушкам шушулката  Heart Eyes.

Санитамм, на мен кончето 2 пъти ми показа момченце, след 3 седмици ще знам дали е познало, дано  Peace

Keit, има голяма вероятност да са сбъркали, наистина. Толкова рано не може да е сигурно, дано те зарадват другия път  Hug.



Благодаря ти , ще погледна и аз да се позабавлявам! Laughing Peace  bouquet
А това , че времето ви върви бавно е нормално . При първата си бременност и  при мен така беше, нямах търпение да дойде мига да си гушна бебето. После пък след като настъпи заветния моментът нямах пък време за сън/ не при всички е така, но при мен беше/, така че всеки момент си носи своето нетърпение и очакване на нещо бъдещо! Радвайте се на бременнста си и събирайте сили , знам как звучи това  Crazy, чувала съм го преди не веднъж , но има известна доза истина , повярвайте ми !  bouquet
Хубава вечер!  bouquet

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 16:06 от Fortune

# 172
  • Мнения: 198
Здравейте бъдещи и настоящи мами!

и ние 4акаме бебе края на юли.
каката на 26.07 ще стане на 5 , а новият 4лен на семейството ще се появи около тази дата.
ще бъде секцио (поради здр. при4ини).
планувахме голямо парти в къщи за дъщеря ни ... но как ще стане като аз или ще съм още в болницата или току що излязла от там..

 newsm78 но ще го измислим след като докторът обяви плануваната дата!

имам въпрос4е- ползвате ли кремове против целулит и какви ...
аз не съм ползвала през първата бременност , но сега смятам да опитам ако не вреди.

против стрии използвам и съм доволна.

как ви се отразява бременността на тялото за сега ...  bouquet

# 173
  • София
  • Мнения: 725
Санитамм, на мен кончето 2 пъти ми показа момченце, след 3 седмици ще знам дали е познало, дано  Peace
[quote author=Грация*
Грация, ако си пробвала без да махаш иглата от дланта, едно след друго, значи ще имаш 2 момчета. Това гадаене уж покзвало реално родените деца на една  жена. Thinking

# 174
  • Мнения: 194
Разгледах албумчето най накрая, и ние се представихме там Hug

# 175
  • Мнения: 0
Здравейте!
Много съм уплашена и притеснена.... Никой бил ли е на амниоцентеза? Има ли някои с не много добри ресултати от БХС?

# 176
  • Мнения: 36
Здравейте,пак е Събота и Неделя и имам възможност да пиша-иначе си Ви чета редовно Hug
На всички с предстояща амнио стискам палци
Искам да Ви попитам на какви витамини се спряхте?
А какъв крем на Мустела избрахте да стриите

# 177
  • София
  • Мнения: 725
Ziiika и  A4, наистина ли препоръчаха да правите амнио? Аз съм на 38 години, но моя док каза, че няма смисъл да правя, защото достатъчно ме е наблюдавал с ФМ и дано се окаже прав Praynig Praynig Praynig. Каза, че няма данни за сега за притеснения и само "ако страдам от някаква фобия" ще ми направи. Позволих си да го цитирам, не искам да ви разубеждавам, но наистина ли е необходимо да се направи?

# 178
  • Варна
  • Мнения: 893
Ziiika ако толкова се притесняваш от амниото мисля че можеш да повториш БХС-то , понеже не дава 100% резултат Thinking
ама питай доктора си все пак дали има такъв вариант

на мен адски ми се спи, сутрин едвам отлепям..сутрин е силно казано де към 10-11 ставам напоследък, добре че каката е поспалана като мене  Laughing а така като гледам и дребното натам отива Rolling Eyes
ох нямам търпение вече да ми кажат със сигурност пола , дано се потвърди чурката  Praynig вероятно на 6ти ще ходя, понеже ми казаха около 10 работни дни да изчакам за резултатите от БХС и да отида на консултация. тогава ще съм в 17г.с. и вече мисля че трябва хубаво да се види Thinking

# 179
момичета да ви питам някоя от вас живее ли в Младост-4,че май ще се наложи да се местим в София и този квартал е най близо до обекта където ще работи мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт