Миете ли шишета и бибероните с веро?

  • 11 953
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Да, вече мия и с веро, но в началото само със сапун. Grinning

# 16
  • Мнения: 55
Струва ми се безумно.
Млякото е мазно и само с вода няма да се измие.
Можеш да ги плакнеш колкото си искаш - "докато пусне бяла перушина", ако те е страх, че ще остане от препарата (който всъщност се маха и след обикновено изплакване, още повече, при стерилизацията - което на практика, ако ползваш стерилизатор за МВ, примерно, си е стерилизация на пара - в химията се използва в Аналитичната Химия за пълно премахване на каквото и да било от [стъклени] съдове).

Моето лично мнение е, че си улучила доктор - опасен маниак.
Всъщност идеята на стерилизацията е да убие микроорганизмите и остатъци от химикали не премахва.
За сега ще продължавам в същия дух,докато не спра да стерилизирам всичко.После разбира се ще вкарам верото Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 999
Миех с веро, разбира се. Само с гореща вода не е достатъчно, за да се отмие всичко. Ако има хранителни остатъци, дори и след стерилизация, започват процеси на гниене, които са много по-опасни, отколкото ако не е съвсем добре изплакнат препарата.
Аз плакнех много.

# 18
  • Мнения: 7 723
Миех с веро, разбира се. Само с гореща вода не е достатъчно, за да се отмие всичко. Ако има хранителни остатъци, дори и след стерилизация, започват процеси на гниене, които са много по-опасни, отколкото ако не е съвсем добре изплакнат препарата.
Аз плакнех много.
И аз така Peace

# 19
  • Мнения: 32
В Кауфланд има веро за бебешки съдове на Бочко. Купих от него. Струва около 2-3лв.

# 20
  • Мнения: 2 374
В началото миех само с гореща вода и после стерилизирах,след което започнах и с веро...от нашето.

# 21
  • Мнения: 55
Миех с веро, разбира се. Само с гореща вода не е достатъчно, за да се отмие всичко. Ако има хранителни остатъци, дори и след стерилизация, започват процеси на гниене, които са много по-опасни, отколкото ако не е съвсем добре изплакнат препарата.
Аз плакнех много.
И за процеса на гниенето са нужни микроорганизми,които се  унищожават със стерилизация. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 991
Мия със специални бебешки препарати (тук ползвам този на Бочко, макар, че той е ароматизиран) или с обикновен немиризлив сапун за пране и изплаквам много добре.

# 23
  • Мнения: 922
 Peace
да мия шишетата с нашето веро и после в стерилизатора

# 24
  • Мнения: 9 973
да,разбира се

# 25
  • Мнения: 4 292
Да, мен ме мързи да стирилизирам толкова често и всичко мия с препарат за прибори.

# 26
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Ами мия си нещата на децата с препарата, който ползвам за всички ни.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 006
Ползвам нашето веро. Бях неприятно изненадана, че препарата на Бочко е с абсолютно същите активни вещества като всички останали. Само името му е детско  Twisted Evil

# 28
  • София
  • Мнения: 23 097
Мия с препарата ни за съдовете. Бях купила препарата на Бочко, но се ужасих от острата миризма на парфюм, която се разнасяше от шишетата след измиването.

# 29
  • Мнения: 1 733
От самото начало миех съдовете на Калоян с верото, което използвах за нашите.

Общи условия

Активация на акаунт