Момче или момиче?

  • 4 810
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512

И аз това се питам Thinking
Момче или момиче - според заданието и материала, който е вложен Mr. Green
Пожелавам ти да се роди живо и здраво Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
А какво значение има дали ще е момче или момиче, по-малко ще го обичаш или напротив повече, ако е един какъв си пол  Wink
Никога не съм искала да знам предварително, за да не се настройвам.
Радвам се на две дъщери, така  е преценила съдбата, с това ме е дарила  Peace
Ако имах момчета пак щях да ги обичам, възпитавам, учи и т.н. по същия начин  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 9 973
в 8 гс тя няма още корем.Може да отиде на врачка Grinning

# 18
  • Мнения: 6 461
Има ли начин да се определи пола на бебчето още преди да се е видяло нещо на ехографа?    newsm78
Ако някой знае някой бабини предания няма да навреди    bouquet
 

Цитат
Ако на бременната й се яде солено - ще роди момче, ако й се яде сладко - момиче
Mr. Green  bouquet

# 19
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Божа работа...Важното е да се роди живо и здраво си мисля...

# 20
  • Мнения: 3 929
Не си направих труда да вляза в линка, който ти е дала stefani6, но си спомням, че когато бях бременна, за околните най-интересното занимание, свързано с моята бременност, беше да гадаят, какъв е пола на бъдещото бебе. За формата на корема видях, че вече са ти споменали. Ккогато бил по-остър, ако може така да се каже, щяло да бъде момче. А по-сплесканият и по-объл карем "вещаел" момиче. Другото поверие е свързано с красотата на бременната жена. Ако жената се разхубави по време на бременност, значи, че щяла да роди момче. Ако погрознее, щяла да роди момиче, защото, един вид, момичето отнемало от красотата на майка си. Имаше и други, ама не ги знам.
Сама избираш да вярваш ли на такива неща или не.

# 21
  • Мнения: 6 274
Не, няма начин...  Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Сигурен начин няма. Иначе има куп таблици, суеверия и пр., които не дават никаква гаранция, разбира се. Peace

# 23
  • Мнения: 559


 а ако не оцелите желаният пол ще се явиш на поправителен  Laughing
  Това за поправителния ми хареса  Laughing Желая ти здраво бебче   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 960
Каквото  се получи-туй то ще е.Ако можеше така да се "поръчват" ...щяхме много да искаме,да капризничим  и да прекалим.Така ,че природата си знае работата.

# 25
  • Мнения: 755
Ех ама и вие сте... да не попита човек пък нещо, значи! Mr. Green Crazy Mr. Green
По темата : бабини дивитини колкото  щеш , друг е въпросът дали са верни. Лека бременност и ако те забавляват тези "пророчества" се весели, какво пък трябва да има и нещо пикантно освен сериозната част.  Peace
Пожелвам живо и здраво бебе! Simple Smile  bouquet

# 26
  • Мнения: 9 973
има методи,нещо със сол,с златен пръстен....

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Ех ама и вие сте... да не попита човек пък нещо, значи! Mr. Green Crazy Mr. Green

Бе да пита...ама се сещам винаги, че има един подфорум, където е хубаво човек да почете, преди да пита такова нещо  Wink

# 28
  • Мнения: 1 103
Да ти се роди живо и здраво се моли.

# 29
  • Мнения: 58
Ами ти сама си го казала Бабини предания. Шансът да познаят са 50:50 Laughing
Лека бременност Simple Smile
Важното е всичко да бъде наред. Peace

Общи условия

Активация на акаунт