Жените РАК!

  • 42 863
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 613
Най-гадното на раците е като вземат, та ти се обидят и замълчават....бре боже, мълчат...дни, седмици....ни вопъл, ни стон!  ooooh!
Вярно е, мълчала съм по 5-6 дни Embarassed

Абсурд е да мълча 5-6 дни. По-скоро ще викам, ще тропам, ще ритам....То 5 часа не е ясно мога ли да мълча. Joy

# 751
  • Мнения: 1 296
Аз мога да мълча и то с часове Peace, само когато съм за риба Laughing

# 752
  • София
  • Мнения: 1 735
И при мен сърденето/мълчанието/ е най-много половин час.Бързо ми минава,много съм комуникативна и не,че нямам една на ум за случката/леко злопаметна съм! Mr. Green/,но си говоря,говоря....

# 753
  • Мнения: 0
xa i az sqm rak,chuvstvitelna sqm tqnkoobidna i kato se qdosam na nqkogo ne mu govorq s dni xaxax no kogato dqrja na nqkoi si lichi  Hug Laughing septemvri ochakvam da se rodi moq bebok 6te si imam mom4ence:) kofti e 4e nqmam mnogo blizki bremenni okolo sebesi,i mi e malko trudno nqma s koi da si govorq za bebeta xaxxa Laughing Laughing Laughing :lol:nadqvam se da nqmerq blizki takiva ludi i zabavni mami  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 754
  • Мнения: 3 736
И при мен сърденето/мълчанието/ е най-много половин час.Бързо ми минава,много съм комуникативна и не,че нямам една на ум за случката/леко злопаметна съм! Mr. Green/,но си говоря,говоря....

Аз съм голямо дрънкало, определено, трудно млъквам. Обаче обидя ли се мога и аз с дни да мълча на виновника.  Crossing Arms Естествено, по-гадното и което дразни не-Раците е, че рядко обясняваме защо точно сме криви и дръпнати.  Mr. Green

# 755
  • Мнения: 4 615
О, Ир, ама ти знаеш ли защо си крива и дръпнта? Аз не пропускам да се нацупя, но бързо забравям защо. Blush То за едно ли за две ли неща се сърдя. hahaha Помня, когато бях малка имах тефтер и си пишех на кой за какво се сърдя. Най-ужасната ми чертичка е, че не пропускам да мрънкам поне докато не съм категорично убедена, че съм се изкарала най-онеправданата жертва и докато не видя пораженческия поглед в очичките на другата страна. Това с най-лични хора. И съм "кибрит", изобщо не  съм спокойна личност и се страхувам, че ще направя и детето си нервак.

# 756
  • Мнения: 3 736
Ми то... случвало се е да си легна сърдита на мъжа ми и на сутринта се събуждам с ясното усещане, че трябва да съм сърдита, но ми трябват минута-две да си припомня адски важната причина.  hahaha

Най-ужасната ми чертичка е, че не пропускам да мрънкам поне докато не съм категорично убедена, че съм се изкарала най-онеправданата жертва и докато не видя пораженческия поглед в очичките на другата страна.

Точ-но!  smile3532 Ако съм го причинила на близък човек, веднага ми става съвестно, но ако е на някой, който яко си го е заработил нямам угризения.

И аз имам притеснения за поколението, ама да видим... Майка ми също беше Рак и определено нейната постоянна тревожност я има и в мен, но мисля в съвсем умерена степен. Не искам да знам какво й е струвало да дава вид на спокойна, докато отвътре й се гърчи душичката, пък не е като да не съм давала поводи за тревоги.  Confused

# 757
  • София
  • Мнения: 6 794
И аз така мрънкам, чак по някое време досадна на себе си ставам.  ooooh! И ми става неудобно, което не пречи да помрънкам още малко след това.  Joy Милото обаче е една спокойна везна, която така ми е свикнала, че не му прави грам впечатление, даже казва - права си, така е.  Mr. Green

# 758
  • Мнения: 3 736
Милото обаче е една спокойна везна, която така ми е свикнала, че не му прави грам впечатление, даже казва - права си, така е.  Mr. Green

Същото е и при нас.  Mr. Green Но не се ли вбесяваш, когато знаеш, че го казва просто за да спреш да намилаш?  hahaha

# 759
  • София
  • Мнения: 6 794
Милото обаче е една спокойна везна, която така ми е свикнала, че не му прави грам впечатление, даже казва - права си, така е.  Mr. Green

Същото е и при нас.  Mr. Green Но не се ли вбесяваш, когато знаеш, че го казва просто за да спреш да намилаш?  hahaha
Ами не, защото не го казва за това. Наистина го мисли.  Laughing Понеже аз винаги мрънкам за неща, за които съм казала, че станат така и въпреки това никой не ме е чул. И после намилам с пълно право, отсрещната страна няма какво да каже друго, понеже съм предупредила, при това пак намилайки многократно.  Mr. Green

# 760
  • Мнения: 3 736
Аз понякога меля ей така, вятър да си правя, та в тези случаи човекът се съгласява за да помлъкна малко.  Mr. Green Основателното намилане е друга бира, много обичам да съм права.  Laughing

# 761
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Нова тема  
Заповядайте в нея!

# 762
# 763
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Сори, погледнах само последна страница за линк  Embarassed Ще помоля модераторите да изтрият "творението" ми Simple Smile

# 764
  • Мнения: 0
От всичко което прочетох, видях само хвалби Simple Smile Никой не спомена за свой отрицателни качества. Тъй като аз съм заобиколена от Раци... ще кажа няколко който са част от тях. Те са материалисти,но никога не си го признават, тъй като те изтъкват само хубавото. Обичат да спорят,те винаги са прави,тяхното мнение е винаги правилното и обикновено чуждото дори не ги интересува. Не обичат да отстъпват много много..! Някой жени който съм срещата от тази зодия са постъпвали глуповато в определени ситуации,но никой не може да е идеален,всеки си има добри и лоши черти иначе нямаше да сме хора.! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт