Защо има толкова злоба?

  • 4 491
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 829

ауууууу, Shocked
извинявай за въпроса ,но Вие прочетохте ли цялата тема?






# 61
  • София
  • Мнения: 2 430
Стасита, направИ едно разследване по въпроса за антибиотика, спектъра и цената му, щом те вълнува толкоз.
Иначе е много просто- грип- усложение, антибиотик/независимо има ли, няма ли бременност/ Не съм по темата, ше ме прощавате. То няма и какво да кажа, де, освен да пльосна  емотикона good posting  след роксиния.
Дренке не правя разследване, а задавам най-обикновен въпрос.
А относно схемата ти на лечание:
Цитат
просто- грип- усложение, антибиотик/независимо има ли, няма ли бременност
Ше ме прощаваш,ама силно се съмнявам в последно време в дипломата ти по медицина.
Цитат
Е беше под формата на обикновен грип.........

# 62
  • Мнения: 17 407
Престани да пишеш глупости, иначе си се съмнявай, не ми пречиш Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 2 430
Престани да пишеш глупости, иначе си се съмнявай, не ми пречиш Simple Smile
.
Ти също не ми пречиш повярвай ми,просто не дей да "притичваш разпасана пред строя" Wink

# 64
  • Мнения: 17 407
Недей се пише слято. Добре.

# 65
  • Мнения: 12 669
И знаете ли,когато се заговоря с някой за този форум,всеки се изказва доста негативно или казано  в прав текст,зависливи лелички се правят на оборотни в нет пространството... Wink

Как пък една не каза добра дума за форума?!

Каква пък добра дума. Че например е най-големият, най-посещаваният , не само за майки с деца. Когато фактите говорят, и аз мълча. А ако става дума за завистливи лелички, има доста сайтове, където моге да се представиш акто 170/18 - блонд.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 430
Недей се пише слято. Добре.
Взимам си бележка.За назидание нама да я  поправям.

# 67
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз съм малко в по-прозаична чуденка,
но все пак ще си я изкажа:

Каква е гаранцията, че грипът е лепнат точно от болницата на свеки?  newsm78 newsm78 newsm78
Може както си е вървяла бъдещата мрънкаща мама
и някой да й се е изкашлял в лицето.
Примерно...
Има и други примери.

Предполагам, че щом е бременна не си седи в барокамерата ами поизлиза на вън.

# 68
Съгласна съм с Мишона!Не е нужно да се предаваш и да се отказваш да пишеш,а само да четеш.По думите ти съдя,че си борбен човек.Вярно е,че някой се мислят за всезнаещи и бързат да те опонират без дори да са прочели внимателно това което си написал.И аз имам подобен случай,но това не ме накара да се откажа да пиша и чета.Така че-ДЕРЗАЙ!!! newsm10 smile3503 smile3501.

# 69
  • Мнения: 577
Злоба, негативизъм и всякакви такива отрицателни енергии има не само тук а и в ежедневието ни. В магазина от персонал 20човека 5 са усмихнати,а другите ги е яд изобщо че си влезнал. В заведенията, банката, общината и т.н. от всякъде лъха негативно отношение. Така че по ведро и с усмивка приемай нещата. Иначе по твоята логика трябва да не ходя в магазини, ресторанти.... даже и по улицата за да не срещам злобни хора.
Понякога ме забавляват нападките та дори и на мой гръб. Забавлявай се и ти.

# 70
  • София
  • Мнения: 62 595
И защо да не се откаже, ако иска? Тя сега какво, опитва се да го играе на ощипана мома и иска да я ухажваме - ама стой, ама недей! Тук е свободно пространство и никой никого не държи насила вързан. На когото не му харесва може да напусне. Какво, с пита и мед ли да я каним?

# 71
  • Мнения: 12 669
И защо да не се откаже, ако иска? Тя сега какво, опитва се да го играе на ощипана мома и иска да я ухажваме - ама стой, ама недей! Тук е свободно пространство и никой никого не държи насила вързан. На когото не му харесва може да напусне. Какво, с пита и мед ли да я каним?

Важно е как ще напуснеш сцената. Тихо и кротко или  Ах, колко съм бяла и добра, а другите са лоши.

А пък съм сигурна, че Катето няма да я напусне.

# 72
Това че  не мислиме еднакво не трябва да е повод за обиди ,ако някой го разбира така толкова по-зле за него .  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 1 217
Я,адашка Laughing Нямаме нищо общо,кълна се.
Аз съм ветеран в сблъсъците със злобили,но съм съгласна с Поли,има ги навсякъде,не само тук.Веднага се сещам за една реплика на напълно непозната за мене личност от вчера:"....голяма палавница си,да знайш...",пълен кукумицин Mr. Green Викам си ревнива буля ли да е,брутално употребена любовница ли,но както и да го мисля не намерих вина в себе си за очевидно разклатеното и психично здраве Mr. Green Защо? Никога няма да проумея,пък и в крайна сметка какво ме интересува? Има си лечебни заведения и компетентни специалисти,що аз да ги мисля? Свиркай си и да не ти дреме,жалко е,наистина,че има такива хора,но вече и да им се ядосам не мога,по-скоро ги съжалявам.

# 74
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
темичката напредва, гледам. жалко, че не съм психиатър/психолог. струва ми се, че тук има доста материал  Simple Smile
сега се сещам в началото как се палех. вече реагирам само на явни безумия и на много нагли елементи.

Общи условия

Активация на акаунт