Педиатри за изключително кърмене и късно захранване

  • 92 086
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68
д-р Деница Даскалова с кабинет в кв. Стрелбище  Peace

Къде в кв. "Стрелбище"?

Ако не се лъжа, става дума по-скоро за кв. Хиподрума - адресът е ул. Ами Буе 27-29 - МЦ "Детско Здраве".

# 61
  • София
  • Мнения: 583
Здравейте,
И аз да препоръчам педиатърка.
д-р Куманова - педатър и гастроентеролог
тел. :0888 712 614
ул. Ами Буе 27-29 - МЦ "Детско Здраве"
Много коректен и търпелив специалист. Внимателно обяснява всичко и е ЗА късното захранване.
Поздрави,

# 62
  • Мнения: 29
Здравейте,
и от мен :
д-р Милчо Галев - педиатър
тел.0887420547
27-ма поликлиника Младост 1

# 63
  • Мнения: 8
д-р Деница Даскалова с кабинет в кв. Стрелбище  Peace

Къде в кв. "Стрелбище"?

Ако не се лъжа, става дума по-скоро за кв. Хиподрума - адресът е ул. Ами Буе 27-29 - МЦ "Детско Здраве".

Благодаря ти брамболина Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 243
Д-р Симеонка Цацова
22 п-ка
нечетни сутрин,четни-следобед

# 65
  • Мнения: 28
д-р Деница Даскалова с кабинет в кв. Стрелбище  Peace

Къде в кв. "Стрелбище"?

Ако не се лъжа, става дума по-скоро за кв. Хиподрума - адресът е ул. Ами Буе 27-29 - МЦ "Детско Здраве".

Благодаря ти брамболина Simple Smile

Д-р Деница Даскалова GSM: 0897612729
Тя е педиатър на синът ми който е почти 6 месеца и съм страшно доволна Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1
Zdraveite! Moqt mal4o e na 2 mes.i 10 dena,oshte e savsem manichak i mi se iska da go zahranq po vazmojno nai-dobriq nachin, vse oshte go karmq i davam po malko plodovi sokcheta, mislq da prodalja s rannoto zahranvane, no vse o6te se kolebaq.... newsm78 Iskami se da vzema pravilno re6enie, i neznam v kraina smetka imali zna4enie dali 6te zapo4ne6 zahranvaneto ot 6 mesechna vazrast ili po-rano  newsm78
Molq vi spodelete po podrobno vashiq opit....
Blagodarq vi  Hug

# 67
  • Мнения: 1 708
Да, има значение, пишеш, че искаш да захраниш по възможно най-добрия начин, моят съвет е да отложиш захранването и да оставиш сока за по-късна възраст. Разбира се, решението е твое. Влез в библиотеката и разгледай статиите за захранването, има и една тема - Примерна схема на захранване, на мен ми бяха много полезни.

# 68
  • Мнения: 9
Моля някой да ми препоръча добър педиатър в района на каменица-Пловдив.Ще съм благодарна и за някакви координати. Rolling Eyes

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Моля някой да ми препоръча добър педиатър в района на каменица-Пловдив.Ще съм благодарна и за някакви координати. Rolling Eyes


Д-р Стефан Пепеланов , зад Евмолпия ул.Родопи 22

# 70
  • Мнения: 9
Моля някой да ми препоръча добър педиатър в района на каменица-Пловдив.Ще съм благодарна и за някакви координати. Rolling Eyes


Д-р Стефан Пепеланов , зад Евмолпия ул.Родопи 22



Благодаря, а той дали работи със здравната каса?

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Благодаря, а той дали работи със здравната каса?

Не за съжаление .

# 72
  • Мнения: 4 358
Момичета искам да попитам препоръчаните лекари в списъка от 1 стр са събрани от предишни теми ли newsm78.
Чета после, че за някой от тях има и недотам добри мнения newsm78

# 73
  • Мнения: 3
Plovdiv
dr Peeva-pediatar

# 74
  • София
  • Мнения: 176
София, 17то ДКЦ, Др Петър Свиленов. Само комплименти от мен!

Общи условия

Активация на акаунт