има ли самотни мами от Варна?

  • 17 025
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 1 817
evitaperoni , срещата се отлага незнам за кога

# 211
  • Мнения: 44
жалко! въпреки че по всяка вероятност нямаше да дойда. но щяхте да разказвате...
аз се чувствам много изморена от цял ден, всеки ден с моя звер, неспящ на обяд и съм изцедена към 8-9, когато единственото ми желание е да седна пред комп да си ровя нещо или да гледам филм. затова и предпочитам денвна среща да ме разнообрази, докато забавлявам малкия. пак казвам, приемам предложения за среща през деня. утре например по всяка вероятност ще сме в морската.

# 212
  • Мнения: 256
Утре по всяка вероятност пък ние сигурно няма да сме. Като гледам навън е 5 градуса в момента и вали, а утре щяло да е по-гадно времето. Моята тъпа среща приключи изненадващо бързо за мое огромно удоволствие!!! Нищо, че няма да се видим сега ще си миксна едно мартини за ваше здраве!

# 213
  • Мнения: 8
Инчока , от мен имаш две шаферки за сватбата - малка, но опитна /вече беше такава/, и голяма, но неопитна /сефтето ще е при теб/!!!

# 214
  • Мнения: 8
Браво на вас, момичета!!!
Докато ме нямаше, не само сте се уговорили и после сте се отказали от събиране???
Ще ви изключвам от синдиката на купонджиите!!!!

За днес, неделя, следобед измислихте ли нещо???

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Инчока , от мен имаш две шаферки за сватбата - малка, но опитна /вече беше такава/, и голяма, но неопитна /сефтето ще е при теб/!!!

Да не не би да си имаме форумска сватба   Mr. Green

# 216
  • Мнения: 44
явно като купонджии хич ни няма  Mr. Green
следващия път ша се пробвам да организирам аз, стига да сте съгласни с отдавна рекламираното от мен вики (във възраждане)  Grinning
за толкова близко до мен заведение ще се прежаля и ще изляза наъвн след 8.  Laughing
а ако има неработещи свободни през седмицата може да ми пишат на лични че да раздавам телефони за по-близка комуникация.  Peace

# 217
  • Мнения: 8
evitaperoni, защо се определяш като "маниакално депресивна" ?
тази седмица съм свободна и през деня от вторник нататък. Моб. тел. ми го имаш. Ако искаш, звънни.

Момичета, през почивните дни как сте с ангажиментите? Можем да отидем на пикник, ког. е хубаво време /няма да има голям избор според метеоролозите/. Ще спретнем и нощно парти. Не приемам откази и отсъствия!

# 218
  • Мнения: 73
Айде и аз да се сложа тук  Simple Smile

# 219
  • Мнения: 44
evitaperoni, защо се определяш като "маниакално депресивна" ?
такава ми е диагнозата.  Mr. Green
а мобилния ти пък откъде да го имам, не си ми го давала, освен да се познаваме и ти да си ме "разпознала" по някакъв начин без аз да усетя.  Laughing
не вярвам на горното, защото аз познавам само 1 самотна майка и тя не пише тук.
колкото до ангажимента през почивните дни, при  мен той е един единствен - да бъда слънцето на моя син.  Grinning
така че да го направим тоя пикник.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Asmoday, добре дошла   bouquet

# 221
  • Мнения: 73
Благодаря  Hug Ние живеем в центъра и сме на линия за срещи по всяко време. Моята маймунка рядко спи през деня и не е проблем да спи в количката. Проблема при мен е единствено превоза. Относно пикник идеята е чудесна, само дето си мисля, че аз специално ще го прекарам в гонене на едно чуденце открило вървенето и основно изговаряне на думичката НЕ  Joy

# 222
  • Мнения: 44
 asmoday едва открила вървенето и вече не спи на обяд ?  ooooh! мъка е голяма, знам какво е да имаш едно вечно подвижно шило будуващо целодневно.

# 223
  • Мнения: 256
Инчока , от мен имаш две шаферки за сватбата - малка, но опитна /вече беше такава/, и голяма, но неопитна /сефтето ще е при теб/!!!

Да не не би да си имаме форумска сватба   Mr. Green


Това и аз не разбрах, ама ако трябва ще се омъжа пак, само първо да се разведа.  Joy

# 224
  • Мнения: 8
Asmoday, добре дошла!!!

evitaperoni , бях ти пратила ЛС с моб. ми тел. - явно не си го получила.

Инчока , отговорих на някакъв твой майтап през мейла със съобщението за поста ти, после като влязох във форума, видях че има още много, много коментари след това, но не ми се влизаше да редактирам и слагам цитати. Така че забрави! Но все пак за втория ти брачен опит можеш да разчиташ на нас като шаферки!!!

Общи условия

Активация на акаунт