~*~ Пловдив ~*~ Ла Лече Лига среща, събота 31 януари, 10:30 ч.

  • 1 344
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да знаеш, чудехме се какво ли е станало с теб Laughing

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Я да напиша аз рецептата за сусамовите сладки:

Взимате суров сусамов тахан и му добавяте мед, колкото сладко искате да ви е. Разбърквате хубаво и в тава с хартия за печене слагате по малко на разстояние (щото се разлива при печене). Аз го печа на 180 градуса докато потъмнее леко. Не ги пипайте преди да изстинат, защото са меки.

Хайде и спаначената супа с пилешко и просо:

Слагам да се свари едно пилешко бутче без кожа (това за малка тенджерка 1,5). Като се посвари го вадя и слагам 1 глава кромид и 1 морков нарязани на малки кубчета. Като се посварят и те, добавям спанак на око, колкото ви душа иска (последно сложих 6 кубчета от замразения на Бондюел). Варя малко така, слагам морска сол и чубричка. После слагам пилешкото, което съм обезкостила и накъсала или нарязала на парченца. Добавям 3 лъжици просо и варя около 10-15 мин. Готовооо. Ммммного вкусно и Катерина много я яде таз супа.

# 17
  • Мнения: 731
Мимсат, благодаря за рецептите    bouquet  Да вземеш да ги сложиш и при педагогически захранващите - мисля, че супата е идеална за по-малки дечица, а сладките за малко по-големи   Peace

# 18
  • Мнения: 48
Purvo se izvinqwam za latinicata, no imam problem s kompiutara.

Az sum ot Stara Zagora, no moq priqtelka ot Plovdiv ima nujda ot suvet i eventuano ot sre6ta s nqkoi, koito da i pomogne s kurmeneto. ne znaeh kade ma drugo mqsto da pi6a i re6ih, 4e tuk e podhodq6to. Mojete li da mi kajete kum kogo moje da se oburne?

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Писах ти отговор на твоето ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт